Studnie głębinowe w Wągrowcu

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 448 539 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 060 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Wągrowcu

Studnie głębinowe Wągrowiec

Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Wanecki

2 opinie

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Wanecki są dla Ciebie idealni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Usługi Ogólnobudowlane - Solidne Studnie Głębinowe w Wągrowcu

Solidne Studnie Głębinowe w Wągrowcu

3 opinie

Firma Usługi Ogólnobudowlane oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z rejonu Wągrowca i okolic. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Rem-Putz Firma Ogólnobudowlana - Świetne Studnie Wiercone Wągrowiec

Świetne Studnie Wiercone Wągrowiec

2 opinie

Wciąż szukasz specjalisty od studni wierconych? Skorzystaj z kwalifikacji Rem-Putz Firma Ogólnobudowlana. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - warto.

F.H.U. KLIMEK - Doskonałe Wiercenie Studni Głębinowej Wągrowiec

F.H.U. KLIMEK

1 opinia

Od wielu lat pracownicy F.H.U. KLIMEK oferują usługi z zakresu wiercenia studni głębinowej, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Remontowo-Budowlane Emil Mirek - Profesjonalne Kopanie Studni Wągrowiec

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Remontowo-Budowlane Emil Mirek

2 opinie

Zawiązana z pasji do studniarstwa firma oferuje profesjonalne kopanie studni na terenie Wągrowca, jak również pobliskich miast i powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

D.H.-HERMES - Najlepsze Studnie Wiercone Wągrowiec

D.H.-HERMES

1 opinia

Nadal potrzebujesz specjalisty od studni wierconych? Wykorzystaj doświadczenie D.H.-HERMES. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "DAMA" - Pierwszorzędne Studniarstwo Wągrowiec

Pierwszorzędne Studniarstwo

Ten fachowiec działa na obszarze miejscowości Wągrowiec i świadczy liczne usługi z zakresu pierwszorzędnego studniarstwa. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Firma Budowlana "SYSTEM" Mirosław Wronkowski - Znakomite Studnie Wiercone Wągrowiec

Znakomite Studnie Wiercone Wągrowiec

Wykonanie studni wierconych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Firma Budowlana SYSTEM Mirosław Wronkowski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Tom Bud Tomasz Januchowski - Doskonałej Jakości Studnia Artezyjska Wągrowiec

Doskonałej Jakości Studnia Artezyjska

Na wypadek jeśli wciąż szukasz profesjonalistów od studni artezyjskiej to wykorzystaj doświadczenie Tom Bud Tomasz Januchowski. Wągrowiec to teren, na którym koncentrują swoje działania. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie.

Publiczny Transport Ciężarowy Beata Zywert - Najlepsze Studnie Głębinowe Wągrowiec

Publiczny Transport Ciężarowy Beata Zywert

Firma Publiczny Transport Ciężarowy Beata Zywert oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wągrowca i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Najnowsze z 26 zleceń na studnie głębinowe w Wągrowcu

Najlepsza Studnia Głębinowa Wągrowiec

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 140m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Wymagania dodatkowe: Studnia na terenie gospodarstwa rolniczego do użytku domowego . Nie podlewania Termin zakupu: do uzgodnienia z Wyk...

 • Łęgowo

2022-10-27 do 2022-11-04

Pierwszorzędne Budowanie Studni Wągrowiec

Studniarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie budowania studni. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Szukam ekipy do wykopania studni". Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Wągrowiec

2022-09-17 do 2022-09-25

Świetna Budowa Studni Wągrowiec

Daj znać Klientowi, że lepszej propozycji budowy studni prędko nie znajdzie w miejscowości Wągrowiec i okolicy, więc jeśli szuka świetnej budowy studni to bez zbędnej zwłoki powinien poznać Twoją Firmę. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Wągrowiec

2022-08-17 do 2022-08-25

Dam zlecenie na wykopanie studni, Skoki

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Domek letniskowy Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Skoki

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę wykonanie studni, Rogoźno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Rogoźno

2022-09-15 do 2022-09-23

Doskonałe Studniarstwo Wągrowiec

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rogoźno

2022-08-10 do 2022-08-18

Perfekcyjne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Potrzebuje kompetentnej firmy która wykopie mi studnie Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Runowo

2022-08-10 do 2022-08-18

Potrzebuję wykopać studnię, Nienawiszcz K. Rogozna

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitej budowy studni gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, bez dwóch zdań zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który pisze - Potrzebuję wykopać studnię. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Nienawiszcz k. Rogozna

2022-08-16 do 2022-08-24

Doskonałe Kopanie Studni Wągrowiec

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: 5m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Lustro wody około 2.5 m Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wierzyce

2022-08-03 do 2022-08-11

Doskonałe Studniarstwo

Studniarstwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 3m". Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Wierzyce

2022-08-03 do 2022-08-11

Wykonanie studni głębinowej, 15m, Lednogóra

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 15m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lednogóra

2022-10-22 do 2022-10-30

Kopanie Studni

Jeśli bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze walory jako specjalisty od kopania studni to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Szukam ekipy do wykopania studni. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Oborniki

2023-01-06 do 2023-01-14

Zlecę wykonanie studni, Żnin

Dla Zlecającego, który napisał - Zlecę wykonanie studni, dotarcie do odpowiedniej budowy studni głębinowej może być skomplikowane, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Żnin

2022-10-10 do 2022-10-18

Odpowiednia Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Owińska

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 25m, Gniezno

Wybierz prace dotyczące pierwszorzędnego kopania studni od rzetelnych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy na terenie Gniezna lub okolicy. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Gniezno

2023-01-31 do 2023-02-01

Zlecę wykonanie studni, Gniezno

Nie marnuj energii i zrealizuj zlecenie na najlepsze budowanie studni z miejscowościGniezno. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Gniezno

2022-11-11 do 2022-11-19

Najwyższej Klasy Kopanie Studni

Studniarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie kopania studni. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 15m". Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Gruszczyn

2022-08-03 do 2022-08-11

Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Miasteczko Krajeńskie

2022-10-26 do 2022-11-03

Dam zlecenie na wykopanie studni, Skałowo

Pokaż Zleceniodawcy, że takiej propozycji budowy studni prędko nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeżeli szuka opłacalnej budowy studni to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Skałowo

2023-01-17 do 2023-01-25

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 50m, Kostrzyn

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 50m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Studnie w okolicy 40-60m. Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kostrzyn

2022-08-21 do 2022-08-29

Potrzebuję wykopać studnię, Paczkowo

Udowodnij Klientowi, że równie dobrej oferty budowy studni głębinowej prędko nie znajdzie w miejscowości Wielkopolskie i okolicy, więc jeżeli szuka taniej budowy studni głębinowej to bez wahania powinien wybrać Twoją Firmę. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Paczkowo

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 8 dni temu

Zapytanie o wykopanie studni, Swarzędz

Studniarstwo to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Swarzędz

2022-08-10 do 2022-08-18

Wykonanie studni głębinowej, 20m, Swarzędz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: działka -altana Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Swarzędz

2022-07-24 do 2022-08-01

Rewelacyjne Kopanie Studni

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako godny uwagi fachowiec z zakresu rewelacyjnego kopania studni z Wielkopolskiego? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Swarzędz

2023-01-29 do 2023-02-06

Potrzebuję wykopać studnię, Swarzędz

Zleceniodawca poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Potrzebuję wykopać studnię. To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Swarzędz

2022-08-07 do 2022-08-15

Dam zlecenie na wykopanie studni, Bytkowo

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od studni głębinowej szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na wykopanie studni. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Wielkopolskiego z pewnością pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Bytkowo

2022-08-19 do 2022-08-27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych