Gładzie w Bełchatowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Położenia Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 267 463 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Bełchatowie

Gładzie Bełchatów

Znakomite Gładzie Gipsowe Bełchatów

7 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij ElektroInstal MasterBUD. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Igor Świątek - Usługi profesjonalne - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Bełchatów

Igor Świątek - Usługi profesjonalne

5 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Igor Świątek - Usługi profesjonalne. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Usługi remontowo budowlane Muramo Michał Urbanik - Doskonałe Gładzie Bełchatów

Doskonałe Gładzie Bełchatów

1 opinia

Znakomici pracownicy Usługi remontowo budowlane Muramo Michał Urbanik spełnią Państwa oczekiwania odnośnie gładzi. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Potrzeba, Potrzebowski Dariusz - Pierwszorzędne Gładzie Bełchatów

Potrzeba, Potrzebowski Dariusz

5 opinii

Właśnie wybierasz wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Potrzeba Potrzebowski Dariusz będzie najszybszą drogą. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Sztuka Remontu - Profesjonalne Kładzenie Gładzi Bełchatów

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

1 opinia

Z czystym sumieniem powierz usługę profesjonalnego kładzenia gładzi specjalistom z firmy Sztuka Remontu. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Bełchatowa i sąsiednich powiatów. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę.

Gładź -mal ekspres - Perfekcyjne Gładzie Bełchatów

Gładź -mal ekspres

5 opinii

Gładzie nie ma dla Gładź -mal ekspres żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie położenia gładzi. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Firma Remontowo - Budowlana GLANC-BUD Paweł Świercz - Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Bełchatów

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

1 opinia

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu wysokiej klasy kładzenia gładzi z Bełchatowa, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Firma Remontowo - Budowlana GLANC-BUD Paweł Świercz jest Twoim rozwiązaniem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

FRB INSULTERM - Perfekcyjne Gładzenie Ścian w Bełchatowie

Perfekcyjne Gładzenie Ścian w Bełchatowie

6 opinii

Chesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu perfekcyjnego gładzenia ścian z Bełchatowa, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma FRB INSULTERM jest gotowa Ci pomóc. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański - Najlepsze Gładzie Gipsowe Bełchatów

Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański

6 opinii

Jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych to skorzystaj z kwalifikacji Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański. Bełchatów i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do kontaktu.

DIMAX - Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe Bełchatów

DIMAX

2 opinie

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry DIMAX. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 30 zleceń na kładzenie gładzi w Bełchatowie

Dam zlecenie na położenie gładzi, 201-300m², Bełchatów

Ten Zlecający w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od gładzi. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na położenie gładzi, 201-300m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Bełchatów

2024-02-16 do 2024-02-24
dodano 7 dni temu

Fantastyczne Położenie Gładzi Bełchatów

Upewnij się, że Konsumenci zlecający położenie gładzi są pewni. Skontaktuj się z nim jako ekspert od położenia gładzi. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Łask

2023-12-13 do 2023-12-14

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Zduńska Wola

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Zduńska Wola

2023-09-06 do 2023-09-14

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 40m², Zduńska Wola

Planujesz wykonać zlecenie na kładzenie gładzi, a nie masz Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 40m² to wspaniały wybór. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Zduńska Wola

2023-12-17 do 2023-12-25

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Zduńska Wola

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: równanie ścian ,gładzie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Zduńska Wola

2023-08-23 do 2023-08-31

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Pabianice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Równanie ścian,kładzenie gładzi w bloku mieszkalnym z lat 70 tych bez płyt gk Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnien...

 • Pabianice

2023-09-12 do 2023-09-20

Położenie gładzi, 101-200m², Pabianice

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Położenie gładzi, 101-200m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie gładzi daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Pabianice

2024-02-12 do 2024-02-20

Profesjonalne Położenie Gładzi

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi położenia gładzi na najwyższym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest wiarygodny. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Piotrków Trybunalski

2023-12-17 do 2023-12-25

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, do 100m², Piotrków Trybunalski

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry. Szukam wykonawcy do położenia gładzi na tynki gipsowe . Gładz gotowa Knauf Super Finish . W salo...

 • Piotrków Trybunalski

2023-09-25 do 2023-10-03

Rewelacyjne Położenie Gładzi

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Piotrków Trybunalski

2024-01-15 do 2024-01-23

Położenie gładzi, 301-500m², Piotrków Trybunalski

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Piotrków Trybunalski

2024-01-15 do 2024-01-15

Perfekcyjne Gładzenie Ścian Bełchatów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Proszę o ofertę także na gładź kladziona maszynowo. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Piotrków Trybunalski

2023-11-03 do 2023-11-11

Położenie gładzi, 40m², Działoszyn

Kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Działoszyn

2023-10-04 do 2023-10-12

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-200m², Sieradz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: Nie wiem Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sieradz

2023-12-27 do 2024-01-04

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Sieradz

2023-11-13 do 2023-11-14

Zlecę położenie gładzi, 2600m², Sieradz

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 2600m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Sieradz

2024-02-08 do 2024-02-16

Kładzenie Gładzi Bełchatów

Potrzebujesz klienta jako ekspert od perfekcyjnego kładzenia gładzi w rejonie Łódzkiego lub w pobliskich powiatach? Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Lutomiersk

2023-10-23 do 2023-10-26

Szukam firmy do położenia gładzi, 51-100m², Lutomiersk

Ten Klient jest zdania, że świetne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy do położenia gładzi, 51-100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Lutomiersk

2024-01-02 do 2024-01-10

Najlepsze Gładzenie Ścian

Nie marnuj energii i zrealizuj zapytanie o najlepsze gładzenie ścian z miejscowościŁódzkie. Zachęcamy do zadawania pytań.

 • Wierzchlas

2024-01-04 do 2024-01-12

Pierwszorzędne Położenie Gładzi

Bądź pewny, że Klienci zlecający położenie gładzi są rzetelni. Wyślij ofertę jako specjalista od położenia gładzi. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Popów

2023-08-13 do 2023-08-21

Zlecenie na wykonanie 170m2 gładzi, Łódź

Zakres prac: gładzie gipsowe Powierzchnia: wykonanie gładzi gipsowych 170m2 Termin realizacji: możliwy jak najszybszy...

 • Łódź

2023-10-13 do 2023-10-21

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 21-50m², Łódź

Szukasz zlecenia jako sprawdzony specjalista z zakresu fantastycznego kładzenia gładzi? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Łódź

2024-02-20 do 2024-02-28
dodano 3 dni temu

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi realizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Zapoznaj się ze zleceniem - Dam zlecenie na położenie gładzi, do 20m². Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Łódź

2024-02-23 do 2024-03-02
dodano 10 godzin temu

Fantastyczne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2023-10-12 do 2023-10-20

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Rewelacyjne gładzenie ścian to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w branży. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łódź

2023-11-22 do 2023-11-30

Dam zlecenie na położenie gładzi, 800m², Łódź

Zrealizuj zlecenie fantastycznego kładzenia gładzi o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, 800m²", jako specjalista z miejscowości Łódź. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Łodzi nie masz sobie równych. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Łódź

2023-12-20 do 2023-12-28

Położenie gładzi, 35m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 35m² Rodzaj prac: szlifowanie Informacje dodatkowe: Dzień dobry, zlecę położenie gładzi w przedpokoju i częściowo w kuchni. Całkowita powierzch...

 • Łódź

2024-01-26 do 2024-02-03

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Chcesz znaleźć Zlecającego jako godny zaufania fachowiec z zakresu rewelacyjnego gładzenia ścian z Łodzi? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Łódź

2024-02-01 do 2024-02-09

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-200m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: Wyklejenie siatki Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łódź

2024-02-20 do 2024-02-28
dodano 3 dni temu

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2023-08-16 do 2023-08-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Położenia Gładzi