Studnie głębinowe w Krotoszynie

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 155 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 472 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Krotoszynie

Studnie głębinowe Krotoszyn

Profesjonalne Studnie Głębinowe

1 opinia

Poszukujesz profesjonalistów od studni głębinowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Usługi Koparką Zygfryd Dymarski. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

PONDEL. Wykopy, rozładunek, wyburzenia. - Doskonałe Studnie Głębinowe Krotoszyn

Doskonałe Studnie Głębinowe

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij PONDEL. Wykopy rozładunek wyburzenia.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

TechnikBau Sp. z o.o. - Świetne Studnie Głębinowe Krotoszyn

Świetne Studnie Głębinowe Krotoszyn

2 opinie

Uwierz specjalistom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij TechnikBau Sp. z o.o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

WietNet Marcin Wietecha - Świetne Studnie Wiercone Krotoszyn

WietNet Marcin Wietecha

1 opinia

Jeśli poszukujesz współpracy to specjaliści z WietNet Marcin Wietecha perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz - Znakomite Studnie Głębinowe w Krotoszynie

Znakomite Studnie Głębinowe w Krotoszynie

2 opinie

Właśnie wybierasz solidnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz z Krotoszyna jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

ROBBUD - Porządna Studnia Kopana Krotoszyn

ROBBUD

1 opinia

Uwierz specjalistom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij ROBBUD. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE BARTOSZ AUGUSTYNIAK - Staranne Studnie Głębinowe Krotoszyn

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE BARTOSZ AUGUSTYNIAK

Wykonanie studni głębinowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE BARTOSZ AUGUSTYNIAK ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

TOM-BUD - Pierwszorzędne Wiercenie Studni Głębinowej Krotoszyn

Pierwszorzędne Wiercenie Studni Głębinowej

Starasz się odnaleźć godnego uwagi specjalistę z zakresu pierwszorzędnego wiercenia studni głębinowej z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma TOM-BUD jest do Twojej dyspozycji. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

usługi transportowe Damian Czajka - Fantastyczne Kopanie Studni Krotoszyn

Fantastyczne Kopanie Studni Krotoszyn

Zleć usługę kopania studni ekspertom firmy usługi transportowe Damian Czajka z miejscowości Krotoszyn. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Krotoszyna są w ścisłej czołówce. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Zakład Ogólnobudowlany Norbert Matuszak - Perfekcyjne Wiercenie Studni Głębinowej Krotoszyn

Zakład Ogólnobudowlany Norbert Matuszak

Gdy szukasz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Zakład Ogólnobudowlany Norbert Matuszak są dla Ciebie stworzeni. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 29 zleceń na studnie głębinowe w Krotoszynie

Szukam ekipy do wykopania studni, Guzowice

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Guzowice

2022-07-24 do 2022-08-01

Pierwszorzędne Kopanie Studni Krotoszyn

Potrzebujesz pracy jako fachowiec od pierwszorzędnego kopania studni w rejonie Dolnośląskiego lub na terenie Dolnośląskiego? Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Tworzymirki górne

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano 3 dni temu

Szukam ekipy do wykopania studni, Milicz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: ogródek działkowy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Milicz

2023-01-14 do 2023-01-22

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 25m, Wola Książęca

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Studnia ma powstać w ogrodzie Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wola książęca

2023-01-19 do 2023-01-27

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 25m, Wola Książęca

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: W ogrodzie Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wola książęca

2022-08-21 do 2022-08-29

Świetna Studnia Głębinowa Krotoszyn

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: studnia głębinowa w Bieździadowie (gmina Żerków) Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jarocin

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapytanie o wykopanie studni, Jarocin

Bądź pewny, że Klienci zlecający kopanie studni są pewni. Skontaktuj się z nim jako ekspert od kopania studni. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Jarocin

2022-10-25 do 2022-10-25

Opłacalna Budowa Studni Krotoszyn

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-11 do 2022-08-19

Opłacalna Budowa Studni Głębinowej Krotoszyn

Jako ekspert złóż bezkonkurencyjną ofertę budowy studni głębinowej. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Zapytanie o wykopanie studni" jest stworzone dla Ciebie. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-24 do 2023-01-26

Potrzebuję wykopać studnię, Ostrów Wielkopolski

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecę wykonanie studni, Ostrów Wielkopolski

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł budowy studni, mimo że próbuje znaleźć od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Zlecę wykonanie studni. To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zlecającego. Ustal pasujący termin od razu!

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-26 do 2022-09-03

Studnia Głębinowa

Przygotowanie studni głębinowej dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Szukam ekipy do wykopania studni. Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-30 do 2022-09-07

Potrzebuję wykopać studnię, Smardowskie Olendry

Musisz koniecznie przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja działalność została zawiązana z zamiłowania do studniarstwa i oferuje rewelacyjne budowanie studni na obszarze miejscowości Wielkopolskie, a także okolicznych miast i powiatów. Przedłóż ofertę temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Smardowskie olendry

2022-08-01 do 2022-08-09

Solidne Studniarstwo Krotoszyn

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pleszew

2022-08-23 do 2022-08-31

Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 80m Umiejscowienie studni: Gospodarstwo rolne Wymagania dodatkowe: Studnia głębinowa do podlewania warzyw w gospodarstwie rolnym. Interesuje mnie kompleksowa usługa z uzyskaniem pozwol...

 • Żerków

2022-07-28 do 2022-08-05

Kopanie Studni

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pawłowice

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 5 dni temu

Solidna Studnia Głębinowa

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 30m". Jako zaufany specjalista w dziedzinie studni głębinowej wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Drogoszowice

2022-07-27 do 2022-08-04

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Międzybórz

Ten Klient napisał "Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 30m". Wykonaj zlecenie solidnego kopania studni jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z Dolnośląskiego i sąsiednich miast. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Międzybórz

2022-09-12 do 2022-09-20

Doskonała Budowa Studni

Wybranie budowy studni nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i znajdź uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Wykonanie studni głębinowej, 12m. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Śrem

2023-01-15 do 2023-01-23

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 20m, Kalisz

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję budowy studni powinien namierzyć Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 20m. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Kalisz

2022-09-23 do 2022-10-01

Doskonałe Studniarstwo

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od lat, głównie na obszarze Wielkopolskiego, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Kobyla Góra

2022-08-09 do 2022-08-17

Znakomita Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: działka rekreacyjna Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kobyla Góra

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 6m, Ostrzeszów

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako profesjonalista od studni głębinowej. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Umów się na konkretny termin!

 • Ostrzeszów

2022-11-18 do 2022-11-26

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Ostrzeszów

Jako specjalista złóż bezkonkurencyjną ofertę budowy studni. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpliwości zapytanie o treści "Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 30m" jest stworzone dla Ciebie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Ostrzeszów

2023-01-22 do 2023-01-30

Świetna Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Działka wypoczynkowa Wymagania dodatkowe: Studnie głębinowe już mam sprawną ale zepsuła mi się pompa zależy mi na nowy pompie i podłączeniu jej T...

 • Ostrzeszów

2022-08-04 do 2022-08-12

Studniarstwo

Musisz koniecznie poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność jest utworzona z pasji do studniarstwa i oferuje profesjonalne kopanie studni na obszarze miejscowości Dolnośląskie, a także okolicznych miast i powiatów. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Prusice

2022-09-08 do 2022-09-16

Szukam ekipy do wykopania studni, Malerzów

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitej budowy studni gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, bez dwóch zdań zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który pisze - Szukam ekipy do wykopania studni. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Malerzów

2022-08-18 do 2022-08-26

Najlepsza Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Do podlewania ogrodu Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Malerzów

2022-08-18 do 2022-08-26

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 80m, Ligota K. Sycowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 80m Umiejscowienie studni: Działka leśna z domkiem Wymagania dodatkowe: Studnia potrzebna jest do wszystkiego Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • ligota K. SYCOWA

2022-09-06 do 2022-09-14

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych