Płyta karton gips w Bełchatowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 843 087 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
649 181 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Bełchatowie

Płyta karton gips Bełchatów

Bob bud

3 opinie

Powierz prace dotyczące montażu płyt gipsowych fachowcom z miejscowości Bełchatów. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Bełchatowa są w ścisłej czołówce. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

HMB Hubert Mazur - Doskonały Sufit Napinany Bełchatów

HMB Hubert Mazur

3 opinie

Uważasz, że doskonały sufit napinany to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z HMB Hubert Mazur poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

ElektroInstal MasterBUD - Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego Bełchatów

Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego Bełchatów

7 opinii

W przypadku, gdy interesuje Cię wyjątkowy montaż sufitu podwieszanego w rejonie Bełchatowa i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skorzystaj z kwalifikacji ElektroInstal MasterBUD. Ażeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański - Perfekcyjna Adaptacja Poddasza Bełchatów

Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański

6 opinii

Myślisz, że perfekcyjna adaptacja poddasza to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

DIMAX - Staranna Adaptacja Poddasza Bełchatów

DIMAX

2 opinie

Jeżeli poszukujesz dobrej współpracy to specjaliści z DIMAX są dla Ciebie stworzeni. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Galpex - Najlepsza Zabudowa GK Bełchatów

Galpex

1 opinia

Jeśli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od zabudowy GK to wykorzystaj doświadczenie Galpex. Bełchatów to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Usługi remontowo budowlane Muramo Michał Urbanik - Najlepsza Adaptacja Poddasza w Bełchatowie

Najlepsza Adaptacja Poddasza w Bełchatowie

1 opinia

Wciąż poszukujesz specjalisty od adaptacji poddasza? Trafiłeś w dobre miejsce - Usługi remontowo budowlane Muramo Michał Urbanik jest do Twoich usług. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

Potrzeba, Potrzebowski Dariusz - Solidne Płyty Karton Gips Bełchatów

Potrzeba, Potrzebowski Dariusz

5 opinii

Według Ciebie doskonały sufit napinany to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Maxbud - Rewelacyjna Zabudowa Płytami GK Bełchatów

Maxbud

2 opinie

Według Ciebie perfekcyjna adaptacja poddasza to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Marco Line Mariusz Kropidłowski - Pierwszorzędny Montaż Sufitu Podwieszanego Bełchatów

Marco Line Mariusz Kropidłowski

7 opinii

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii montażu sufitu podwieszanego z Bełchatowa. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 30 zleceń na płyty gk w Bełchatowie

Doskonała Zabudowa Płytami GK Bełchatów

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 400m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bełchatów

2024-06-20 do 2024-06-28
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na prace z płytami GK, 101-250m², Bełchatów

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: sufit napinany Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bełchatów

2024-05-03 do 2024-05-11

Szukam ekipy do prac z płytami GK, do 100m², Bełchatów

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie płyt karton gips możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Bełchatowa, który napisał "Szukam ekipy do prac z płytami GK, do 100m²". Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Bełchatów

2024-04-11 do 2024-04-19

Dam zlecenie na prace z płytami GK, 101-250m², Bełchatów

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na prace z płytami GK, 101-250m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Bełchatowa i z sąsiednich miast. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Bełchatów

2024-03-03 do 2024-03-03

Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 25m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bełchatów

2024-02-27 do 2024-03-06

Zlecenie na montaż płyt G-K na profilach, 10m², Bełchatów

Ten Klient jeszcze potrzebuje specjalisty od zabudowy GK. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na montaż płyt G-K na profilach, 10m², chcąc trafić w dobre miejsce. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Bełchatów

2024-02-09 do 2024-02-17

Staranna Zabudowa Płytami GK

Ten Klient jest zdania, że staranna zabudowa płytami GK to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 14m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Grabica

2024-01-30 do 2024-02-05

Perfekcyjne Płyty Karton Gips Bełchatów

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 60m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rząśnia

2024-02-12 do 2024-02-20

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 201-500m², Łask

Klient szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę prace budowlane z płytami GK, 201-500m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Łask

2024-06-11 do 2024-06-19

Znakomita Zabudowa GK Bełchatów

Ten Klient jest zdania, że znakomita zabudowa GK to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 35m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łask

2023-12-25 do 2024-01-07

Zabudowa Karton Gips Bełchatów

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 501-1000m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, klejenie płyt G-K, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: najbliższy w...

 • Łask

2023-12-20 do 2023-12-20

Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 5m², Zduńska Wola

Jeśli płyty karton gips w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten zainteresowany napisał "Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 5m²". Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Zduńska Wola

2024-01-30 do 2024-02-07

Ekipa na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 101-250m², Zduńska Wola

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędna zabudowa płytami GK to niełatwe zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Ekipa na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 101-250m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Przedstaw wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Zduńska Wola

2023-12-19 do 2023-12-27

Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Zduńska Wola

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj obiektu: budynek biurowy Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Termin rozpoczęcia prac...

 • Zduńska Wola

2024-02-12 do 2024-02-20

Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 101-200m² Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmo...

 • Zduńska Wola

2024-06-19 do 2024-06-27
dodano 7 dni temu

Szukam ekipy do prac z płytami GK, do 100m², Zduńska Wola

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: gładź sufitu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Zduńska Wola

2024-05-26 do 2024-06-03

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 251-500m², Zduńska Wola

Ten Klient uważa, że doskonałej jakości zabudowa płytami GK to niełatwy temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam ekipy do prac z płytami GK, 251-500m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Zduńska Wola

2024-04-29 do 2024-05-07

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 51-100m², Kamieńsk

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako profesjonalista od zabudowy płytami GK. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Kamieńsk

2024-05-29 do 2024-06-06

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 101-250m², Pajęczno

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: Gładzie gipsowe Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Pajęczno

2024-01-12 do 2024-01-20

Ekipa na sufit napinany, 65m², Pabianice

Doprowadź do tego, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z zakresu montażu płyt gipsowych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Ekipa na sufit napinany, 65m². Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Pabianice

2023-12-21 do 2023-12-29

Solidna Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 251-500m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: Do wykonania sufit podwieszany gk ślizgowy na profilach krzyżowych ...

 • Pabianice

2024-04-09 do 2024-04-17

Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 100m², Pabianice

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: klejenie płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Pabianice

2024-05-08 do 2024-05-16

Zlecenie na zabudowę poddasza płytami GK, 501-1000m², Pabianice

Zlecenie o treści - Zlecenie na zabudowę poddasza płytami GK, 501-1000m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Pabianic oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Pabianice

2024-01-24 do 2024-02-01

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 501-1000m², Pabianice

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę prace budowlane z płytami GK, 501-1000m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Pabianice

2024-04-17 do 2024-04-25

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, do 100m², Pabianice

Ten Klient w dalszym ciągu potrzebuje specjalisty od zabudowy płytami GK. Napisał zlecenie o treści - Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, do 100m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Pabianice

2024-03-31 do 2024-04-08

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 35m², Pabianice

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 35m² Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Pabianice

2024-04-29 do 2024-05-07

Montaż Płyt Gipsowych Bełchatów

Daj znać Zlecającemu, że równie dobrej oferty montażu płyt gipsowych szybko nie znajdzie w miejscowości Pabianice i okolicy, więc jeżeli szuka świetnego montażu płyt gipsowych to bez wahania powinien poznać Twoją Firmę. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Pabianice

2024-05-27 do 2024-06-04

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 35m², Pabianice

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 35m², znalezienie pierwszorzędnego montażu płyt gipsowych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Pabianice

2023-12-14 do 2023-12-22

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 140m², Piotrków Trybunalski

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: 2024-05-30...

 • Piotrków Trybunalski

2024-05-15 do 2024-05-23

Znakomita Zabudowa Płytami GK

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 11-20m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Piotrków Trybunalski

2024-06-03 do 2024-06-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK