Płyta karton gips w Bełchatowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 227 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Bełchatowie

Płyta karton gips Bełchatów

Szymon Szymański

13 opinii

Powierz prace dotyczące montażu płyt gipsowych fachowcom z miejscowości Bełchatów. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Bełchatowa są w ścisłej czołówce. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

HMB - Doskonały Sufit Napinany Bełchatów

HMB

3 opinie

Uważasz, że doskonały sufit napinany to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z HMB poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański - Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego Bełchatów

Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego Bełchatów

6 opinii

W przypadku, gdy interesuje Cię wyjątkowy montaż sufitu podwieszanego w rejonie Bełchatowa i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skorzystaj z kwalifikacji Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański. Ażeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

DIMAX - Perfekcyjna Adaptacja Poddasza Bełchatów

DIMAX

2 opinie

Myślisz, że perfekcyjna adaptacja poddasza to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z DIMAX doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Potrzeba, Potrzebowski Dariusz - Staranna Adaptacja Poddasza Bełchatów

Potrzeba, Potrzebowski Dariusz

5 opinii

Jeżeli poszukujesz dobrej współpracy to specjaliści z Potrzeba Potrzebowski Dariusz są dla Ciebie stworzeni. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Galpex - Najlepsza Zabudowa GK Bełchatów

Galpex

1 opinia

Jeśli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od zabudowy GK to wykorzystaj doświadczenie Galpex. Bełchatów to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Maxbud - Najlepsza Adaptacja Poddasza w Bełchatowie

Najlepsza Adaptacja Poddasza w Bełchatowie

2 opinie

Wciąż poszukujesz specjalisty od adaptacji poddasza? Trafiłeś w dobre miejsce - Maxbud jest do Twoich usług. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

Marco Line Mariusz Kropidłowski - Solidne Płyty Karton Gips Bełchatów

Marco Line Mariusz Kropidłowski

7 opinii

Według Ciebie doskonały sufit napinany to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Zlota raczka - Rewelacyjna Zabudowa Płytami GK Bełchatów

Zlota raczka

1 opinia

Według Ciebie perfekcyjna adaptacja poddasza to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Perf on SA - Pierwszorzędny Montaż Sufitu Podwieszanego Bełchatów

Perf on SA

1 opinia

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii montażu sufitu podwieszanego z Bełchatowa. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 25 zleceń na płyty gk w Bełchatowie

Porządna Zabudowa Płytami GK Bełchatów

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 501-1000m² Informacje dodatkowe: Montaż płyt gk z jednej strony ( od drugiej strony już zamontowane ) Termin rozpoczęcia pra...

 • Bełchatów

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano wczoraj o 15:53

Profesjonalna Zabudowa Płytami GK

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako dobra firma od zabudowy płytami GK. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Bełchatów

2022-12-13 do 2022-12-21

Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Bełchatów

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, sufit napinany, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ...

 • Bełchatów

2022-12-04 do 2022-12-12

Dam zlecenia na sufit napinany, 20m², Bełchatów

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenia na sufit napinany, 20m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Bełchatów

2022-12-02 do 2022-12-10

Świetna Zabudowa GK Bełchatów

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 105m² Informacje dodatkowe: Wełna 18 cm + 10 cm Stelaż, paroizolacja. Montaż gk jedna warstwa. Termi...

 • Bełchatów

2022-11-08 do 2022-11-16

Doskonały Montaż Płyt Gipsowych Bełchatów

Udowodnij Zlecającemu, że lepszej propozycji montażu płyt gipsowych prędko nie znajdzie w miejscowości Bełchatów i okolicy, więc jeśli poszukuje doskonałego montażu płyt gipsowych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Bełchatów

2022-10-31 do 2022-11-08

Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, 251-500m², Bełchatów

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 251-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bełchatów

2022-09-14 do 2022-09-22

Montaż Płyt Gipsowych

Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 10m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bełchatów

2022-07-17 do 2022-07-25

Zabudowa Płytami GK

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Poddasze uzbrojone w profile świeżo po ociepleniu p...

 • Kleszczów

2022-07-17 do 2022-07-25

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, 170m², Widawa

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 170m² Informacje dodatkowe: Zabudowa plus docieplenie wełna skalna 2x...

 • Widawa

2022-10-16 do 2022-10-24

Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od zabudowy płytami GK. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Łask

2022-12-19 do 2022-12-27

Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, 251-500m², Łask

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 251-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łask

2022-11-08 do 2022-11-16

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 1200m², Drzewociny

Ten Klient poszukuje specjalisty od zabudowy karton gips. Napisał zlecenie o treści - Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 1200m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Drzewociny

2022-12-01 do 2022-12-09

Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 73m², Dłutówek

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 73m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Dłutówek

2022-08-21 do 2022-08-29

Pierwszorzędna Zabudowa Płytami GK

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Ludwików

2022-09-28 do 2022-10-06

Doskonałej Jakości Zabudowa GK

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 100m² Informacje dodatkowe: Izolacja wełna 15+10, zabudowa skosów i sufitów płyta gk na stelażu metalowym. Termin rozpoczęcia prac...

 • Parzniewice

2022-09-06 do 2022-09-14

Tani Montaż Płyt Gipsowych

Powiedz Klientowi, że równie dobrej oferty montażu płyt gipsowych szybko nie znajdzie w miejscowości Łódzkie i okolicy, więc jeśli poszukuje taniego montażu płyt gipsowych to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Chechło pierwsze

2022-07-26 do 2022-08-03

Zabudowa Płytami GK

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: Dom letniskowy Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Montaż płyt GK na już istniejącym stelażu, płyty kładzione dwuwarstwowo. ...

 • Ldzań

2022-08-22 do 2022-08-30

Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Zduńska Wola

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², dotarcie do taniego montażu płyt gipsowych może być skomplikowane, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Zduńska Wola

2022-07-31 do 2022-08-06

Potrzebna firma na klejenie płyt G-K, 400m², Zduńska Wola

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 400m² Informacje dodatkowe: Poszukuję ekipy do wykonania obróbki szpalet/ glifów okiennyc...

 • Zduńska Wola

2022-10-13 do 2022-10-21

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 501-1000m², Zduńska Wola

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, sufit napinany, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zduńska Wola

2022-11-20 do 2022-11-28

Porządna Zabudowa Płytami GK

Ten Zleceniodawca potrzebuje dobrej firmy od zabudowy płytami GK. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², chcąc doświadczonych specjalistów. Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zduńska Wola

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 5 dni temu

Zapotrzebowanie na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, do 100m², Zduńska Wola

Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania, które ma treść "Zapotrzebowanie na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, do 100m²". Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Zduńska Wola

2022-09-08 do 2022-09-16

Świetna Zabudowa Płytami GK

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Krzyżanów

2022-08-03 do 2022-08-11

Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Górka Pabianicka

Jeżeli nadal jako profesjonalista od zabudowy karton gips szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Łódzkiego na pewno dowiedziesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Górka pabianicka

2023-01-02 do 2023-01-10

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK