Remonty mieszkań w Oleśnicy

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 796 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 410 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Oleśnica - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Oleśnica

Perfekcyjne Remonty Mieszkań Oleśnica

8 opinii

Jesteś zdania, że perfekcyjne remonty mieszkań to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Dawid Niełacny dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

ArBud Arkadiusz Wołkowicz - Najwyższej Klasy Malowanie Mieszkań Oleśnica

Najwyższej Klasy Malowanie Mieszkań Oleśnica

11 opinii

Szukasz fachowców od najwyższej klasy malowania mieszkań w miejscowości Oleśnica lub w pobliskich miastach? Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Dawid Rakowski - Najlepsze Remonty Mieszkań w Oleśnicy

Najlepsze Remonty Mieszkań w Oleśnicy

6 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Dawid Rakowski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Drewmar - Malowanie Mieszkań Oleśnica

Malowanie Mieszkań

6 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to eksperci z Drewmar są dla Ciebie stworzeni. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

GSP Concept Bau - Wyjątkowe Remontowanie Mieszkań Oleśnica

GSP Concept Bau

4 opinie

Pochłonie Cię profesjonalne działanie GSP Concept Bau na terenie Oleśnicy. Ta firma remontowa ma doświadczonych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że remontowanie mieszkań zostanie zakończone szybko i z dokładnością. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

Lux-bud - Doskonałe Wykańczanie Mieszkań Oleśnica

Lux-bud

6 opinii

Zdecydowanie o wyborze wykańczania mieszkań nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Lux-bud dadzą wskazówki i wybiorą najlepsze rozwiązanie. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Usługi budowlane - Doskonałe Remonty Mieszkań Oleśnica

Doskonałe Remonty Mieszkań

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Usługi budowlane. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

SKMD Sonia Misiejczuk - Solidne Remontowanie Mieszkań Oleśnica

Solidne Remontowanie Mieszkań

4 opinie

Wiele długich lat pracownicy firmy SKMD Sonia Misiejczuk oferują usługi z zakresu solidnego remontowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Vehicon - Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Oleśnica

Vehicon

2 opinie

Przygotowanie remontów mieszkań będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Vehicon ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Construction YM - Solidne Remonty Mieszkań Oleśnica

Construction YM

2 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Construction YM. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

31 Zleceń - Remonty Mieszkań Oleśnica

Zlecę remont mieszkania, 101-150m², Strzelce

Jako dobra ekipa remontowa z terenu Dolnośląskiego oraz prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie, udowodnij składającemu zapytanie, że zatrudnienie Twojej ekipy remontowej to wybór. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Strzelce

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 4 dni temu

Generalny remont mieszkania, 38m², Oleśnica

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 38m² Zakres prac do wykonania: ge...

 • Oleśnica

2022-09-13 do 2022-09-21

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Kompleksowe wykończenie mieszkania, 11-20m², Oleśnica

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: Piwnica Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wykończenie Rod...

 • Oleśnica

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapytanie o remont mieszkania, 72m², Oleśnica

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o remont mieszkania, 72m². To ogłoszenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Oleśnica

2022-08-24 do 2022-09-01

Profesjonalne Remontowanie Mieszkań Oleśnica

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Twardogóra

2022-08-11 do 2022-08-19

Generalny remont mieszkania, 21-50m², Dobroszyce

Usługi remontu mieszkania nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie remontowania mieszkań. Zapoznaj się z treścią zapytania, które brzmi "Generalny remont mieszkania, 21-50m²". Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Dobroszyce

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 21-50m², Twardogóra

Olśnij Zleceniodawcę profesjonalnym działaniem w rejonie Dolnośląskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma remontowa podejmij się zlecenia o treści "Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 21-50m²" i dowiedź, że realizacja remontów mieszkań zostanie zakończona dokładnie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Twardogóra

2022-07-28 do 2022-08-05

Dobra Firma Remontowa Oleśnica

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 17m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac do w...

 • Bierutów

2022-07-23 do 2022-07-31

Poszukuję ekipy remontowej, 23m², Oleśnica

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 23m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac do w...

 • Oleśnica

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecę remont mieszkania, 21-50m², Oleśnica

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: Wymiana kabli elektrycznych, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do ...

 • Oleśnica

2022-07-18 do 2022-07-26

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu