Remonty mieszkań w Świdnicy

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 899 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Świdnica - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Świdnica

USŁUGI BUDOWLANE A - ZBUD KATARZYNA GRUSZKA

21 opinii

Przygotowanie remontów mieszkań będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. USŁUGI BUDOWLANE A - ZBUD KATARZYNA GRUSZKA ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

SFARO - Opłacalne Wykańczanie Mieszkań Świdnica

SFARO

8 opinii

Równie dobrej oferty wykańczania mieszkań szybko nie znajdziesz w miejscowości Świdnica i okolicy, więc jeśli poszukujesz opłacalnego wykańczania mieszkań to bez wahania poznaj SFARO. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ArBud Arkadiusz Wołkowicz - Znakomite Wykańczanie Mieszkań Świdnica

ArBud Arkadiusz Wołkowicz

11 opinii

Szukając wykańczania mieszkań namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma remontowa ArBud Arkadiusz Wołkowicz nie ma sobie równych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

PAT-BUD - Remonty Mieszkań Świdnica

PAT-BUD

6 opinii

Właśnie wybierasz solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PAT-BUD z Świdnicy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Usługi remontowo-wykończeniowe - Pierwszorzędne Malowanie Mieszkań Świdnica

Usługi remontowo-wykończeniowe

6 opinii

Malowanie mieszkań to życiowa pasja tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

Dekor House - Porządne Remonty Mieszkań Świdnica

Dekor House

7 opinii

Zrealizowanie remontów mieszkań będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Dekor House ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

LEWAR-BUD - Solidne Remontowanie Mieszkań Świdnica

LEWAR-BUD

3 opinie

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć twoje zadanie tym fachowcom od remontowania mieszkań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Kemer -Usługi remontowe Łopoka Przemysław - Dobra Firma Remontowa w Świdnicy

Dobra Firma Remontowa w Świdnicy

3 opinie

Firma Kemer -Usługi remontowe Łopoka Przemysław świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z miejscowości Świdnica i okolic. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Usługi ogólnobudowlane Kamil Plaszczyk - Doskonałe Wykańczanie Mieszkań Świdnica

Usługi ogólnobudowlane Kamil Plaszczyk

2 opinie

Nadal nie znalazłeś wykańczania mieszkań, choć poszukujesz od sam nie wiesz jak dawna? Usługi ogólnobudowlane Kamil Plaszczyk może rozwiązać Twój problem. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

LESŁAW ŁABIAK "As-Pik" Usługi ogólnobudowlane i instalacyjne - Perfekcyjne Remontowanie Mieszkań Świdnica

Perfekcyjne Remontowanie Mieszkań Świdnica

5 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi remontowania mieszkań na bardzo wysokim poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

57 Zleceń - Remonty Mieszkań Świdnica

Profesjonalne Remontowanie Mieszkań Świdnica

Planujesz przyjąć zlecenie na remontowanie mieszkań, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Szukam ekipy remontowej, do 10m² to doskonały wybór. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Marcinowice

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Zapytanie o remont mieszkania, 51-80m², Świdnica

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Świdnica

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Najwyższej Klasy Usługi Remontu Mieszkania Świdnica

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 58m² Zakres prac do wykonania: generalny remo...

 • Bystrzyca górna

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 21-50m², Bystrzyca Górna

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi remontu mieszkania Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Renoma, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić Klientów. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Bystrzyca górna

2022-09-17 do 2022-09-25
dodano 8 dni temu

Niezawodna Firma Remontowa Świdnica

Olśnij Klienta profesjonalnym działaniem w rejonie Dolnośląskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma remontowa wykonaj zlecenie o treści "Generalny remont domu, 21-50m²" i udowodnij, że realizacja remontów mieszkań zostanie wykonana dokładnie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Imbramowice

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapytanie o generalny remont mieszkania, 101-150m², Świdnica

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: mieszkanie Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodza...

 • Świdnica

2022-09-12 do 2022-09-20

Szukam ekipy remontowej, 21-50m², Świebodzice

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako uznana firma remontowa, która jest ceniona w branży na terenie Dolnośląskiego za kompletne realizowanie usług remontu mieszkania, zrealizuj zlecenie mówiącego "Szukam ekipy remontowej, 21-50m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Świebodzice

2022-08-29 do 2022-09-06

Solidne Remonty Mieszkań Świdnica

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o kompleksowe wykończenie mieszkania, 11-20m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie remontów mieszkań wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Słotwina

2022-08-24 do 2022-09-01

Generalny remont mieszkania, do 10m², Świdnica

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac ...

 • Świdnica

2022-08-24 do 2022-09-01

Profesjonalne Remonty Mieszkań

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Świdnica

2022-08-19 do 2022-08-27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu