Studnie głębinowe w Kole

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 166 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 472 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Kole

Studnie głębinowe Koło

Solidne Kopanie Studni

9 opinii

Zleć zadanie kopania studni ekspertom z miejscowości Koło. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i fachowością. Na terenie Koła nie mają sobie równych. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

BRAT-BUD - Znakomita Studnia Artezyjska Koło

BRAT-BUD

1 opinia

Zrealizowanie studni artezyjskiej będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. BRAT-BUD ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Firma budowlana matik mateusz kacprzak - Perfekcyjne Kopanie Studni Koło

Perfekcyjne Kopanie Studni Koło

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące kopania studni ekspertom z miejscowości Koło. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Koła nie mają sobie równych. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

ZUH Brukarstwo AGMA - Pierwszorzędne Studniarstwo Koło

Pierwszorzędne Studniarstwo

1 opinia

Studniarstwo w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

M-Bud Murakowski Marcin - Znakomita Studnia Kopana Koło

Znakomita Studnia Kopana

1 opinia

Przygotowanie studni kopanej będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. M-Bud Murakowski Marcin ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Ark89 - Staranne Studnie Głębinowe Koło

Ark89

1 opinia

Przygotowanie studni głębinowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Ark89 ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

usługi ogólnobudowlane Grzegorz Potasinski - Wysokiej Klasy Kopanie Studni Koło

usługi ogólnobudowlane Grzegorz Potasinski

W przypadku, gdy potrzebujesz wysokiej klasy kopania studni w rejonie Koła i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to zaufaj doświadczeniu usługi ogólnobudowlane Grzegorz Potasinski. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

F.H.U. ELDE - Pierwszorzędna Studnia Kopana Koło

F.H.U. ELDE

Planujesz wybrać wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? F.H.U. ELDE z Koła będzie najszybszą drogą. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

RETOM Tomasz Kasprzycki - Rewelacyjne Studnie Wiercone w Kole

Rewelacyjne Studnie Wiercone w Kole

Szukasz dobrej firmy od studni wierconych? Wykorzystaj doświadczenie RETOM Tomasz Kasprzycki. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Biuro Projektów i Kosztorysów - Doskonałe Studnie Wiercone Koło

Doskonałe Studnie Wiercone Koło

Wykonanie studni wierconych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Biuro Projektów i Kosztorysów ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Najnowsze z 29 zleceń na studnie głębinowe w Kole

Zapytanie o wykopanie studni, Koserz

Jeżeli wciąż jako dobra firma od studni głębinowej szukasz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o wykopanie studni. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca bez wątpienia pokażesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Koserz

2023-01-29 do 2023-02-06

Studniarstwo Koło

Jeśli studniarstwo w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zapytanie o wykopanie studni". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Koło

2022-10-13 do 2022-10-21

Profesjonalne Budowanie Studni Koło

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów wraz ze studnią głębinowa Ilość: do 30 nieruchomości po 3 odwierty Głębokość: każdy odwiert 100mb Informacje dodatkowe: prace wykonywane etapami Termin skorzystania z oferty: pi...

 • Koło

2022-10-07 do 2022-10-15

Dam zlecenie na wykopanie studni, Chodecz

Jako profesjonalista przedstaw bezkonkurencyjną ofertę budowy studni. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Na pewno zapytanie o treści "Dam zlecenie na wykopanie studni" jest stworzone dla Ciebie. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Chodecz

2023-01-30 do 2023-02-07

Wyjątkowe Kopanie Studni Koło

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-11-28 do 2022-12-06

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 20m, Konin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-11-28 do 2022-12-06

Pierwszorzędna Studnia Głębinowa Koło

Na wypadek jeśli jako dobra firma od studni głębinowej poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o wykopanie studni. Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Konin z pewnością udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Konin

2022-10-18 do 2022-10-26

Dobra Budowa Studni Głębinowej Koło

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-11-28 do 2022-12-06

Dam zlecenie na wykopanie studni, Turek

Zdecydowanie o wyborze budowy studni głębinowej nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i wybierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na wykopanie studni. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Turek

2022-12-03 do 2022-12-11

Pierwszorzędna Studnia Głębinowa

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako specjalista od studni głębinowej. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Łęczyca

2022-08-22 do 2022-08-30

Rewelacyjne Budowanie Studni

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi budowania studni na ponadprzeciętnym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest wiarygodny. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kutno

2022-10-19 do 2022-10-27

Zlecę wykonanie studni, Kowal

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę wykonanie studni". Przyjmij zadanie wysokiej klasy kopania studni jako ekspert w tej branży. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac z Kujawsko-pomorskiego i pobliskich powiatów. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Kowal

2022-10-11 do 2022-10-19

Świetna Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Wymagania dodatkowe: cena za metr , badanie wody , gwarancja Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Góra Świętej Małgorzaty

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 4 dni temu

Doskonałe Studniarstwo

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od lat, głównie na obszarze Łódzkiego, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Siedlątków

2022-10-22 do 2022-10-30

Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 15m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Włocławek

2023-01-12 do 2023-01-20

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 25m, Włocławek

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Włocławek

2022-09-29 do 2022-10-07

Wysokiej Klasy Budowanie Studni

Zaoszczędź sobie kłopotów i wybierz zlecenie na wysokiej klasy budowanie studni z miejscowościKujawsko-pomorskie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Kruszwica

2022-07-31 do 2022-08-08

Zlecę wykonanie studni, Kruszwica

Potrzebujesz pracy jako ekspert od pierwszorzędnego kopania studni w rejonie Kujawsko-pomorskiego lub w przyległych miastach? Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Kruszwica

2022-08-03 do 2022-08-11

Perfekcyjne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kruszwica

2022-08-03 do 2022-08-11

Zapytanie o wykopanie studni, Skoki Duże

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom letniskowy Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Skoki duże

2022-12-09 do 2022-12-17

Solidna Studnia Głębinowa

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie o wykonanie studni abisyńskiej, 12m". Jako zaufany specjalista w dziedzinie studni głębinowej wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Sokolniki-Las

2022-08-06 do 2022-08-14

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 100m, Nowy Ochędzyn

Jako ekspert przedstaw doskonałą ofertę budowy studni. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zapytanie o treści "Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 100m" jest stworzone dla Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Nowy ochędzyn

2022-08-09 do 2022-08-17

Fantastyczne Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 6m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Gostynin

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapytanie o wykopanie studni, Garby

Ten Klient uważa, że świetna studnia głębinowa to niełatwe zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wykopanie studni". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Garby

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę wykonanie studni, Słupca

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Słupca

2022-08-19 do 2022-08-27

Potrzebuję wykopać studnię, Śleszyn

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Łódzkiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Śleszyn

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 15m, Miałkówek

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 15m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Miałkówek

2022-08-04 do 2022-08-12

Rewelacyjna Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Mam studnię głębinową (otwór wiertniczy 30 metrów, wykonany w 1993 r.), która nie była używana ostatnie lata. Chciałby...

 • Stare krasnodęby

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecę wykonanie studni, Wincentowo

Klient wprowadził zapytanie "Zlecę wykonanie studni". Zrealizuj zlecenie doskonałego kopania studni jako fachowiec w tej branży. Zadeklaruj gotowość do wykonania zleceń z okolic Kujawsko-pomorskiego i pobliskich powiatów. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Wincentowo

2022-10-12 do 2022-10-20

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych