Remont mieszkania i domu w Polkowicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 167 286 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 914 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Ranking najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Polkowicach

Remonty mieszkań Polkowice

Glazurnik

2 opinie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Glazurnik. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Już teraz skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Wiciabau - Doskonałe Remontowanie Mieszkań Polkowice

Wiciabau

2 opinie

Zleć prace dotyczące remontowania mieszkań profesjonalistom firmy Wiciabau z miejscowości Polkowice. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Polkowic są jednymi z najlepszych. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

SyZy-firma Zareccy - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań w Polkowicach

Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań w Polkowicach

2 opinie

Uważasz, że świetne remonty mieszkań to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

BIEL-BUD mgr inż. Przemysław Bielawski - Dobra Firma Remontowa Polkowice

BIEL-BUD mgr inż. Przemysław Bielawski

13 opinii

Firma BIEL-BUD mgr inż. Przemysław Bielawski oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z rejonu Polkowic i z sąsiednich miast. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

PRO-ZABUDOWA - Staranne Remonty Mieszkań Polkowice

Staranne Remonty Mieszkań Polkowice

3 opinie

Przygotowanie remontów mieszkań będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. PRO-ZABUDOWA ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Rafał Dziedzic - Znakomite Wykańczanie Mieszkań Polkowice

Znakomite Wykańczanie Mieszkań Polkowice

1 opinia

Chcesz powierzyć remontowanie mieszkań, a jeszcze nie wybrałeś firmy remontowej? Rafał Dziedzic to wspaniały wybór. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Zbigniew Gąsiorowski - Wyjątkowa Firma Remontowa Polkowice

Wyjątkowa Firma Remontowa

5 opinii

Znalezienie wyjątkowej firmy remontowej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się Zbigniew Gąsiorowski - to prawdziwi profesjonaliści działający na terenie Polkowic, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Usługi Ogólno-Budowlane K.R.-TEAM Karolina Miklarz - Rewelacyjne Wykańczanie Mieszkań Polkowice

Rewelacyjne Wykańczanie Mieszkań

1 opinia

Usługi Ogólno-Budowlane K.R.-TEAM Karolina Miklarz zapewnia bogatą ofertę rewelacyjnego wykańczania mieszkań gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla zainteresowanych także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Usługi Ogólnobudowlane - Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Polkowice

Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań

1 opinia

Uwierz specjalistom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Usługi Ogólnobudowlane. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Fenix PPUHT s.c. - Perfekcyjne Remonty Mieszkań Polkowice

Perfekcyjne Remonty Mieszkań

2 opinie

Jesteś zdania, że perfekcyjne remonty mieszkań to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Fenix PPUHT s.c. dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 253 zleceń na remonty mieszkań w Polkowicach

Zlecę remont mieszkania, 21-50m², Sobin

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Sobin

2022-12-07 do 2022-12-15
dodano wczoraj o 17:11

Tanie Usługi Remontu Mieszkania Polkowice

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wyko...

 • Radwanice

2022-11-16 do 2022-11-24

Znakomite Remonty Mieszkań Polkowice

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia salon, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: generalny rem...

 • Polkowice

2022-11-03 do 2022-11-11

Zapytanie o generalny remont mieszkania, 69m², Polkowice

Usługi remontu mieszkania nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zapytanie o generalny remont mieszkania, 69m²". Zachęcamy do kontaktu.

 • Polkowice

2022-10-26 do 2022-11-03

Firma Remontowa Polkowice

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: salon, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: generalny remont ...

 • Polkowice

2022-10-10 do 2022-10-18

Perfekcyjne Remontowanie Mieszkań Polkowice

Wybierz zlecenie dotyczące perfekcyjnego remontowania mieszkań od wiarygodnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Polkowice lub okolicy. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Polkowice

2022-10-07 do 2022-10-15

Generalny remont domu, 51-80m², Polkowice

Dzięki dbałości o szczegóły usługi remontu mieszkania Twoja firma przewyższa konkurentów. Renoma, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić odbiorców. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Polkowice

2022-10-07 do 2022-10-15

Generalny remont mieszkania, 51-80m², Polkowice

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Polkowice

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecę generalny remont domu, 101-150m², Polkowice

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę generalny remont domu, 101-150m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Aby poznać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Polkowice

2022-08-29 do 2022-09-06

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 51-80m², Gaworzyce

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: generalny remont ...

 • Gaworzyce

2022-08-25 do 2022-09-02

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań