Gładzie w Zgierzu

Porównaj oferty od Specjalistów od Położenia Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 691 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 327 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Zgierzu

Gładzie Zgierz

Mateusz

22 opinie

Mateusz świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z miejscowości Zgierz oraz przyległych powiatów. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

FHU "PROJEKT GLAZURA" MARCIN GÓRALSKI - Profesjonalne Gładzie Zgierz

FHU "PROJEKT GLAZURA" MARCIN GÓRALSKI

8 opinii

Utworzona z pasji do gładzi firma oferuje profesjonalne gładzenie ścian na terenie miejscowości Zgierz, jak również pobliskich miast i powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Michał Gajdka - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Zgierz

Michał Gajdka

6 opinii

Uważasz, że perfekcyjne gładzie gipsowe to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z Michał Gajdka posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

DAN-BUD - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Zgierz

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe

13 opinii

Wciąż szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z DAN-BUD. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Firma Budowlana Artur Krawczyk - Perfekcyjne Gładzie w Zgierzu

Perfekcyjne Gładzie w Zgierzu

6 opinii

Firma Budowlana Artur Krawczyk świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Zgierza oraz przyległych powiatów. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

CholGips Bartosz Cholewiński - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Zgierz

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Zgierz

2 opinie

Szukasz ekspertów od najwyższej klasy położenia gładzi w miejscowości Zgierz lub w pobliskim rejonie? Zarezerwuj termin!

BŁAŻEJ SADZAK - Solidne Położenie Gładzi Zgierz

BŁAŻEJ SADZAK

1 opinia

Z czystym sumieniem powierz usługę solidnego położenia gładzi profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Zgierz i sąsiednich miast. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Besttynk sp z.o o. - Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Zgierz

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Zgierz

3 opinie

Powierz usługę najwyższej klasy kładzenia gładzi fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Zgierz i okolicznych powiatów. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Rafal Witkowski - Najlepsze Gładzie Gipsowe Zgierz

Najlepsze Gładzie Gipsowe

9 opinii

Jeszcze szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Zaufaj doświadczeniu Rafal Witkowski. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Artbud Kubiak - Doskonałe Gładzie Zgierz

Artbud Kubiak

5 opinii

Artbud Kubiak oferuje usługi z zakresu gładzi od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Zgierza, ale także okolicznych powiatów. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 26 zleceń na kładzenie gładzi w Zgierzu

Zapytanie o położenia gładzi, 301-500m², Kębliny

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kębliny

2024-06-19 do 2024-06-25

Fantastyczne Kładzenie Gładzi Zgierz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 400m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Krzywiec

2024-05-12 do 2024-05-13

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-200m², Sokolniki-Las

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sokolniki-Las

2024-04-09 do 2024-04-17

Położenie Gładzi Zgierz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szpachlowanie Informacje dodatkowe: Dzień Dobry Poszukuje firmy która wykona gładź gipsową w nowo budowanym domu jednorodzinn...

 • Sokolniki-Las

2024-03-17 do 2024-03-25

Zlecę położenie gładzi, 51-100m², Zgierz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zgierz

2024-03-05 do 2024-03-13

Najlepsze Gładzie Zgierz

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: Na gotowo już do malowania Informacje dodatkowe: Na ścianach jest położony tynk gipsowy, dom 35m2 Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Feliksów

2024-03-03 do 2024-03-06

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m², Zgierz

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na zlecenie Zlecającego jako specjalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Zgierz

2024-02-06 do 2024-02-14

Położenie gładzi, 51-100m², Zgierz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: Gładź Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zgierz

2024-02-04 do 2024-02-12

Zapytanie o położenia gładzi, 301-500m², Aleksandrów Łódzki

Najwyższej klasy kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w tym fachu. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Aleksandrów Łódzki

2024-01-11 do 2024-01-19

Najlepsze Gładzenie Ścian Zgierz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: Szlifowanie gładzi oraz malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Góry

2024-02-10 do 2024-02-18

Wyjątkowe Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2024-02-23 do 2024-03-02

Profesjonalne Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: gładzie i malowanie Informacje dodatkowe: drzwi metalowe do wycięcia Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Łódź

2024-02-26 do 2024-03-05

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 60m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 60m² Rodzaj prac: szpachlowanie Informacje dodatkowe: Dzień dobry. Do zrobienia jest 20m2 sufitu i 40m2 ścian - Usunięcie starych nietrzymając...

 • Łódź

2024-03-02 do 2024-03-04

Pierwszorzędne Położenie Gładzi

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi położenia gładzi na bardzo dobrym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest wiarygodny. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Łódź

2024-02-20 do 2024-02-28

Położenie gładzi, do 20m², Łódź

Ten Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Położenie gładzi, do 20m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Łódź

2024-03-30 do 2024-04-07

Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: 2025-02-10...

 • Łódź

2024-04-03 do 2024-04-11

Doskonałe Kładzenie Gładzi

Kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w branży. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Łódź

2024-04-08 do 2024-04-16

Szukam firmy do położenia gładzi, 600m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 600m² Rodzaj prac: sufity podwieszane, malowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-09-01...

 • Łódź

2024-05-09 do 2024-05-17

Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2024-04-17 do 2024-04-25

Najlepsze Gładzie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Informacje dodatkowe: Witam , Generaln...

 • Łódź

2024-05-24 do 2024-06-01

Doskonałe Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2024-05-17 do 2024-05-25

Rewelacyjne Położenie Gładzi

Chcesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Szukam firmy do położenia gładzi, 271m² to doskonały pomysł. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Łódź

2024-05-28 do 2024-06-02

Najlepsze Gładzenie Ścian

Przyjmij zadanie najlepszego gładzenia ścian o treści "Szukam firmy do położenia gładzi, 101-200m²", jako specjalista z miejscowości Łódź. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Łodzi jesteś w ścisłej czołówce. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Łódź

2024-05-15 do 2024-05-23

Położenie gładzi, 35m², Łódź

Zrealizowanie gładzi dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Położenie gładzi, 35m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Łódź

2024-01-26 do 2024-02-03

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 20m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2024-02-27 do 2024-03-06

Zapytanie o położenia gładzi, 201-300m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-04-08...

 • Łódź

2024-03-10 do 2024-03-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Położenia Gładzi