Remonty mieszkań w Wołowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 872 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Wołów - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Wołów

Dobry Remont Konrad Kościewicz

23 opinie

Takiej oferty wykańczania mieszkań szybko nie znajdziesz na terenie Wołowa, więc jeżeli szukasz idealnego wykańczania mieszkań to bez wahania sprawdź Dobry Remont Konrad Kościewicz. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

ProEfekt Sebastian Kaczmarek - Fantastyczne Malowanie Mieszkań w Wołowie

Fantastyczne Malowanie Mieszkań w Wołowie

6 opinii

Bez oporów zleć usługę fantastycznego malowania mieszkań specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Wołowa i przyległych miast. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Katarzyna Hnatczuk - Malowanie Mieszkań Wołów

Malowanie Mieszkań Wołów

4 opinie

Bez oporów zleć zadanie pierwszorzędnego malowania mieszkań ekspertom z firmy Katarzyna Hnatczuk. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Wołowa i pobliskich powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Piotrbud - Perfekcyjne Malowanie Mieszkań Wołów

Piotrbud

3 opinie

Chesz znaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu perfekcyjnego malowania mieszkań z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Piotrbud jest do Twojej dyspozycji. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Edward Studio - Korzystne Wykańczanie Mieszkań Wołów

Edward Studio

2 opinie

Wybranie wykańczania mieszkań nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Edward Studio doradzą Ci i wybiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Usługi Remontowo Wykończeniowe Sławek Mikłaszewski - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Wołów

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Wołów

5 opinii

Bez oporów zleć usługę pierwszorzędnego remontowania mieszkań profesjonalistom z firmy Usługi Remontowo Wykończeniowe Sławek Mikłaszewski. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Wołowa i przyległych powiatów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

STEL-BUD Paweł Stelmarczyk - Wykańczanie Mieszkań Wołów

Wykańczanie Mieszkań

5 opinii

Nadal nie znalazłeś wykańczania mieszkań, mimo że poszukujesz od kilku tygodni? STEL-BUD Paweł Stelmarczyk może zakończyć Twój problem. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

RC usługi ogólnobudowlane - Fantastyczne Remontowanie Mieszkań Wołów

RC usługi ogólnobudowlane

2 opinie

Od wielu lat pracownicy RC usługi ogólnobudowlane realizują usługi z zakresu fantastycznego remontowania mieszkań, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

RTJ-ADRIA Tomasik Rafał - Rzetelna Firma Remontowa Wołów

RTJ-ADRIA Tomasik Rafał

2 opinie

Firma remontowa świadcząca swoje usługi na terenie Wołowa oraz w pobliskich powiatach. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Art-Bud - Firma Remontowa Wołów

Art-Bud

1 opinia

Zleć prace dotyczące malowania mieszkań ekspertom firmy Art-Bud z miejscowości Wołów. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Wołowa są jednymi z najlepszych. Skontaktuj się, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

17 Zleceń - Remonty Mieszkań Wołów

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 51-80m², Wołów

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Wołów

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 4 dni temu

Rewelacyjne Remonty Mieszkań Wołów

Jeżeli szukasz zlecenia, a Twoja firma to rewelacyjna ekipa remontowa od remontów mieszkań to jako doświadczona firma zaproponuj temu Klientowi współpracę. Już nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Wińsko

2022-08-24 do 2022-09-01

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 47m², Brzeg Dolny

Zleceniodawcę interesuje wiarygodna firma remontowa obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 47m². Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Brzeg Dolny

2022-08-21 do 2022-08-29

Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Wołów

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Generalny remont mieszkania, 21-50m²". Zrealizuj zadanie rewelacyjnego remontowania mieszkań jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Wołowa i pobliskich powiatów. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Wołów

2022-08-15 do 2022-08-23

Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań

Jeśli wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy remontowanie mieszkań w rejonie Wołowa i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na remont mieszkania, 21-50m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wołów

2022-07-19 do 2022-07-19

Dam zlecenie na generalny remont domu, 81-100m², Wołów

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Pomieszczenie gospodarcze Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: generalny remon...

 • Wołów

2022-07-14 do 2022-07-22

Pierwszorzędne Usługi Remontu Mieszkania Wołów

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 23m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac do wykona...

 • Wołów

2022-07-04 do 2022-07-12

Zapytanie o generalny remont domu, 150m², Straża

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Cały dom poniemiecki Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 150m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodza...

 • Straża

2022-07-02 do 2022-07-10

Zapotrzebowanie na remont mieszkania, do 10m², Wińsko

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: Ganek Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Wińsko

2022-06-23 do 2022-07-01

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 51-80m², Brzeg Dolny

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Brzeg Dolny

2022-06-22 do 2022-06-30

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu