Studnie głębinowe w Koninie

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 391 344 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 251 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Koninie

Studnie głębinowe Konin

Znakomite Studnie Głębinowe

11 opinii

Jeśli jeszcze poszukujesz dobrej firmy od studni głębinowych to trafiłeś w dobre miejsce - RemBudGeologia jest do Twoich usług. Konin i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

HYDROMAR - Profesjonalne Studnie Głębinowe w Koninie

Profesjonalne Studnie Głębinowe w Koninie

9 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od studni głębinowych? Powierz tę kwestię specjalistom z HYDROMAR. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

PSW Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane - Pierwszorzędne Studnie Głębinowe Konin

Pierwszorzędne Studnie Głębinowe Konin

3 opinie

Na wypadek jeśli nadal szukasz profesjonalistów od studni głębinowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia PSW Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane. Konin i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Żeby uzyskać ofertę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Zakład studniarski Maciej Szcześniak - Najwyższej Klasy Kopanie Studni Konin

Najwyższej Klasy Kopanie Studni

1 opinia

Powierz usługę kopania studni profesjonalistom z miejscowości Konin. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Konina są w ścisłej czołówce. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

SALIX - Doskonałe Wiercenie Studni Głębinowej Konin

Doskonałe Wiercenie Studni Głębinowej

2 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij SALIX. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Umów się na konkretny termin!

MADRO Sławomir Majtczak - Solidna Studnia Kopana Konin

Solidna Studnia Kopana

1 opinia

Wykonanie studni kopanej będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. MADRO Sławomir Majtczak ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Jerzy Jąkalski - Porządna Studnia Kopana Konin

Jerzy Jąkalski

Zrealizowanie studni kopanej będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Jerzy Jąkalski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Tomasz Pogorzelski - Doskonałej Jakości Studnia Artezyjska Konin

Doskonałej Jakości Studnia Artezyjska Konin

Tomasz Pogorzelski świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Konin oraz przyległych powiatów. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

BUDIMPRO Sp. z o.o. - Świetne Studnie Głębinowe Konin

Świetne Studnie Głębinowe

Przygotowanie studni głębinowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. BUDIMPRO Sp. z o.o. ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Antar-Bud - Profesjonalne Studnie Wiercone Konin

Profesjonalne Studnie Wiercone

Zaufaj fachowcom w dziedzinie studni wierconych i zatrudnij Antar-Bud. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 27 zleceń na studnie głębinowe w Koninie

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 25m, Konin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-11-28 do 2022-12-06

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 20m, Konin

Masz zamiar przyjąć zlecenie na kopanie studni, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 20m to rewelacyjny pomysł. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Konin

2022-11-28 do 2022-12-06

Kopanie Studni Konin

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Konin

2022-11-28 do 2022-12-06

Profesjonalne Studniarstwo Konin

Klient poszukuje dobrej współpracy i pisze - Zapytanie o wykopanie studni. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Konin

2022-10-18 do 2022-10-26

Tania Budowa Studni Głębinowej Konin

Daj znać Zlecającemu, że równie dobrej propozycji budowy studni głębinowej nie znajdzie na terenie Konina, więc jeśli poszukuje taniej budowy studni głębinowej to bez zbędnej zwłoki powinien sprawdzić Twoją Firmę. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Konin

2022-07-17 do 2022-07-25

Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Koło

2022-10-13 do 2022-10-21

Zlecę wykonanie studni, Słupca

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Słupca

2022-08-19 do 2022-08-27

Rewelacyjne Budowanie Studni Konin

Powinieneś zaproponować współpracę jeśli Twoja działalność jest stworzona z zamiłowania do studniarstwa i oferuje rewelacyjne budowanie studni na obszarze Wielkopolskiego, jak również pobliskich miast i powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Garby

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na wykopanie studni, Turek

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę odpowiedniej budowy studni głębinowej gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, niewątpliwie zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Dam zlecenie na wykopanie studni. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Turek

2022-12-03 do 2022-12-11

Wykonanie odwiertów wraz ze studnią głębinowa, do 90szt., woj. wielkopolskie

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów wraz ze studnią głębinowa Ilość: do 30 nieruchomości po 3 odwierty Głębokość: każdy odwiert 100mb Informacje dodatkowe: prace wykonywane etapami Termin skorzystania z oferty: pi...

 • Koło

2022-10-07 do 2022-10-15

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 10m, Jaworowo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Wymagania dodatkowe: Wykonane jest ju odwiert 8m i jest czarnoziem z glina i wody jest brak pomimo studni z kręgami w odległości 2m od od...

 • Jaworowo

2022-08-24 do 2022-09-01

Dam zlecenie na wykopanie studni, Kruszwica

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu pierwszorzędnego budowania studni zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Dam zlecenie na wykopanie studni i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Kruszwica

2022-07-31 do 2022-08-08

Porządna Studnia Głębinowa Konin

Przygotowanie studni głębinowej dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zlecę wykonanie studni. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz!

 • Kruszwica

2022-08-03 do 2022-08-11

Perfekcyjne Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kruszwica

2022-08-03 do 2022-08-11

Zapytanie o wykopanie studni, Wymysłowo

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł budowy studni, pomimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Zapytanie o wykopanie studni. To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Wymysłowo

2023-01-05 do 2023-01-13

Dam zlecenie na wykopanie studni, Wolica Gmina Godziesze

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od lat, głównie na obszarze miejscowości Wielkopolskie, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Wolica gmina Godziesze

2022-07-22 do 2022-07-30

Szukam ekipy do wykopania studni, Niechanowo

Dla Zlecającego, który napisał - Szukam ekipy do wykopania studni, wybranie odpowiedniej budowy studni może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Niechanowo

2023-01-09 do 2023-01-17

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 80m, Września

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 80m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Września

2022-11-05 do 2022-11-13

Zlecę wykonanie studni, Września

Zdecydowanie o wyborze budowy studni głębinowej nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zlecę wykonanie studni. Już nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Września

2022-07-19 do 2022-07-27

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 20m, Mogilno

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 20m, znalezienie taniej budowy studni głębinowej jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Mogilno

2022-10-22 do 2022-10-30

Solidne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pleszew

2022-08-23 do 2022-08-31

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 80m, Żerków

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 80m Umiejscowienie studni: Gospodarstwo rolne Wymagania dodatkowe: Studnia głębinowa do podlewania warzyw w gospodarstwie rolnym. Interesuje mnie kompleksowa usługa z uzyskaniem pozwol...

 • Żerków

2022-07-28 do 2022-08-05

Pierwszorzędne Kopanie Studni

Wykonaj zlecenie pierwszorzędnego kopania studni o treści "Zlecę wykonanie studni", jako fachowiec z miejscowości Gniezno. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Gniezna nie masz sobie równych. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Gniezno

2022-11-11 do 2022-11-19

Potrzebuję wykopać studnię, Chłapowo

Zrealizuj zlecenie dotyczące najlepszego kopania studni od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy na terenie Wielkopolskiego. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Chłapowo

2022-11-04 do 2022-11-12

Wykonanie studni głębinowej, 20m, Wieniec

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wieniec

2022-08-23 do 2022-08-31

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 20m, Kalisz

Masz zamiar przyjąć zlecenie na kopanie studni, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 20m to doskonały pomysł. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Kalisz

2022-09-23 do 2022-10-01

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 25m, Wola Książęca

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Studnia ma powstać w ogrodzie Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wola książęca

2023-01-19 do 2023-01-27
dodano 8 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych