Remont mieszkania i domu w Bełchatowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 131 091 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Bełchatów - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Bełchatów

Znakomite Wykańczanie Mieszkań Bełchatów

4 opinie

Równie dobrej oferty wykańczania mieszkań prędko nie znajdziesz na terenie Bełchatowa, więc jeżeli szukasz znakomitego wykańczania mieszkań to bezzwłocznie zobacz Professional Project Partners Sp. z o.o.. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Sylwek Malicki - Pierwszorzędne Wykańczanie Mieszkań w Bełchatowie

Pierwszorzędne Wykańczanie Mieszkań w Bełchatowie

2 opinie

Wciąż nie znalazłeś wykańczania mieszkań, pomimo że próbujesz znaleźć od dłuższego czasu? Sylwek Malicki może zakończyć Twój problem. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Łukasz Lasoń - Dobra Firma Remontowa Bełchatów

Dobra Firma Remontowa Bełchatów

2 opinie

Jeżeli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Łukasz Lasoń są dla Ciebie stworzeni. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Perf on SA - Rewelacyjne Wykańczanie Mieszkań Bełchatów

Perf on SA

1 opinia

Równie dobrej propozycji wykańczania mieszkań nie znajdziesz na terenie Bełchatowa, więc jeśli poszukujesz pierwszorzędnego wykańczania mieszkań to bez wahania zobacz Perf on SA. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Galpex - Solidne Remontowanie Mieszkań Bełchatów

Galpex

1 opinia

Planujesz wybrać godnego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? Galpex będzie najszybszą drogą. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Zlota raczka - Sumienna Firma Remontowa Bełchatów

Sumienna Firma Remontowa

1 opinia

Jeśli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Zlota raczka są dla Ciebie stworzeni. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Bełchatów

Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański

6 opinii

Już od kilku lat pracownicy Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański realizują usługi z zakresu remontowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

FRB INSULTERM - Pierwszorzędne Malowanie Mieszkań Bełchatów

FRB INSULTERM

6 opinii

Chcesz powierzyć malowanie mieszkań, a jeszcze nie wybrałeś firmy remontowej? FRB INSULTERM to dobry wybór. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Usługi Ogólnobudowlane MK-BUD Michał Kaczmarski - Najlepsze Remontowanie Mieszkań Bełchatów

Najlepsze Remontowanie Mieszkań

2 opinie

Zleć usługę remontowania mieszkań profesjonalistom firmy Usługi Ogólnobudowlane MK-BUD Michał Kaczmarski z miejscowości Bełchatów. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Bełchatowa są jednymi z najlepszych. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

IPS PROJEKT Patrycja Sukiennik - Staranne Remonty Mieszkań Bełchatów

IPS PROJEKT Patrycja Sukiennik

5 opinii

Myślisz, że staranne remonty mieszkań to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z IPS PROJEKT Patrycja Sukiennik posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

25 Zleceń - Remonty Mieszkań Bełchatów

Remonty Mieszkań Bełchatów

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: łazienka, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres pra...

 • Bełchatów

2022-11-15 do 2022-11-23

Solidna Ekipa Remontowa Bełchatów

Jeżeli szukasz Klienta, a Twoja firma to solidna ekipa remontowa to jako firma mająca wykwalifikowaną kadrę zapoznaj się z tym zgłoszeniem. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Bełchatów

2022-11-08 do 2022-11-16

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 121 149 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Generalny remont domu, 21-50m², Bełchatów

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: sypialnia, kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 pomieszczeń Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² ...

 • Bełchatów

2022-11-07 do 2022-11-15

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie domu, 201-300m², Zwierzyniec

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 201-300m² Zakres prac ...

 • Zwierzyniec

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapytanie o generalny remont mieszkania, 51-80m², Bełchatów

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: generaln...

 • Bełchatów

2022-10-08 do 2022-10-16

Zapytanie o kompleksowe wykończenie mieszkania, 51-80m², Bełchatów

Zrealizuj zadanie najlepszego remontowania mieszkań o treści "Zapytanie o kompleksowe wykończenie mieszkania, 51-80m²", jako fachowiec z miejscowości Bełchatów. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Bełchatowa jesteś jednym z najlepszych. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bełchatów

2022-10-06 do 2022-10-06

Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², Bełchatów

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od remontów mieszkań poszukujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Bełchatowa z pewnością udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Bełchatów

2022-09-25 do 2022-10-03

Generalny remont mieszkania, 51-80m², Bełchatów

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wy...

 • Bełchatów

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecę generalny remont mieszkania, 40m², Bełchatów

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 40m² Zakres prac do wykonania: generalny remo...

 • Bełchatów

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę generalny remont mieszkania, 11-20m², Bełchatów

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac ...

 • Bełchatów

2022-09-09 do 2022-09-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu