Dom z cegły w Krakowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 310 575 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Krakowie

Domy murowane Kraków

PM-BAU Budownictwo Energooszczędne

27 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od domów murowanych pod klucz? Wykorzystaj doświadczenie PM-BAU Budownictwo Energooszczędne. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Onesto Budownictwo - Rewelacyjna Budowa Domu Murowanego Kraków

Onesto Budownictwo

11 opinii

Wciąż nie znalazłeś budowy domu murowaego, chociaż szukasz od wielu dni? Onesto Budownictwo może ma szansę zakończyc Twój problem. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

GOOD HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Solidne Domy Murowane Kraków

Solidne Domy Murowane

6 opinii

Firma GOOD HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Krakowa i okolic. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

INVEDOM - Staranne Domy Murowane Kraków

Staranne Domy Murowane Kraków

6 opinii

INVEDOM świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Krakowa i z sąsiednich miast. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

MAR-BAU Marcin Dulik - Staranne Domy w Technologii Tradycyjnej Kraków

MAR-BAU Marcin Dulik

6 opinii

Według Ciebie staranne domy w technologii tradycyjnej to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z MAR-BAU Marcin Dulik udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Mariusz Jasek - Rewelacyjne Domy Murowane Kraków

Rewelacyjne Domy Murowane Kraków

5 opinii

Według Ciebie rewelacyjne domy murowane to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z Mariusz Jasek pomogą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

HOME&DREAM - Doskonały Dom Jednorodzinny w Krakowie

Doskonały Dom Jednorodzinny w Krakowie

5 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od domu jednorodzinnego? Wykorzystaj kompetencje HOMEDREAM. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

BudBurczak - Doskonałej Jakości Dom Klasyczny Kraków

BudBurczak

3 opinie

Szukasz specjalisty od domu klasycznego? Trafiłeś w dobre miejsce - BudBurczak jest do Twoich usług. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Firma Budowlana Aneta Wilk-Zaleśna - Doskonałej Jakości Dom Tradycyjny Kraków

Firma Budowlana Aneta Wilk-Zaleśna

1 opinia

Firma Firma Budowlana Aneta Wilk-Zaleśna świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Krakowa i z sąsiednich miast. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Olbud - Znakomite Domy w Technologii Tradycyjnej Kraków

Znakomite Domy w Technologii Tradycyjnej

1 opinia

Nadal potrzebujesz specjalisty od domów w technologii tradycyjnej? Skorzystaj z doświadczenia Olbud. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

Najnowsze z 337 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Krakowie

Budowa domu murowanego, SSZ, 151-200m², Kraków

Chcesz znaleźć Zlecającego jako warty zaufania profesjonalista z zakresu pierwszorzędnego budowania domów w stanie surowym. Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi - Budowa domu murowanego, SSZ, 151-200m². Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kraków

2024-03-02 do 2024-03-10
dodano wczoraj o 10:59

Solidna Budowa Domu w Stanie Surowym Kraków

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Krakowa. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Przedłóż dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Kraków

2024-03-01 do 2024-03-09
dodano 2 dni temu

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Kraków

Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym z terenu Krakowa oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kraków

2024-03-01 do 2024-03-09
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na budowę bud. wielorodzinnego murowanego, SSO, 500m², Kraków

Rodzaj budynku: wielorodzinny Powierzchnia użytkowa: 500m² Kondygnacje: 2-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: formalnoś...

 • Kraków

2024-02-29 do 2024-03-08
dodano 3 dni temu

Doskonałej Jakości Domy w Surowym Stanie Kraków

To zlecenie o treści - Zapytanie o budowę bliźniaka murowanego, SSO, 201-300m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kraków i z sąsiednich miast. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kraków

2024-02-29 do 2024-03-08
dodano 3 dni temu

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 151-200m², Kraków

Klient napisał "Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 151-200m²". Przyjmij zadanie perfekcyjnej budowy domu w stanie surowym jako profesjonalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji prac w miejscowości Kraków i sąsiednich miast. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Kraków

2024-02-29 do 2024-03-08
dodano 3 dni temu

Rewelacyjny Stan Deweloperski Domu Kraków

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od stanu deweloperskiego domu. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Kraków

2024-02-28 do 2024-03-07
dodano 4 dni temu

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Kraków

Potrzebujesz klienta jako specjalista od pierwszorzędnego budowania domów w stanie surowym w rejonie Krakowa lub w rejonie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Kraków

2024-02-28 do 2024-03-07
dodano 4 dni temu

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m², Kraków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: tak Garaż: 2-stanowiskowy Dach: do uzgodnienia w rozmowie Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na...

 • Kraków

2024-02-28 do 2024-03-07
dodano 4 dni temu

Niezawodna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Wyślij ofertę Klientowi jako firma budująca domy w stanie surowym oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Kraków i w okolicznych miastach. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kraków

2024-02-28 do 2024-03-07
dodano 4 dni temu

Pierwszorzędne Domy w Surowym Stanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: tak Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: fo...

 • Kraków

2024-02-27 do 2024-03-06
dodano 5 dni temu

Szukam firmy do budowy bliźniaka murowanego, SSO, 201-300m², Kraków

Zapytanie o treści - Szukam firmy do budowy bliźniaka murowanego, SSO, 201-300m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Krakowa i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę od razu i prześlij ofertę.

 • Kraków

2024-02-27 do 2024-03-06
dodano 5 dni temu

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m², Kraków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: tak Garaż: 1-stanowiskowy Dach: do uzgodnienia w rozmowie Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwol...

 • Kraków

2024-02-27 do 2024-03-06
dodano 5 dni temu

Staranne Domy w Surowym Stanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 201-300m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: tak Garaż: 2-stanowiskowy Dach: czterospadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budo...

 • Libertów

2024-02-27 do 2024-03-06
dodano 5 dni temu

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy budującej domy w stanie surowym jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Krakowa, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kraków

2024-02-25 do 2024-03-04
dodano 7 dni temu

Budowa domu murowanego, stan deweloperski, 71-100m², Kraków

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Krakowa. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Kraków

2024-02-25 do 2024-03-04
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Kraków

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy i pisze - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 101-150m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kraków

2024-02-24 do 2024-03-03
dodano 8 dni temu

Doskonały Stan Deweloperski Domu

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 36-70m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: nie zgłos...

 • Kraków

2024-02-23 do 2024-03-02

Najlepsza Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Wyślij ofertę Klientowi jako firma budująca domy w stanie surowym świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Kraków oraz w pobliskim rejonie. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Kraków

2024-02-23 do 2024-03-02

Najlepsze Budowanie Domów w Stanie Surowym Kraków

Zapytanie o treści - Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSZ, 101-150m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Krakowa i okolic. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Kraków

2024-02-23 do 2024-03-02

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Kraków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: płaski Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: formalnoś...

 • Kraków

2024-02-23 do 2024-03-02

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSZ, 36-70m², Kraków

Zleceniodawca poszukuje świetnej współpracy i pisze - Zapytanie o budowę domu murowanego, SSZ, 36-70m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Kraków

2024-02-23 do 2024-03-02

Dom w Stanie Surowym

Zlecający napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 201-300m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie domu w stanie surowym daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Złóż ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Kraków

2024-02-21 do 2024-02-29

Zapytanie o budowę bliźniaka murowanego, SSO, 201-300m², Kraków

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od domów w surowym stanie potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o budowę bliźniaka murowanego, SSO, 201-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Krakowa z pewnością uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Kraków

2024-02-20 do 2024-02-28

Zlecę budowę bliźniaka murowanego, SSO, 700m², Kraków

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia użytkowa: 700m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: płaski Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: for...

 • Kraków

2024-02-20 do 2024-02-28

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia użytkowa: 151-200m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na b...

 • Kraków

2024-02-20 do 2024-02-28

Budowa domu murowanego, SSO, 101-150m², Kraków

Klient szuka dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Budowa domu murowanego, SSO, 101-150m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Kraków

2024-02-20 do 2024-02-28

Najwyższej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym

Klient napisał "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m²". Wykonaj zadanie najwyższej klasy budowania domów w stanie surowym jako ekspert w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z Krakowa i przyległych powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kraków

2024-02-19 do 2024-02-27

Perfekcyjny Stan Deweloperski Domu

Zlecający poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o budowę bud. wielorodzinnego murowanego, SSO, 5000m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kraków

2024-02-18 do 2024-02-26

Staranny Dom w Stanie Surowym

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia użytkowa: 201-300m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Z...

 • Kraków

2024-02-18 do 2024-02-26

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m², Kraków

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne atuty jako fachowca od budowy domu w stanie surowym to wykonaj zlecenie - Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m². Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Kraków

2024-02-18 do 2024-02-26

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych