Remonty mieszkań w Miliczu

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 824 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 413 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Milicz - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Milicz

"SkyLive" Piotr Radulak

5 opinii

Uniknij problemów i zleć swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii malowania mieszkań z Milicza. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi ogólno budowlane Sebastian wichłacz - Remonty Mieszkań Milicz

Usługi ogólno budowlane Sebastian wichłacz

2 opinie

Wykonanie remontów mieszkań będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Usługi ogólno budowlane Sebastian wichłacz ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

SOLIDO RAFAŁ ŻEREK - Rewelacyjne Remonty Mieszkań Milicz

Rewelacyjne Remonty Mieszkań

3 opinie

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij SOLIDO RAFAŁ ŻEREK. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Janusz Owczarek - Solidna Firma Remontowa Milicz

Janusz Owczarek

2 opinie

Masz zamiar zlecić remontowanie mieszkań, a jeszcze nie masz firmy remontowej? Janusz Owczarek to rewelacyjny wybór. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Mariusz Kapała Solid - Haus - Najlepsze Remonty Mieszkań Milicz

Najlepsze Remonty Mieszkań Milicz

2 opinie

Firma remontowa oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Milicz oraz w rejonie powiatu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Jacek Rzepka Usługi Remontowo Budowlane - Świetne Remonty Mieszkań Milicz

Jacek Rzepka Usługi Remontowo Budowlane

5 opinii

Firma Jacek Rzepka Usługi Remontowo Budowlane oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Milicz i z sąsiednich miast. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Krisbud - Opłacalne Wykańczanie Mieszkań Milicz

Krisbud

2 opinie

Równie dobrej oferty wykańczania mieszkań szybko nie znajdziesz w miejscowości Milicz i okolicy, więc jeśli poszukujesz opłacalnego wykańczania mieszkań to bez wahania poznaj Krisbud. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Remont i Wykończenia Wnętrz Bartosz Król - Fantastyczne Malowanie Mieszkań Milicz

Fantastyczne Malowanie Mieszkań Milicz

10 opinii

Zatrudnij tych specjalistów jeśli szukasz doświadczonych ludzi do fantastycznego malowania mieszkań w miejscowości Milicz lub sąsiednim mieście. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

ELEKTRO-PLUS - Tanie Wykańczanie Mieszkań Milicz

ELEKTRO-PLUS

1 opinia

Jeżeli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od remontów mieszkań to zaufaj doświadczeniu ELEKTRO-PLUS. Milicz to główny obszar ich działania. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Zakład Usług Budowlanych - Rewelacyjne Wykańczanie Mieszkań w Miliczu

Rewelacyjne Wykańczanie Mieszkań w Miliczu

2 opinie

Szukający wykańczania mieszkań winien niezwłocznie zgłosić się do Zakład Usług Budowlanych i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

18 Zleceń - Remonty Mieszkań Milicz

Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², Milicz

Ten Zleceniodawca wciąż szuka profesjonalistów od remontów mieszkań. Napisał zlecenie o treści - Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Milicz

2022-09-03 do 2022-09-11

Dobra Ekipa Remontowa Milicz

Zlecenie o treści - Zapytanie o remont mieszkania, 21-50m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Milicz i okolic. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Milicz

2022-08-29 do 2022-09-06

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Doskonałe Remonty Mieszkań Milicz

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: poddasze Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 100m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac ...

 • Milicz

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapytanie o generalny remont domu, 151-200m², Milicz

Klient poszukuje doskonałej współpracy i pisze - Zapytanie o generalny remont domu, 151-200m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Milicz

2022-07-05 do 2022-07-13

Zlecę generalny remont domu, 101-150m², Milicz

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 8 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: gen...

 • Milicz

2022-07-03 do 2022-07-11

Dam zlecenie na generalny remont domu, 81-100m², Milicz

Jeśli usługi remontu mieszkania nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Milicz

2022-06-20 do 2022-06-28

Perfekcyjne Remonty Mieszkań

Ten Klient jest zdania, że perfekcyjne remonty mieszkań to niełatwe zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Milicz

2022-06-18 do 2022-06-26

Zapytanie o kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², Milicz

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od remontów mieszkań. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Milicz

2022-06-18 do 2022-06-26

Remontowanie Mieszkań Milicz

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: generalny remon...

 • Łazy Małe pod Kubrykiem

2022-06-13 do 2022-06-21

Wyjątkowa Firma Remontowa Milicz

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: generalny remon...

 • Łazy Małe pod Kubrykiem (powiat mili ki)

2022-06-13 do 2022-06-21

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu