Dom z cegły w Olkuszu

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 827 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 243 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Olkuszu

Domy murowane Olkusz

PM-BAU Budownictwo Energooszczędne

25 opinii

Nadal szukasz profesjonalistów od domów murowanych? Powierz tę kwestię specjalistom z PM-BAU Budownictwo Energooszczędne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Installsolid - Najlepsze Domy Murowane Olkusz

Najlepsze Domy Murowane Olkusz

23 opinie

Jeżeli nadal poszukujesz ekspertów od domów murowanych to trafiłeś w dobre miejsce - Installsolid jest do Twoich usług. Olkusz i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

GoWin Tomasz Gowin - Doskonałe Domy Murowane Olkusz

Doskonałe Domy Murowane

8 opinii

Jeżeli jeszcze poszukujesz ekspertów od domów murowanych to trafiłeś w dobre miejsce - GoWin Tomasz Gowin jest do Twoich usług. Olkusz i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

TRADERBUD - Profesjonalne Domy Murowane Olkusz

TRADERBUD

6 opinii

Według Ciebie profesjonalne domy murowane to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Radoń Piotr FHU Prado - Rewelacyjne Budowanie Domu Murowanego Olkusz

Rewelacyjne Budowanie Domu Murowanego Olkusz

6 opinii

Zleć prace dotyczące budowania domu murowanego ekspertom firmy Radoń Piotr FHU Prado z miejscowości Olkusz. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Olkusza są jednymi z najlepszych. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Specbud ZUH - Odpowiednia Budowa Domu Murowanego Olkusz

Specbud ZUH

4 opinie

Szukający budowy domu murowaego musi niezwłocznie zgłosić się do Specbud ZUH i zobaczyć dobre oferty. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

BERGHOUSE SP. Z O.O. - Profesjonalne Budowanie Domu Murowanego Olkusz

BERGHOUSE SP. Z O.O.

1 opinia

Kusząca cena i solidna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty firmy BERGHOUSE SP. Z O.O., której specjalnością jest budowanie domu murowanego. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Optimus - Znakomity Dom Jednorodzinny Olkusz

Optimus

1 opinia

Uwierz ekspertom w dziedzinie domu jednorodzinnego i zatrudnij Optimus. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Magdalena Curyło - Znakomity Dom z Pustaka w Olkuszu

Znakomity Dom z Pustaka w Olkuszu

2 opinie

Uważasz, że znakomity dom z pustaka to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Magdalena Curyło dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

"BUDMAX" SP. z o.o. - Doskonałej Jakości Domy Murowane Pod Klucz Olkusz

Doskonałej Jakości Domy Murowane Pod Klucz

28 opinii

Poszukujesz dobrej firmy od domów murowanych pod klucz? Wykorzystaj doświadczenie BUDMAX SP. z o.o.. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 29 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Olkuszu

Najlepszy Stan Deweloperski Domu Olkusz

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

 • Olkusz

2023-01-24 do 2023-02-01

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSZ, 101-150m², Bogucin Duży

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Bogucin duży

2023-01-21 do 2023-01-29

Zlecę budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m², Bogucin Duży

Starasz się odnaleźć Klienta jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Bogucin duży

2023-01-21 do 2023-01-29

Dam zlecenie na budowę bliźniaka z Ytonga, stan deweloperski, 151-200m², Wolbrom

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Dam zlecenie na budowę bliźniaka z Ytonga, stan deweloperski, 151-200m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Wolbrom

2023-01-14 do 2023-01-22

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Olkusz

Technologia: tradycyjna murowana z Pustak ceramiczny Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Gołaczewy

2023-01-11 do 2023-01-19

Budowa domu z Ytonga, SSO, 101-150m², Jangrot

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnicz...

 • Jangrot

2023-01-11 do 2023-01-19

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, stan deweloperski, 201-300m², Ryczówek

Zapytanie o treści - Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, stan deweloperski, 201-300m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z rejonu Małopolskiego i okolic. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Ryczówek

2022-12-28 do 2023-01-05

Budowa domu z Porothermu, SSO, 201-300m², Rodaki

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

 • Rodaki

2022-12-23 do 2022-12-31

Dom w Stanie Surowym Olkusz

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek p...

 • Bolesław

2022-11-21 do 2022-11-29

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 100m², Trzyciąż

Nadal możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od domu w stanie surowym. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Trzyciąż

2022-11-19 do 2022-11-22

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 36-100m², Cieślin

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 36-100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Cieślin

2022-11-15 do 2022-11-23

Doskonały Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Cieślin

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 101-150m², Wolbrom

Na wypadek jeśli wciąż jako dobra firma od stanu surowego domu potrzebujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 101-150m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Małopolskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Wolbrom

2022-10-26 do 2022-11-03

Budowa domu z Porothermu, SSZ, 101-150m², Olkusz

Jeszcze jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako specjalista od domów w surowym stanie. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Olkusz

2022-10-20 do 2022-10-28

Najwyższej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym Olkusz

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Małopolskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Klucze

2022-10-18 do 2022-10-26

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 101-150m², Olkusz

Przygotowanie stanu deweloperskiego domu dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim.

 • Olkusz

2022-09-26 do 2022-10-04

Porządne Domy w Surowym Stanie Olkusz

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: n...

 • Gorenice

2022-09-17 do 2022-09-25

Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Wolbrom

2022-09-08 do 2022-09-16

Doskonałej Jakości Stan Deweloperski Domu

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 101-150m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Złóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Olkusz

2022-09-01 do 2022-09-09

Pierwszorzędne Domy w Surowym Stanie

Jeżeli jeszcze jako profesjonalista od domów w surowym stanie potrzebujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 200m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Małopolskiego na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kosmolów

2022-08-27 do 2022-09-04

Perfekcyjny Stan Surowy Domu

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Budowa budynku biurowego z Ytonga, SSO, 101-150m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie stanu surowego domu wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Olkusz

2022-08-18 do 2022-08-26

Doskonałej Jakości Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Olkusz

2022-08-16 do 2022-08-24

Rewelacyjny Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek ...

 • Ryczówek

2022-08-10 do 2022-08-18

Fantastyczne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Zachwyć Klienta sprawnym działaniem na terenie Małopolskiego. Jako uznana firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zlecenie o treści "Zlecę budowę, SSZ, 36-100m²" i udowodnij, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone błyskawicznie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Bolesław

2022-08-07 do 2022-08-15

Profesjonalne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Wpraw w zachwyt tego Zlecającego sprawnym działaniem w rejonie Olkusza. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie o treści "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 151-200m²" i pokaż, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone błyskawicznie. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Olkusz

2022-08-06 do 2022-08-14

Budowa domu z Porothermu, SSO, 36-100m², Bolesław

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnicz...

 • Bolesław

2022-07-24 do 2022-08-01

Budowa domu z Porothermu, SSO, 101-150m², Bolesław

Dla Klienta namierzenie wiarygodnej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy specjalista działający na terenie Małopolskiego, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Bolesław

2022-07-24 do 2022-08-01

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, stan deweloperski, 75m², Niesułowice

Ten Klient myśli, że świetny dom w stanie surowym to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, stan deweloperski, 75m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Niesułowice

2022-07-23 do 2022-07-31

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy specjalista działający na terenie Olkusza, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Olkusz

2022-07-19 do 2022-07-27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych