Gładzie w Poznaniu

Porównaj oferty od Specjalistów od Położenia Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 954 584 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 013 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Poznaniu

Gładzie Poznań

Usługi Ogólnobudowlane Artur Maciejewski

69 opinii

Szukasz dobrej firmy od gładzi bezpyłowych? Wykorzystaj kompetencje Usługi Ogólnobudowlane Artur Maciejewski. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

M&M-BUD Miłosz Majcher - Doskonałe Gładzie Poznań

M&M-BUD Miłosz Majcher

48 opinii

Planujesz wybrać godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? MM-BUD Miłosz Majcher z Poznania jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Krzysztof Kowalski - Doskonałe Gładzie Gipsowe Poznań

Krzysztof Kowalski

43 opinie

Nadal potrzebujesz specjalisty od gładzi gipsowych? Skorzystaj z doświadczenia Krzysztof Kowalski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

ReMalFach - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Poznań

ReMalFach

33 opinie

Myślisz, że najlepsze gładzie szpachlowe to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z ReMalFach poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

MILEO Firma Remontowo-Budowlana Michał Woźniak - Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe Poznań

Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe Poznań

12 opinii

Firma MILEO Firma Remontowo-Budowlana Michał Woźniak oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z miejscowości Poznań oraz przyległych powiatów. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

ELBUD PARTNER MARCIN MIGA I ILONA BUDNIACZYŃSKA S.C. - Staranne Gładzie Szpachlowe w Poznaniu

Staranne Gładzie Szpachlowe w Poznaniu

12 opinii

Przygotowanie gładzi szpachlowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. ELBUD PARTNER MARCIN MIGA I ILONA BUDNIACZYŃSKA S.C. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

SpecBud Muzyka Tomasz Muzyka - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Poznań

SpecBud Muzyka Tomasz Muzyka

9 opinii

Nadal szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Trafiłeś w dobre miejsce - SpecBud Muzyka Tomasz Muzyka jest do Twoich usług. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Jacek Staniszewski Usługi Ogólnobudowlane - Najlepsze Gładzie Gipsowe Poznań

Jacek Staniszewski Usługi Ogólnobudowlane

8 opinii

Według Ciebie najlepsze gładzie gipsowe to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Jacek Staniszewski Usługi Ogólnobudowlane udzielą rad i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

FR SABAT - Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Poznań

FR SABAT

8 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od gładzi bezpyłowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom FR SABAT. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Seb Mar Sebastian Trzepizor - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Poznań

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Poznań

6 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie gładzi bezpyłowych i zatrudnij Seb Mar Sebastian Trzepizor. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 55 zleceń na kładzenie gładzi w Poznaniu

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 50m², Poznań

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na ponadprzeciętnym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Poznań

2024-07-09 do 2024-07-17
dodano 8 dni temu

Szukam firmy do położenia gładzi, 101-200m², Poznań

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najb...

 • Poznań

2024-07-09 do 2024-07-17
dodano 8 dni temu

Gładzie Poznań

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Poznań

2024-07-02 do 2024-07-10

Zlecę położenie gładzi, 600m², Poznań

Wykonaj usługę doskonałego położenia gładzi o treści "Zlecę położenie gładzi, 600m²", jako specjalista z miejscowości Poznań. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Poznania jesteś jednym z najlepszych. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Poznań

2024-06-27 do 2024-07-05

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 100m², Poznań

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Poznań

2024-06-24 do 2024-06-24

Zapytanie o położenia gładzi, 57m², Poznań

Pragniesz znaleźć Klienta jako solidny fachowiec z zakresu fantastycznego gładzenia ścian z Poznania? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Poznań

2024-06-22 do 2024-06-30

Położenie gładzi, 21-50m², Poznań

Ten Zlecający w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od gładzi. Napisał zlecenie o treści - Położenie gładzi, 21-50m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Poznań

2024-06-20 do 2024-06-28

Kładzenie Gładzi Poznań

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Poznań

2024-06-20 do 2024-06-28

Świetne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Poznań

2024-06-11 do 2024-06-19

Pierwszorzędne Położenie Gładzi Poznań

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Poznań

2024-06-10 do 2024-06-18

Fantastyczne Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Poznań

2024-06-09 do 2024-06-17

Najlepsze Gładzenie Ścian Poznań

Przyjmij zadanie najlepszego gładzenia ścian o treści "Szukam firmy do położenia gładzi, do 20m²", jako specjalista z miejscowości Poznań. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Poznania jesteś w ścisłej czołówce. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Poznań

2024-06-07 do 2024-06-15

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Poznań

2024-06-06 do 2024-06-14

Zapytanie o położenia gładzi, 201-300m², Poznań

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Poznań

2024-05-20 do 2024-05-28

Doskonałe Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Informacje dodatkowe: Wykonanie gładzi mieszkanie w bloku 46m2, 2 pokoje + koryta...

 • Poznań

2024-05-17 do 2024-05-20

Zlecę położenie gładzi, 126m², Poznań

Chcesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Poznania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Poznań

2024-05-13 do 2024-05-21

Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Informacje dodatkowe: Mam krzywe ściany w mieszkaniu i chciałbym je wyprostować przy okazji g...

 • Poznań

2024-05-10 do 2024-05-18

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Poznań

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie gładzi daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Poznań

2024-05-08 do 2024-05-16

Zapytanie o położenia gładzi, 21-50m², Poznań

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Poznań

2024-04-25 do 2024-05-03

Dam zlecenie na położenie gładzi, 686m², Poznań

Profesjonalne kładzenie gładzi to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Poznań

2024-04-23 do 2024-04-23

Położenie gładzi, 21-50m², Poznań

Nadal masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Poznań

2024-04-05 do 2024-04-10

Najlepsze Położenie Gładzi

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o położenia gładzi, 1000m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Pokaż dobrą propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Poznań

2024-04-04 do 2024-04-12

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na rewelacyjne kładzenie gładzi w rejonie Poznania i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy do położenia gładzi, 101-200m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Poznań

2024-04-04 do 2024-04-04

Zlecę położenie gładzi, 30m², Poznań

Zrealizuj zadanie pierwszorzędnego położenia gładzi o treści "Zlecę położenie gładzi, 30m²", jako ekspert z miejscowości Poznań. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Poznania jesteś w ścisłej czołówce. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Poznań

2024-04-03 do 2024-04-11

Najlepsze Gładzenie Ścian

Nie marnuj energii i zrealizuj zapytanie o najlepsze gładzenie ścian z miejscowościPoznań. Zachęcamy do zadawania pytań.

 • Poznań

2024-03-25 do 2024-04-02

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-200m², Poznań

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Poznań

2024-03-23 do 2024-03-31

Najlepsze Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Informacje dodatkowe: Odbieram mieszkanie od developera: do zrobienia gładzie + szlifowanie, sufit 52 m2, ściany ...

 • Poznań

2024-03-19 do 2024-03-27

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m², Poznań

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie Informacje dodatkowe: Mieszkanie w bloku, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta. Wymieniona elektryka w ścia...

 • Poznań

2024-03-15 do 2024-03-23

Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Poznań

2024-03-13 do 2024-03-21

Najlepsze Położenie Gładzi

Najlepsze położenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tym fachu. Pokaż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Poznań

2024-03-12 do 2024-03-20

Profesjonalne Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: Wszystkie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Poznań

2024-03-03 do 2024-03-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Położenia Gładzi