Gładzie w Wieruszowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Położenia Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 821 012 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
649 045 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Wieruszowie

Gładzie Wieruszów

RAF-BUD Uslugi Ogolnobudowlane

4 opinie

Oferuje usługi z zakresu gładzi od wielu lat, szczególnie na obszarze Wieruszowa, ale także przyległych powiatów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA Choncel Tomasz - Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Wieruszów

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Wieruszów

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące kładzenia gładzi fachowcom z miejscowości Wieruszów. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Wieruszowa są jednymi z najlepszych. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Daniel Gruchot - Świetne Gładzie Gipsowe Wieruszów

Świetne Gładzie Gipsowe Wieruszów

3 opinie

Uwierz fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Daniel Gruchot. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

"Łuk-Al" Łukasz Cieśliński Remonty i Wykończenia Wnętrz - Porządne Gładzie Szpachlowe Wieruszów

"Łuk-Al" Łukasz Cieśliński Remonty i Wykończenia Wnętrz

2 opinie

Jeśli wciąż szukasz ekspertów od gładzi szpachlowych to zaufaj doświadczeniu Łuk-Al Łukasz Cieśliński Remonty i Wykończenia Wnętrz. Wieruszów to teren, na którym koncentrują swoje działania. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

MIKA Michał Białek - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe w Wieruszowie

Perfekcyjne Gładzie Gipsowe w Wieruszowie

1 opinia

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z MIKA Michał Białek perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

EM-DOM - Solidne Gładzie Gipsowe Wieruszów

EM-DOM

1 opinia

Firma EM-DOM świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wieruszowa oraz przyległych powiatów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

HOME VISION - Doskonałej Jakości Gładzie Na Mokro Wieruszów

HOME VISION

2 opinie

Zrealizowanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. HOME VISION ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zarezerwuj termin od razu!

RemArt - Najlepsze Kładzenie Gładzi Wieruszów

RemArt

2 opinie

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kładzenie gładzi. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Firma Remontowo-Budowlana PiOMar - Solidne Gładzie Wieruszów

Solidne Gładzie

2 opinie

Osoby z Firma Remontowo-Budowlana PiOMar to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny gładzi. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

IGNA Paweł Gwiazda - Rewelacyjne Gładzie Szpachlowe Wieruszów

Rewelacyjne Gładzie Szpachlowe

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z IGNA Paweł Gwiazda perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 24 zleceń na kładzenie gładzi w Wieruszowie

Doskonałej Jakości Gładzie Wieruszów

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: Szlifowanie gładzi oraz malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Góry

2024-02-10 do 2024-02-18

Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m², Skomlin

Wykonaj zadanie profesjonalnego kładzenia gładzi o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m²", jako specjalista z miejscowości Łódzkie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Łódzkiego jesteś w ścisłej czołówce. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Skomlin

2024-05-27 do 2024-06-04

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, do 20m², Wieluń

Ten Klient jest zdania, że najlepsze gładzie to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Potrzebna ekipa na położenia gładzi, do 20m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Wieluń

2024-01-10 do 2024-01-18

Zapytanie o położenia gładzi, 21-50m², Wieluń

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wieluń

2024-01-28 do 2024-02-05

Gładzie

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Wieluń

2024-04-21 do 2024-04-29

Położenie Gładzi Wieruszów

Miejsce położenia gładzi: sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wieluń

2024-05-13 do 2024-05-21

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 51-100m², Kępno

Wykonaj zlecenie solidnego kładzenia gładzi o treści "Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 51-100m²", jako profesjonalista z miejscowości Kępno. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Kępna jesteś w ścisłej czołówce. Przedłóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Kępno

2024-04-07 do 2024-04-15

Solidne Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kępno

2024-02-14 do 2024-02-14

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 1500m², Wierzchlas

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu gładzenia ścian zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 1500m² i zostało złożone przez rzetelnego Zleceniodawcę. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wierzchlas

2024-01-04 do 2024-01-12

Gładzenie Ścian Wieruszów

To zlecenie o treści - Szukam firmy do położenia gładzi, 1000m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Łódzkie i z sąsiednich miast. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wierzchlas

2024-05-24 do 2024-06-01

Doskonałe Kładzenie Gładzi Wieruszów

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Położenie gładzi, 21-50m². Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kluczbork

2024-05-21 do 2024-05-28

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Rewelacyjne gładzenie ścian to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w branży. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bogacica

2024-04-28 do 2024-05-06

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 2000m², Syców

Zrealizowanie gładzi dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 2000m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Przedstaw wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Syców

2024-02-20 do 2024-02-28

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-200m², Sieradz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: Nie wiem Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sieradz

2023-12-27 do 2024-01-04

Zlecę położenie gładzi, 2600m², Sieradz

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 2600m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sieradz

2024-02-08 do 2024-02-16

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 6000m², Sieradz

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 6000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Sieradz

2024-03-19 do 2024-03-27

Zapytanie o położenia gładzi, 301-500m², Domaszowice

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie o położenia gładzi, 301-500m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Domaszowice

2024-01-25 do 2024-02-02

Dam zlecenie na położenie gładzi, 400m², Namysłów

Kładzenie gładzi to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Namysłów

2024-03-26 do 2024-04-03

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi

Poszukujesz pracy jako specjalista od perfekcyjnego kładzenia gładzi w miejscowości Olesno lub w rejonie powiatu? Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Olesno

2024-04-25 do 2024-04-26

Rewelacyjne Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 800m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: Do wykonania gładzie na tynkach cementowo-wapiennych w budynku jednorodzinnym 2-kondygnacyjnym. ...

 • Kalisz

2024-01-03 do 2024-01-11

Gładzie

Klient szuka świetnej współpracy i pisze - Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kalisz

2024-01-19 do 2024-01-19

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kalisz

2024-01-06 do 2024-01-06

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m², Kalisz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kalisz

2024-01-13 do 2024-01-21

Zlecę położenie gładzi, 101-200m², Kalisz

Planujesz przyjąć zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zlecę położenie gładzi, 101-200m² to rewelacyjny wybór. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kalisz

2024-04-23 do 2024-05-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Położenia Gładzi