Gładzie w Kutnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Położenia Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 560 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 323 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Kutnie

Gładzie Kutno

Profesjonalne Gładzie Szpachlowe Kutno

13 opinii

Nadal poszukujesz profesjonalistów od gładzi szpachlowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Pk BUD. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KMAX - Profesjonalne Położenie Gładzi Kutno

KMAX

4 opinie

W przypadku, gdy szukasz profesjonalnego położenia gładzi w rejonie Kutna i oczekujesz dużego zaangażowania to wykorzystaj doświadczenie KMAX. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

P.W. Hydrobud I - Doskonałe Gładzie w Kutnie

Doskonałe Gładzie w Kutnie

4 opinie

Znakomici pracownicy P.W. Hydrobud I spełnią Państwa oczekiwania odnośnie gładzi. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Jack-Pol - Wyjątkowe Gładzenie Ścian Kutno

Jack-Pol

3 opinie

Powierz usługę gładzenia ścian specjalistom firmy Jack-Pol z miejscowości Kutno. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Kutna są w ścisłej czołówce. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

SOFT MALOWANIA - Solidne Gładzie Szpachlowe Kutno

Solidne Gładzie Szpachlowe Kutno

1 opinia

SOFT MALOWANIA świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Kutna i z sąsiednich miast. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

BUD-TERM - Świetne Gładzie Gipsowe Kutno

BUD-TERM

2 opinie

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? BUD-TERM jest na to skuteczną metodą. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Remwik - Rewelacyjne Położenie Gładzi Kutno

Remwik

7 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Remwik. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Rafał Kozłowski - Staranne Gładzie Gipsowe Kutno

Rafał Kozłowski

1 opinia

Uważasz, że staranne gładzie gipsowe to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Rafał Kozłowski poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

FACH MEN - Profesjonalne Gładzie Kutno

Profesjonalne Gładzie

1 opinia

Gładzie to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Paweł Nowak - Znakomite Gładzie Gipsowe Kutno

Znakomite Gładzie Gipsowe

1 opinia

Zrealizowanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Paweł Nowak ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Najnowsze z 30 zleceń na kładzenie gładzi w Kutnie

Fantastyczne Kładzenie Gładzi Kutno

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kutno

2024-06-02 do 2024-06-10

Położenie gładzi, 51-100m², Kutno

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kutno

2024-05-29 do 2024-06-06

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 3150m², Kutno

Poszukujesz zleceniodawcy jako specjalista od solidnego gładzenia ścian w rejonie Kutna lub w okolicznych miastach? Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kutno

2024-05-07 do 2024-05-15

Solidne Położenie Gładzi Kutno

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne walory jako specjalisty od położenia gładzi to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Dam zlecenie na położenie gładzi, do 20m². Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Kutno

2024-05-07 do 2024-05-15

Zapytanie o położenie gładzi, pow. 3150m2, Kutno

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 3150m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kutno

2024-04-24 do 2024-05-07

Fantastyczne Położenie Gładzi

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na fantastyczne położenie gładzi w rejonie Kutna i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 3150m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej fachowej firmy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Kutno

2024-04-15 do 2024-04-23

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na rewelacyjne kładzenie gładzi w rejonie Łódzkiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Położenie gładzi, 301-500m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Góry

2024-02-10 do 2024-02-18

Szukam firmy do położenia gładzi, do 20m², Sokolniki-Las

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne zalety jako fachowca od kładzenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Szukam firmy do położenia gładzi, do 20m². Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Sokolniki-Las

2024-03-17 do 2024-03-25

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-200m², Sokolniki-Las

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sokolniki-Las

2024-04-09 do 2024-04-17

Położenie Gładzi

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Szukam firmy do położenia gładzi, 101-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Kiernozia

2024-02-18 do 2024-02-26

Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m², Feliksów

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: Na gotowo już do malowania Informacje dodatkowe: Na ścianach jest położony tynk gipsowy, dom 35m2 Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Feliksów

2024-03-03 do 2024-03-06

Zapytanie o położenia gładzi, 21-50m², Płock

Jeżeli realizujesz zlecenia na wysokiej klasy położenie gładzi w rejonie Płocka i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenia gładzi, 21-50m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej kompetentnej firmy. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Płock

2024-04-13 do 2024-04-21

Kładzenie Gładzi

Masz zamiar wykonać zlecenie na kładzenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m² to doskonały wybór. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Płock

2024-06-21 do 2024-06-29

Kładzenie Gładzi

Ten Zleceniodawca napisał "Zapytanie o położenia gładzi, do 20m²". Zrealizuj zlecenie profesjonalnego kładzenia gładzi jako fachowiec w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania prac z okolic Płocka i przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Płock

2024-03-04 do 2024-03-12

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Płock

2024-05-27 do 2024-06-04

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian Kutno

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: Koszt gładzi wraz z malowaniem 18 m Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Płock

2024-04-05 do 2024-04-13

Gładzie Kutno

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako dobry fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Płocka. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Płock

2024-06-09 do 2024-06-10

Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m², Słupno

Przyjmij usługę solidnego położenia gładzi o treści "Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m²", jako specjalista z miejscowości Mazowieckie. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Słupno

2024-01-25 do 2024-02-02

Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: Gładź Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zgierz

2024-02-04 do 2024-02-12

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m², Zgierz

Zrealizowanie gładzi dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zgierz

2024-02-06 do 2024-02-14

Zlecę położenie gładzi, 51-100m², Zgierz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zgierz

2024-03-05 do 2024-03-13

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Informacje dodatkowe: Poszukuję ekipy do wykończenia ścian GK. Łączenia, szpachlowanie i gładź. ...

 • Budy iłowskie

2024-05-27 do 2024-06-04

Najlepsze Gładzie

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, 201-300m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Konopnica

2024-07-11 do 2024-07-19

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-200m², Konopnica

Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: Tynkowanie wnętrza Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Konopnica

2024-07-11 do 2024-07-19

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-200m², Płock

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Płock

2024-04-22 do 2024-04-30

Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m², Płock

Przekonaj się, że Konsumenci zlecający położenie gładzi są sprawdzeni. Skontaktuj się z nim jako ekspert od położenia gładzi. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Płock

2024-05-14 do 2024-05-22

Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Płock

2024-03-10 do 2024-03-18

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 400m², Krzywiec

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 400m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Krzywiec

2024-05-12 do 2024-05-13

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o położenia gładzi, 301-500m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Aleksandrów Łódzki

2024-01-11 do 2024-01-19

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-200m², Poddębice

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Poddębice

2024-05-02 do 2024-05-10

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Położenia Gładzi