Dom z cegły w Bochni

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 356 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Bochni

Domy murowane Bochnia

Korzystna Budowa Domu Murowanego

10 opinii

Każdy, kto szuka budowy domu murowaego musi już teraz zgłosić się do USŁUGI BUDOWLANE PAWEŁ GORYL i poznać atrakcyjne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Firma remontowo budowlana CHEZ-BUD - Staranne Domy Murowane Bochnia

Firma remontowo budowlana CHEZ-BUD

3 opinie

Gdy szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Firma remontowo budowlana CHEZ-BUD są dla Ciebie stworzeni. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę.

Mickey Construction - Najlepsze Domy Murowane Bochnia

Najlepsze Domy Murowane

3 opinie

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od domów murowanych? Wykorzystaj doświadczenie Mickey Construction. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

BUD-BRUK Roman Waśniowski - Solidne Domy Murowane Bochnia

Solidne Domy Murowane Bochnia

2 opinie

Firma BUD-BRUK Roman Waśniowski świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Bochni i okolic. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

KG LOFT - Porządny Dom Tradycyjny Bochnia

KG LOFT

1 opinia

Nadal poszukujesz dobrej firmy od domu tradycyjnego? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry KG LOFT. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Duo Net Sp. z o.o. - Porządne Domy Murowane Pod Klucz Bochnia

Porządne Domy Murowane Pod Klucz

2 opinie

Uwierz ekspertom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij Duo Net Sp. z o.o.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

MK BUD sp. z o.o. - Rewelacyjne Budowanie Domu Murowanego Bochnia

Rewelacyjne Budowanie Domu Murowanego Bochnia

3 opinie

Firma MK BUD sp. z o.o. świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Bochni oraz przyległych powiatów. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

WOJMARBUD SC. Wojciech Kołodziej Jacak Marek - Znakomity Dom z Pustaka Bochnia

WOJMARBUD SC. Wojciech Kołodziej Jacak Marek

2 opinie

Powierz zadanie budowania domu murowanego profesjonalistom z miejscowości Bochnia. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Bochni są jednymi z najlepszych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

MAS-BUD - Staranny Dom Tradycyjny w Bochni

Staranny Dom Tradycyjny w Bochni

2 opinie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od domu tradycyjnego to zaufaj doświadczeniu MAS-BUD. Bochnia i okolice to główny obszar ich działania. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi budowlane Kazimierz Płachta - Doskonały Dom Klasyczny Bochnia

Doskonały Dom Klasyczny

1 opinia

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od domu klasycznego? Zaufaj doświadczeniu Usługi budowlane Kazimierz Płachta. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najnowsze z 38 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Bochni

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Bochnia

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 210m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie...

 • Kobylec

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano wczoraj o 21:46

Budowa domu z Porothermu, SSZ, 151-200m², Gierczyce

Zrealizowanie domów w surowym stanie dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Budowa domu z Porothermu, SSZ, 151-200m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Gierczyce

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 2 dni temu

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 118m², Bochnia

Klient szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 118m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bochnia

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 3 dni temu

Profesjonalne Budowanie Domów w Stanie Surowym Bochnia

Olśnij tego Zleceniodawcę fachowym działaniem na terenie Bochni. Jako znana firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie "Budowa domu z Porothermu, "pod klucz", 101-150m²" i udowodnij, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone dokładnie. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Bochnia

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 5 dni temu

Znakomite Domy w Surowym Stanie Bochnia

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • Sobolów

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 8 dni temu

Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: bloczek z betonu komórkowego H+H 24 cm, Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 128.96m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony...

 • Łapanów

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 8 dni temu

Perfekcyjna Budowa Domu w Stanie Surowym Bochnia

Technologia: tradycyjna murowana z Pustak ceramiczny Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpi...

 • Damienice

2023-01-16 do 2023-01-24

Doskonałej Jakości Stan Deweloperski Domu Bochnia

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: tak ...

 • Bochnia

2023-01-12 do 2023-01-20

Dom w Stanie Surowym

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Budowa budynku, SSO, 900m2", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Królówka

2023-01-09 do 2023-01-17

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 36-100m², Rajbrot

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze mocne strony jako fachowca od budowania domów w stanie surowym to wykonaj zlecenie - Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 36-100m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Rajbrot

2023-01-07 do 2023-01-15

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 101-150m², Bochnia

Dla Klienta namierzenie pierwszorzędnej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Bochni, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Bochnia

2023-01-05 do 2023-01-13

Budowa domu z Ytonga, SSZ, 151-200m², Bochnia

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwni...

 • Bochnia

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 156m², Bochnia

Jeśli interesuje Cię zlecenie na rewelacyjna budowa domu w stanie surowym w rejonie Bochni i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 156m²", jest gotowy skorzystać z Twoich usług jako kompetentnej firmie. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Bochnia

2023-01-03 do 2023-01-11

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym z terenu Bochni oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bochnia

2022-12-30 do 2023-01-07

Budowa domu murowanego, 388.37m², Bochnia

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Budowa domu murowanego, 388.37m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Bochnia

2022-12-28 do 2023-01-05

Fantastyczne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 69m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwni...

 • Bochnia

2022-12-20 do 2022-12-20

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 101-150m², Baczków

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

 • Baczków

2022-12-15 do 2022-12-16

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 207m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Chrostowa

2022-11-28 do 2022-12-06

Profesjonalna Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Rzezawa

2022-11-20 do 2022-11-28

Perfekcyjny Stan Deweloperski Domu

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od stanu deweloperskiego domu poszukujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę budowę domu z Porothermu, SSZ, 101-150m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Złóż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

 • Bochnia

2022-11-08 do 2022-11-16

Pierwszorzędna Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnicz...

 • Łapanów

2022-10-26 do 2022-11-03

Doskonały Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pr...

 • Bochnia

2022-10-23 do 2022-10-31

Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 120m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • Bochnia

2022-10-22 do 2022-10-30

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 101-150m², Borówna

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Borówna

2022-10-17 do 2022-10-25

Zlecę budowę domu z Porothermu, SSO, 201-300m², Nowy Wiśnicz

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Nowy Wiśnicz

2022-10-15 do 2022-10-23

Staranny Stan Deweloperski Domu

Ten Zlecający nadal szuka dobrej firmy od stanu deweloperskiego domu. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSO, 130m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Proszówki

2022-10-09 do 2022-10-17

Najwyższej Klasy Budowa Domu w Stanie Surowym

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące najwyższej klasy budowy domu w stanie surowym od pewnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy na terenie Bochni lub okolicy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Bochnia

2022-10-06 do 2022-10-14

Pierwszorzędne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Lipnica Murowana

2022-09-27 do 2022-10-05

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Borówna

2022-09-18 do 2022-09-26

Budowa domu z Ytonga, "pod klucz", 101-150m², Bochnia

Skontaktuj się z Klientem jako firma budująca domy w stanie surowym świadcząca swoje doświadczenie na terenie Bochni i w okolicznych miastach. Już teraz skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Bochnia

2022-09-09 do 2022-09-17

Budowa budynku, SSO, 1000m2, Królówka

Zakres zlecenia: sso Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Technologia: tradycyjny murowany Powierzchnia: 1000m2 Rodzaj dachu: dach wielospadowy Pozwolenie: Klient posiada pozwolenie na budowę Projekt: ...

 • Królówka

2022-09-07 do 2022-09-15

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych