Studnie głębinowe w Ostrowie Wielkopolskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 392 574 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 329 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Ostrowie Wielkopolskim

Studnie głębinowe Ostrów Wielkopolski

Wykopy.com

1 opinia

Przygotowanie studni głębinowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Wykopy.com ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

BET brukarstwo maszynowe - przemysłowe - Solidna Studnia Kopana Ostrów Wielkopolski

BET brukarstwo maszynowe - przemysłowe

1 opinia

Według Ciebie solidna studnia kopana to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

PPHU PAZAW - Porządne Studnie Wiercone Ostrów Wielkopolski

PPHU PAZAW

1 opinia

Przygotowanie studni wierconych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. PPHU PAZAW ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE WŁODZIMIERZ KULESZA - Znakomita Studnia Kopana w Ostrowie Wielkopolskim

Znakomita Studnia Kopana w Ostrowie Wielkopolskim

1 opinia

Zrealizowanie studni kopanej będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE WŁODZIMIERZ KULESZA ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Usługi ogólnobudowalne - Świetna Studnia Kopana Ostrów Wielkopolski

Świetna Studnia Kopana Ostrów Wielkopolski

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie studni kopanej i zatrudnij Usługi ogólnobudowalne. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Geoserwis - Doskonałe Wiercenie Studni Głębinowej Ostrów Wielkopolski

Doskonałe Wiercenie Studni Głębinowej

Po prostu zleć prace dotyczące wiercenia studni głębinowej fachowcom firmy Geoserwis z miejscowości Ostrów Wielkopolski. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Ostrowa Wielkopolskiego nie mają sobie równych. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

KOP-WIERT Krystian Owsianik - Doskonałe Studniarstwo Ostrów Wielkopolski

KOP-WIERT Krystian Owsianik

Utworzona z zamiłowania do studniarstwa firma oferuje doskonałe wiercenie studni głębinowej na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, jak również okolicznych miast i powiatów. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

Usługi Ogólnobudowlane Danuta Perz - Doskonałej Jakości Studnia Kopana Ostrów Wielkopolski

Doskonałej Jakości Studnia Kopana Ostrów Wielkopolski

Wciąż szukasz dobrej firmy od studni kopanej? Wykorzystaj doświadczenie Usługi Ogólnobudowlane Danuta Perz. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Dap Trans Sp. z o.o. - Znakomite Studnie Głębinowe Ostrów Wielkopolski

Znakomite Studnie Głębinowe

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od studni głębinowych? Wykorzystaj kompetencje Dap Trans Sp. z o.o.. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

BMG -Marta Gruszczyńska - Profesjonalne Kopanie Studni Ostrów Wielkopolski

BMG -Marta Gruszczyńska

Zrealizowanie studni głębinowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. BMG -Marta Gruszczyńska ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 27 zleceń na studnie głębinowe w Ostrowie Wielkopolskim

Zapytanie o wykopanie studni, Ostrów Wielkopolski

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako solidny profesjonalista z zakresu najlepszego budowania studni z Ostrowa Wielkopolskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-24 do 2023-01-26

Doskonałej Jakości Studnia Głębinowa Ostrów Wielkopolski

Zrealizowanie studni głębinowej dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Szukam ekipy do wykopania studni. Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-30 do 2022-09-07

Solidne Budowanie Studni Ostrów Wielkopolski

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-26 do 2022-09-03

Potrzebuję wykopać studnię, Ostrów Wielkopolski

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-26 do 2022-09-03

Szukam ekipy do wykopania studni, Ostrów Wielkopolski

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i realizujesz usługi z zakresu rewelacyjnego kopania studni odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Szukam ekipy do wykopania studni i zostało złożone przez sprawdzonego Klienta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-11 do 2022-08-19

Potrzebuję wykopać studnię, Smardowskie Olendry

Jako ekspert od studniarstwa i budowania studni, świadczący usługi dla Klientów z Wielkopolskiego i sąsiednich powiatów - poznaj szczegóły zapytania o treści "Potrzebuję wykopać studnię". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Smardowskie olendry

2022-08-01 do 2022-08-09

Doskonała Budowa Studni Ostrów Wielkopolski

Wybranie budowy studni nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 35m. Ustal pasujący termin!

 • Ostrów Wielkopolski

2022-07-19 do 2022-07-27

Świetna Studnia Głębinowa

Jeśli wciąż jako profesjonalista od studni głębinowej poszukujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 20m. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Ostrów Wielkopolski

2022-07-15 do 2022-07-23

Kopanie Studni Ostrów Wielkopolski

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny zaufania specjalista z zakresu doskonałego kopania studni? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Kalisz

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 20m, Pleszew

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pleszew

2022-08-23 do 2022-08-31

Tania Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Cieszków

2022-07-20 do 2022-07-28

Budowa Studni Głębinowej Ostrów Wielkopolski

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Guzowice

2022-07-24 do 2022-08-01

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 6m, Ostrzeszów

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 6m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Ostrzeszów

2022-11-18 do 2022-11-26

Potrzebuję wykopać studnię, Ostrzeszów

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Działka wypoczynkowa Wymagania dodatkowe: Studnie głębinowe już mam sprawną ale zepsuła mi się pompa zależy mi na nowy pompie i podłączeniu jej T...

 • Ostrzeszów

2022-08-04 do 2022-08-12

Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Studnia ma powstać w ogrodzie Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wola książęca

2023-01-19 do 2023-01-27
dodano 8 dni temu

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 25m, Wola Książęca

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: W ogrodzie Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wola książęca

2022-08-21 do 2022-08-29

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Międzybórz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Międzybórz

2022-09-12 do 2022-09-20

Doskonała Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kobyla Góra

2022-08-09 do 2022-08-17

Perfekcyjne Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: działka rekreacyjna Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kobyla Góra

2022-07-25 do 2022-08-02

Dam zlecenie na wykopanie studni, Wolica Gmina Godziesze

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: 3 lub 2 domy jednorodzinne Wymagania dodatkowe: Wspólna studnia dla 3 lub 2 domów Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wolica gmina Godziesze

2022-07-22 do 2022-07-30

Szukam ekipy do wykopania studni, Milicz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: ogródek działkowy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Milicz

2023-01-14 do 2023-01-22

Zlecę wykonanie studni, Jarocin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: studnia głębinowa w Bieździadowie (gmina Żerków) Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jarocin

2022-09-23 do 2022-10-01

Szukam ekipy do wykopania studni, Jarocin

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Szukam ekipy do wykopania studni". Jako zaufany ekspert w dziedzinie studni głębinowej wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Jarocin

2022-07-14 do 2022-07-15

Dobra Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Wymagania dodatkowe: 8-10 pracowników + stacja uzdatniania wody Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Jarocin

2022-10-25 do 2022-10-25

Doskonała Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Drogoszowice, gmina Twardogóra Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Drogoszowice

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 80m, Żerków

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 80m Umiejscowienie studni: Gospodarstwo rolne Wymagania dodatkowe: Studnia głębinowa do podlewania warzyw w gospodarstwie rolnym. Interesuje mnie kompleksowa usługa z uzyskaniem pozwol...

 • Żerków

2022-07-28 do 2022-08-05

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 80m, Ligota K. Sycowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 80m Umiejscowienie studni: Działka leśna z domkiem Wymagania dodatkowe: Studnia potrzebna jest do wszystkiego Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • ligota K. SYCOWA

2022-09-06 do 2022-09-14

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych