Remont mieszkania i domu w Wałbrzychu

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 119 357 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 770 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Wałbrzych - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Wałbrzych

Najlepsze Malowanie Mieszkań w Wałbrzychu

11 opinii

Chcesz znaleźć specjalistów od najlepszego malowania mieszkań w rejonie Wałbrzycha lub na terenie Wałbrzycha? Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Usługi Remontowo-Wykończeniowe - Porządne Remonty Mieszkań Wałbrzych

Porządne Remonty Mieszkań

6 opinii

Przygotowanie remontów mieszkań będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Usługi Remontowo-Wykończeniowe ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

PAT-BUD - Najlepsze Remonty Mieszkań Wałbrzych

PAT-BUD

6 opinii

Jeśli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z PAT-BUD są dla Ciebie idealni. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

DOM - Artur Cybulski - Najwyższej Klasy Remontowanie Mieszkań Wałbrzych

DOM - Artur Cybulski

8 opinii

Chcesz znaleźć specjalistów od najwyższej klasy remontowania mieszkań w miejscowości Wałbrzych lub w okolicznych miastach? Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

KLiM Service - Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Wałbrzych

Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Wałbrzych

4 opinie

Wciąż szukasz dobrej firmy od remontów mieszkań? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia KLiM Service. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Kemer -Usługi remontowe Łopoka Przemysław - Bezkonkurencyjne Wykańczanie Mieszkań Wałbrzych

Kemer -Usługi remontowe Łopoka Przemysław

3 opinie

Już od kilku lat pracownicy Kemer -Usługi remontowe Łopoka Przemysław wykonują usługi z zakresu malowania mieszkań, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - warto.

BuduLet's Piotr Czajewski - Fantastyczne Malowanie Mieszkań Wałbrzych

Fantastyczne Malowanie Mieszkań Wałbrzych

3 opinie

Już od kilku lat pracownicy BuduLets Piotr Czajewski realizują usługi z zakresu malowania mieszkań, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

ARB design - Doskonałe Wykańczanie Mieszkań Wałbrzych

ARB design

3 opinie

Nadal nie znalazłeś wykańczania mieszkań, choć poszukujesz od sam nie wiesz jak dawna? ARB design może rozwiązać Twój problem. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Sebastian Pewinski - Profesjonalne Remontowanie Mieszkań Wałbrzych

Profesjonalne Remontowanie Mieszkań

1 opinia

Bez oporów zleć zadanie profesjonalnego remontowania mieszkań fachowcom z firmy Sebastian Pewinski. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Wałbrzycha i przyległych miast. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Grzegorz Wójciuk - Świetne Remonty Mieszkań Wałbrzych

Grzegorz Wójciuk

2 opinie

Uważasz, że świetne remonty mieszkań to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

78 Zleceń - Remonty Mieszkań Wałbrzych

Generalny remont mieszkania, 51-80m², Wałbrzych

Ten Zleceniodawca jeszcze nie znalazł ekipy remontowej. Zgłosił zainteresowanie o treści "Generalny remont mieszkania, 51-80m²". Poznanie szczegółów zlecenia to rewelacyjny wybór. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Wałbrzych

2022-11-22 do 2022-11-26

Zlecę generalny remont mieszkania, 21-50m², Wałbrzych

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Wałbrzych

2022-11-16 do 2022-11-24

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 121 012 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę generalny remont mieszkania, 21-50m², Wałbrzych

Odpowiedz na chęć zatrudnienia świetnej ekipy remontowej do realizacji zlecenia w dobrej cenie. Potwierdź, że Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wałbrzych

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 11-20m², Wałbrzych

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania:...

 • Wałbrzych

2022-11-14 do 2022-11-22

Znakomita Ekipa Remontowa Wałbrzych

Jeżeli szukasz zlecenia, a Twoja firma to znakomita ekipa remontowa to jako doświadczona firma poznaj szczegóły tego zapytania. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wałbrzych

2022-11-09 do 2022-11-17

Solidne Usługi Remontu Mieszkania Wałbrzych

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: generalny remo...

 • Wałbrzych

2022-11-04 do 2022-11-12

Znakomite Remonty Mieszkań Wałbrzych

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Szukam ekipy remontowej, 48m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Wałbrzych

2022-11-01 do 2022-11-09

Najlepsze Remontowanie Mieszkań Wałbrzych

Jeśli bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze atuty jako eksperta od remontowania mieszkań to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecę generalny remont mieszkania, 31m². Przedłóż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wałbrzych

2022-11-01 do 2022-11-09

Zapytanie o remont mieszkania, 52m², Wałbrzych

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 52m² Zakres prac do wykonania: określony zakr...

 • Wałbrzych

2022-11-01 do 2022-11-08

Zapytanie o generalny remont mieszkania, 62m², Wałbrzych

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 62m² Zakres prac do wykonania: ge...

 • Wałbrzych

2022-10-31 do 2022-11-08

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu