Remonty mieszkań w Górze

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 906 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Góra - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Góra

MAT-MAR Usługi Ogólnobudowlane

1 opinia

Jeżeli interesuje Cię rewelacyjne remontowanie mieszkań w rejonie Góry i szukasz najlepszych ofert to skorzystaj z kwalifikacji MAT-MAR Usługi Ogólnobudowlane. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

DZIURBUD - Profesjonalne Remonty Mieszkań Góra

DZIURBUD

2 opinie

Firma DZIURBUD świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Góry i z sąsiednich miast. Zarezerwuj termin już teraz!

Dar-but firma handlowo usługowa Dariusz Czajkowski - Solidne Remonty Mieszkań Góra

Dar-but firma handlowo usługowa Dariusz Czajkowski

6 opinii

Jeżeli nadal potrzebujesz dobrej firmy od remontów mieszkań to powierz tę kwestię specjalistom z Dar-but firma handlowo usługowa Dariusz Czajkowski. Góra - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

F.H.U. ZIGMET ZBIGNIEW KURDEK - Dobre Wykańczanie Mieszkań Góra

Dobre Wykańczanie Mieszkań

7 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze wykańczania mieszkań nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z F.H.U. ZIGMET ZBIGNIEW KURDEK dadzą wskazówki i wybiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Zakład Budowlany , Wiercenie Studni Bogdan Zielony - Pierwszorzędna Firma Remontowa Góra

Zakład Budowlany , Wiercenie Studni Bogdan Zielony

4 opinie

Chcesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Zakład Budowlany Wiercenie Studni Bogdan Zielony z Góry będzie najszybszą drogą. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

bellacasa.rg@gmail.com - Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Góra

Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań

10 opinii

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz dobrej firmy od remontów mieszkań to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry bellacasa.rggmail.com. Góra to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Habakuk Horodyski Usługi Ogólnobudowlane - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań w Górze

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań w Górze

11 opinii

Bez oporów zleć usługę pierwszorzędnego remontowania mieszkań profesjonalistom z firmy Habakuk Horodyski Usługi Ogólnobudowlane. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Góry i przyległych powiatów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

YESOS Karol Kumanowski - Najlepsze Malowanie Mieszkań Góra

Najlepsze Malowanie Mieszkań Góra

7 opinii

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest malowanie mieszkań. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę.

Instalatorstwo elektryczne oraz zakład ogólnobudowalny Łukasz Ptak - Fenomenalna Firma Remontowa Góra

Fenomenalna Firma Remontowa Góra

1 opinia

Instalatorstwo elektryczne oraz zakład ogólnobudowalny Łukasz Ptak świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Góra oraz przyległych powiatów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

BRACIA-B T. Biecke B. Biecke s.c. - Znakomite Wykańczanie Mieszkań Góra

BRACIA-B T. Biecke B. Biecke s.c.

1 opinia

Podjęcie decyzji o wyborze wykańczania mieszkań nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z BRACIA-B T. Biecke B. Biecke s.c. pomogą Ci i dobiorą dopasowne rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

7 Zleceń - Remonty Mieszkań Góra

Dam zlecenie na generalny remont domu, 21-50m², Góra

Jako dobra ekipa remontowa z terenu Góry oraz prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie, udowodnij składającemu zapytanie, że zatrudnienie Twojej ekipy remontowej to wybór. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Góra

2022-09-17 do 2022-09-19

Rewelacyjne Remonty Mieszkań Góra

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Wąsosz

2022-09-13 do 2022-09-21

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Rewelacyjne Usługi Remontu Mieszkania Góra

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Wąsosz

2022-09-12 do 2022-09-20

Tanie Usługi Remontu Mieszkania

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: naprawa instalacji wodnej/co Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 90m² Zakres prac do wykonania: określony ...

 • Rudna mała

2022-07-13 do 2022-07-21

Dam zlecenie na remont mieszkania, 11-20m², Góra

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Kotłownia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj pr...

 • Góra

2022-07-12 do 2022-07-20

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie domu, 11-20m², Ciechanów

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje dobrej firmy od remontów mieszkań. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie domu, 11-20m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Ciechanów

2022-06-21 do 2022-06-29

Remontowanie Mieszkań Góra

Jeśli pracujesz od lat i świadczysz usługi z zakresu najlepszego remontowania mieszkań zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Zlecę remont mieszkania, 51-80m² i zostało złożone przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Góra

2022-05-09 do 2022-05-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu