Gładzie w Oleśnicy

Porównaj oferty od Specjalistów od Położenia Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 978 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Oleśnicy

Gładzie Oleśnica

Fantastyczne Kładzenie Gładzi

4 opinie

Wiele długich lat pracownicy Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Wójcik świadczą usługi z zakresu kładzenia gładzi, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

GAWIRO Wiesław Galicki - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Oleśnica

Najlepsze Gładzie Szpachlowe

3 opinie

Planujesz wybrać dobrego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? GAWIRO Wiesław Galicki jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ustal pasujący termin od razu!

TERRA FIRMA KAZIMIERZ KUŚNIERZ - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Oleśnica

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Oleśnica

1 opinia

Wciąż szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z TERRA FIRMA KAZIMIERZ KUŚNIERZ. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

P.A.N. PIKAR REMONTY WYKOŃCZENIOWE WNĘTRZ - Doskonałe Gładzie Gipsowe Oleśnica

P.A.N. PIKAR REMONTY WYKOŃCZENIOWE WNĘTRZ

1 opinia

P.A.N. PIKAR REMONTY WYKOŃCZENIOWE WNĘTRZ oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Oleśnicy i okolic. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Onehome sp z o.o. - Solidne Gładzie Gipsowe Oleśnica

Solidne Gładzie Gipsowe

7 opinii

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi szpachlowych? Wykorzystaj kompetencje Onehome sp z o.o.. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

BTS Przemysław Miecznik - Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Oleśnica

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Oleśnica

2 opinie

Wiele długich lat pracownicy BTS Przemysław Miecznik świadczą usługi z zakresu kładzenia gładzi, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

solar glass - Znakomite Gładzie Gipsowe Oleśnica

Znakomite Gładzie Gipsowe

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych to zaufaj doświadczeniu solar glass. Oleśnica i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Erbud Zakład Ogólnobudowlany Daniel Wróbel - Najlepsze Położenie Gładzi Oleśnica

Najlepsze Położenie Gładzi

20 opinii

Bez oporów zleć usługę najlepszego położenia gładzi fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Oleśnicy i przyległych miast. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Adrian Fiołka - Doskonałe Położenie Gładzi Oleśnica

Adrian Fiołka

1 opinia

Wybierz Adrian Fiołka jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do doskonałego położenia gładzi na terenie Oleśnicy lub okolicy. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Vehicon - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe w Oleśnicy

Rewelacyjne Gładzie Gipsowe w Oleśnicy

2 opinie

Vehicon oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Oleśnica i z sąsiednich miast. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 25 zleceń na kładzenie gładzi w Oleśnicy

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 58m², Oleśnica

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 58m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Oleśnica

2024-04-09 do 2024-04-17
dodano 4 dni temu

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 2000m², Syców

Zrealizuj usługę fantastycznego położenia gładzi o treści "Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 2000m²", jako profesjonalista z miejscowości Dolnośląskie. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Dolnośląskiego jesteś w ścisłej czołówce. Przedstaw ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Syców

2024-02-20 do 2024-02-28

Zlecę położenie gładzi, 21-50m², Jenkowice

Najwyższej klasy kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w tym fachu. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Jenkowice

2024-02-03 do 2024-02-11

Kładzenie Gładzi Oleśnica

Ten Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m²". Zrealizuj zlecenie profesjonalnego kładzenia gładzi jako fachowiec w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania prac z okolic Namysłowa i przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Namysłów

2023-10-16 do 2023-10-24

Dam zlecenie na położenie gładzi, 400m², Namysłów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 400m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Namysłów

2024-03-26 do 2024-04-03

Zlecę położenie gładzi, 70m², Kiełczów

Zdecyduj się na prace dotyczące wysokiej klasy kładzenia gładzi od wiarygodnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Dolnośląskie lub sąsiednim mieście. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Kiełczów

2024-02-27 do 2024-03-06

Pierwszorzędne Gładzie Oleśnica

Przygotowanie gładzi dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Pokaż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Jelcz-Laskowice

2023-10-07 do 2023-10-15

Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m², Piotrkowiczki

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne zalety jako fachowca od kładzenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m². Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Piotrkowiczki

2024-01-17 do 2024-01-25

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 51-100m², Kępno

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kępno

2024-04-07 do 2024-04-15
dodano 6 dni temu

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m², Kępno

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kępno

2024-02-14 do 2024-02-14

Zapytanie o położenia gładzi, 301-500m², Domaszowice

Klient napisał "Zapytanie o położenia gładzi, 301-500m²". Przyjmij zadanie profesjonalnego gładzenia ścian jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z Opolskiego i przyległych powiatów. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Domaszowice

2024-01-25 do 2024-02-02

Rewelacyjne Położenie Gładzi Oleśnica

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Informacje dodatkowe: Poprawka po tym co wykonał deweloper, sa w pewnych miejscach widoczne „dziury” w gładz...

 • Siechnice

2024-03-12 do 2024-03-20

Solidne Kładzenie Gładzi

Szukasz Klienta jako godny uwagi profesjonalista z zakresu solidnego kładzenia gładzi z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Wrocław

2023-10-20 do 2023-10-20

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 250m² Informacje dodatkowe: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wrocław

2023-11-16 do 2023-11-24

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na rewelacyjne kładzenie gładzi w rejonie Wrocławia i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę położenie gładzi, 51-100m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Wrocław

2023-12-12 do 2023-12-20

Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m², Wrocław

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: Wc I łazienka Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wrocław

2024-01-22 do 2024-01-30

Gładzenie Ścian Oleśnica

Wykonaj prace dotyczące doskonałego gładzenia ścian od rzetelnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Wrocławia lub okolicy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wrocław

2024-02-18 do 2024-02-26

Solidne Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wrocław

2024-02-19 do 2024-02-27

Szukam firmy do położenia gładzi, 61m², Wrocław

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 61m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2024-03-22 do 2024-03-23

Perfekcyjne Gładzie

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 21-50m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wrocław

2024-03-14 do 2024-03-22

Solidne Gładzie

Ten Klient myśli, że solidne gładzie to niełatwe zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Wrocław

2024-04-06 do 2024-04-14
dodano 7 dni temu

Zapytanie o szlifowanie ścian, sufitów, 50m², Wrocław

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2023-10-29 do 2023-11-06

Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m², Wrocław

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2023-12-16 do 2023-12-24

Staranne Gładzie

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Wrocław

2023-12-14 do 2023-12-22

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Szukam firmy na położenie gładzi, 200m². Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wrocław

2023-10-10 do 2023-10-13

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Położenia Gładzi