Gładzie w Łodzi

Porównaj oferty od Specjalistów od Położenia Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 969 090 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 343 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Łodzi

Gładzie Łódź

Solidne Gładzie Gipsowe

40 opinii

DECORMANN świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z miejscowości Łódź i okolic. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Labirynt Roman Dubyna - Znakomite Gładzie Gipsowe Łódź

Labirynt Roman Dubyna

25 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Labirynt Roman Dubyna. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

Mateusz - Porządne Gładzie Gipsowe Łódź

Porządne Gładzie Gipsowe Łódź

22 opinie

Uwierz ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Mateusz. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Jeszcze dziś zadzwoń do nich.

Szymon Szymański - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Łódź

Szymon Szymański

17 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od gładzi szpachlowych? Wykorzystaj kompetencje Szymon Szymański. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Malarz Krzych Krzysztof Kaźmierczak - Świetne Gładzie Gipsowe Łódź

Świetne Gładzie Gipsowe

13 opinii

Jeszcze poszukujesz specjalisty od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Malarz Krzych Krzysztof Kaźmierczak. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

FHU "PROJEKT GLAZURA" MARCIN GÓRALSKI - Doskonałe Gładzie Łódź

Doskonałe Gładzie Łódź

8 opinii

Firma FHU PROJEKT GLAZURA MARCIN GÓRALSKI to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie gładzi. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie Łodzi. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

M-błysk - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Łódź

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

7 opinii

Powierz zadanie najwyższej klasy położenia gładzi ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Łodzi i okolicznych miast. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Michał Gajdka - Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Łódź

Michał Gajdka

6 opinii

Konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne atuty firmy Michał Gajdka, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

dominik florczak - Perfekcyjne Kładzenie Gładzi w Łodzi

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi w Łodzi

7 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące kładzenia gładzi fachowcom z miejscowości Łódź. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Łodzi są jednymi z najlepszych. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

GŁADŹ-MAL EKSPRES Marcin Pędziwiatr - Staranne Gładzie Gipsowe Łódź

GŁADŹ-MAL EKSPRES Marcin Pędziwiatr

5 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące kładzenia gładzi fachowcom z miejscowości Łódź. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Łodzi są jednymi z najlepszych. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Najnowsze z 56 zleceń na kładzenie gładzi w Łodzi

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Łódź

Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano wczoraj o 21:51

Perfekcyjne Gładzie Łódź

Przygotowanie gładzi dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 19m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Łódź

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano wczoraj o 16:23

Gładzenie Ścian Łódź

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Łódź i z sąsiednich miast. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Łódź

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 4 dni temu

Świetne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 1350m² Rodzaj prac: Tynkowanie, szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2024-07-11 do 2024-07-19

Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m², Łódź

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Łódź

2024-07-11 do 2024-07-19

Pierwszorzędne Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łódź

2024-07-09 do 2024-07-17

Dam zlecenie na położenie gładzi, 2500m², Łódź

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, 2500m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Łódź

2024-07-05 do 2024-07-11

Położenie Gładzi Łódź

Nie marnuj energii i przyjmij zapytanie o doskonałe położenie gładzi w Łodzi. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Łódź

2024-07-02 do 2024-07-10

Solidne Położenie Gładzi

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne zalety jako fachowca od położenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Położenie gładzi, 115m². Pokaż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Łódź

2024-07-01 do 2024-07-09

Perfekcyjne Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2024-06-30 do 2024-07-08

Szukam firmy do położenia gładzi, 600m², Byszewy

Szukasz zlecenia jako specjalista od profesjonalnego gładzenia ścian w rejonie Łódzkiego lub w przyległych miastach? Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Byszewy

2024-06-28 do 2024-07-06

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 20m², Łódź

Rewelacyjne kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Łódź

2024-06-23 do 2024-07-01

Znakomite Gładzie

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Łódź

2024-06-20 do 2024-06-20

Szukam firmy do położenia gładzi, 51-100m², Łódź

Potrzebujesz zleceniodawcy jako ekspert od wysokiej klasy gładzenia ścian w rejonie Łodzi lub w pobliskim rejonie? Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - zadzwoń niezwłocznie.

 • Łódź

2024-05-29 do 2024-06-06

Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 271m² Rodzaj prac: szlifowanie, malowanie Informacje dodatkowe: brak dodatkowym informacji. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2024-05-28 do 2024-06-02

Zapytanie o położenia gładzi, 301-500m², Łódź

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Informacje dodatkowe: Witam , Generaln...

 • Łódź

2024-05-24 do 2024-06-01

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2024-05-17 do 2024-05-25

Szukam firmy do położenia gładzi, 101-200m², Łódź

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Łodzi. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Łódź

2024-05-15 do 2024-05-23

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu gładzenia ścian wykonaj zlecenie na gładzenie ścian. Poznaj szczegóły zapytania - Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m². Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Łódź

2024-05-13 do 2024-05-21

Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 135m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łódź

2024-05-13 do 2024-05-19

Szukam firmy do położenia gładzi, 600m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 600m² Rodzaj prac: sufity podwieszane, malowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-09-01...

 • Łódź

2024-05-09 do 2024-05-17

Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: Gruntowanie, szlifowanie, malowanie Informacje dodatkowe: Mieszkanie deweloperskie, do zrobienia gładzie z malowaniem na got...

 • Łódź

2024-05-08 do 2024-05-16

Profesjonalne Gładzie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od gładzi szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o położenia gładzi, 21-50m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Łódź

2024-04-28 do 2024-05-06

Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m², Łódź

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łódź

2024-04-20 do 2024-04-28

Profesjonalne Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: Wykonanie gładzi w domku jednorodzinnym 170m2 + malowanie + sufity podwieszane Termin skorz...

 • Łódź

2024-04-19 do 2024-04-27

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Zapytanie o treści - Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Łodzi i z sąsiednich miast. Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Łódź

2024-04-17 do 2024-04-25

Doskonałej Jakości Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2024-04-13 do 2024-04-21

Położenie gładzi, 21-50m², Łódź

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Położenie gładzi, 21-50m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie gładzi daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Łódź

2024-04-09 do 2024-04-17

Szukam firmy do położenia gładzi, 10m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 10m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2024-04-08 do 2024-04-16

Doskonałe Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2024-04-05 do 2024-04-13

Najlepsze Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: 2025-02-10...

 • Łódź

2024-04-03 do 2024-04-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Położenia Gładzi