Remonty mieszkań w Zgorzelcu

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 906 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Zgorzelec - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Zgorzelec

Dobre Wykańczanie Mieszkań Zgorzelec

21 opinii

Wybranie dobrego wykańczania mieszkań jest niełatwe, ale PRZE-TRANSPORT na sto procent pomoże Ci w znalezieniu dobrego produktu. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

GSP Concept Bau - Znakomite Wykańczanie Mieszkań Zgorzelec

GSP Concept Bau

4 opinie

Lepszej propozycji wykańczania mieszkań nie znajdziesz na terenie Zgorzelca, więc jeśli poszukujesz znakomitego wykańczania mieszkań to bez wahania sprawdź GSP Concept Bau. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

REMBUD - Najlepsza Firma Remontowa Zgorzelec

REMBUD

3 opinie

Firma remontowa świadcząca swoje doświadczenie na terenie Zgorzelca i w okolicznych miastach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Jakub Zajączkowski - PROPAINT - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Zgorzelec

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań

2 opinie

Zleć zadanie remontowania mieszkań ekspertom firmy Jakub Zajączkowski - PROPAINT z miejscowości Zgorzelec. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Zgorzelca nie mają sobie równych. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

KPKBouw - Remontowanie Mieszkań Zgorzelec

Remontowanie Mieszkań Zgorzelec

1 opinia

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to główne cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest remontowanie mieszkań. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

MAT-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - Fantastyczne Malowanie Mieszkań Zgorzelec

Fantastyczne Malowanie Mieszkań

2 opinie

Zatrudnij tych specjalistów jeśli szukasz doświadczonych ludzi do fantastycznego malowania mieszkań w miejscowości Zgorzelec lub sąsiednim mieście. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

Cad Group Sp. Z o.o. - Pierwszorzędna Firma Remontowa w Zgorzelcu

Pierwszorzędna Firma Remontowa w Zgorzelcu

2 opinie

Pragnąc dotrzeć do wykańczania mieszkań znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma remontowa Cad Group Sp. Z o.o. przebije je wszystkie. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Marcin Semkow - Perfekcyjna Firma Remontowa Zgorzelec

Perfekcyjna Firma Remontowa

1 opinia

Oszołomi Cię profesjonalne działanie Marcin Semkow na terenie Zgorzelca. Ta firma remontowa posiada doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że remontowanie mieszkań zostanie zakończone szybko. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Rafał Forster-wykończenia wnętrz - Rewelacyjne Remonty Mieszkań Zgorzelec

Rafał Forster-wykończenia wnętrz

2 opinie

Właśnie wybierasz godnego zaufania partnera do realizacji swoich planów? Rafał Forster-wykończenia wnętrz z Zgorzelca będzie najszybszą drogą. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Jakub Łuczyński - Firma Remontowa Zgorzelec

Jakub Łuczyński

1 opinia

Zdecydowanie o wyborze wykańczania mieszkań nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Jakub Łuczyński poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

34 Zlecenia - Remonty Mieszkań Zgorzelec

Zapytanie o remont mieszkania, 500m², Zgorzelec

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Podasze Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 500m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac d...

 • Zgorzelec

2022-09-10 do 2022-09-18

Generalny remont mieszkania, 51-80m², Zgorzelec

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Zgorzelec

2022-09-09 do 2022-09-17

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę generalny remont mieszkania, 151-200m², Bogatynia

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 8 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 151-200m² Zakres prac do wykonani...

 • Bogatynia

2022-09-02 do 2022-09-10

Kompleksowe wykończenie mieszkania, 30m², Zgorzelec

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: całe mieszkanie Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 30m² ...

 • Zgorzelec

2022-08-29 do 2022-09-06

Najlepsze Remonty Mieszkań Zgorzelec

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: okre...

 • Zgorzelec

2022-08-26 do 2022-09-03

Rzetelna Ekipa Remontowa Zgorzelec

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 151-200m² Zakres prac do wyk...

 • Zgorzelec

2022-08-17 do 2022-08-25

Profesjonalne Usługi Remontu Mieszkania Zgorzelec

Jeśli usługi remontu mieszkania w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Szukam ekipy remontowej, 21-50m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Jędrzychowice

2022-08-08 do 2022-08-16

Rzetelna Ekipa Remontowa

Jeżeli szukasz zlecenia, a Twoja firma to rzetelna ekipa remontowa od remontów mieszkań to jako firma z wysokimi kompetencjami poznaj szczegóły tego zapytania. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kopaczów

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecę remont mieszkania, 201-300m², Zgorzelec

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Caly dom, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 9 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 201-300m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac R...

 • Zgorzelec

2022-07-26 do 2022-08-03

Dam zlecenie na remont mieszkania, 21-50m², Czerwona Woda

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy jesteście w stanie spełnić wymagania z zakresu usług remontu mieszkania. Zapytanie ma treść "Dam zlecenie na remont mieszkania, 21-50m²". Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Czerwona woda

2022-07-22 do 2022-07-30

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu