Studnie głębinowe w Śremie

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 122 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 550 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Śremie

Studnie głębinowe Śrem

Odwierty.eu Spółka akcyjna

29 opinii

Od wielu lat pracownicy Odwierty.eu Spółka akcyjna realizują usługi z zakresu perfekcyjnego wiercenia studni głębinowej, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

RemBudGeologia - Wyjątkowe Kopanie Studni Śrem

Wyjątkowe Kopanie Studni Śrem

11 opinii

Po prostu zleć zadanie kopania studni fachowcom firmy RemBudGeologia z miejscowości Śrem. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Śremu nie mają sobie równych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Studnie Dolnośląskie - Staranne Studnie Głębinowe Śrem

Staranne Studnie Głębinowe

7 opinii

Chesz znaleźć solidnego specjalistę z zakresu perfekcyjnego wiercenia studni głębinowej, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Studnie Dolnośląskie jest gotowa Ci pomóc. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

HYDRO-ENERGY DRILLING - Znakomite Studnie Głębinowe w Śremie

Znakomite Studnie Głębinowe w Śremie

2 opinie

Zrealizowanie studni głębinowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. HYDRO-ENERGY DRILLING ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Firma ogólnobudowlana Lukasz Jedrzejczak - Doskonała Studnia Kopana Śrem

Firma ogólnobudowlana Lukasz Jedrzejczak

3 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie studni kopanej i zatrudnij Firma ogólnobudowlana Lukasz Jedrzejczak. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Budeximdevelopment - Doskonałe Studniarstwo Śrem

Doskonałe Studniarstwo

1 opinia

Eksperci z Budeximdevelopment to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od doskonałego studniarstwa. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Recabud s. c. L. Reca & R. Reca - Pierwszorzędna Studnia Artezyjska Śrem

Recabud s. c. L. Reca & R. Reca

1 opinia

Jesteś zdania, że znakomite studnie głębinowe to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Usługi Budowlane&Remontowe - Solidne Studnie Wiercone Śrem

Solidne Studnie Wiercone

1 opinia

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od studni wierconych? Wykorzystaj kompetencje Usługi BudowlaneRemontowe. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Zakład ogólnobudowlany- "MIDI'' - Porządne Studnie Głębinowe Śrem

Porządne Studnie Głębinowe

4 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij Zakład ogólnobudowlany- MIDI. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Firma Ogólnobudowlana Marta Skałecka - Doskonałej Jakości Studnie Głębinowe Śrem

Doskonałej Jakości Studnie Głębinowe

Jeśli potrzebujesz dobrej firmy od studni głębinowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Firma Ogólnobudowlana Marta Skałecka. Śrem i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Najnowsze z 26 zleceń na studnie głębinowe w Śremie

Budowa Studni Głębinowej Śrem

Dla Zlecającego, który napisał - Wykonanie studni głębinowej, 12m, znalezienie najwyższej klasy budowy studni głębinowej może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Śrem

2023-01-15 do 2023-01-23

Rewelacyjna Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Na razie jest to pusta działka w przyszłości ma być dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Działka znajduje się pod Mosiną. Działka jest na lekkim...

 • Brodnica

2022-11-07 do 2022-11-15

Znakomita Studnia Głębinowa Śrem

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Kórnik

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecę wykonanie studni, Kórnik

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę wykonanie studni, wybranie idealnej budowy studni głębinowej jest trudniejsze niż może się wydawać, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kórnik

2023-01-12 do 2023-01-20

Najwyższej Klasy Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 50m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gostyń

2022-07-15 do 2022-07-23

Studniarstwo Śrem

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pętkowo

2022-07-22 do 2022-07-30

Rewelacyjne Budowanie Studni Śrem

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Daszewice

2022-07-29 do 2022-08-06

Fantastyczne Kopanie Studni Śrem

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kościan

2022-08-15 do 2022-08-23

Profesjonalne Studniarstwo

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma jest utworzona z zamiłowania do studniarstwa i oferuje profesjonalne budowanie studni na terenie Wielkopolskiego, a także okolicznych miast i powiatów. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Szczytniki

2022-08-15 do 2022-08-23

Pierwszorzędne Budowanie Studni

Rodzaj studni: kopana Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Dzień dobry, Posiadam wykopana studnie i potrzebuje aby ktoś przekopał 6 m i podłączył ją z budynkiem. Dodatkowo potrzebu...

 • Kamionki

2023-01-07 do 2023-01-15

Doskonałe Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Dachowa

2022-11-07 do 2022-11-15

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 26m, Bugaj

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 26m", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Bugaj

2023-01-11 do 2023-01-19

Zlecę wykonanie studni, Jarocin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: studnia głębinowa w Bieździadowie (gmina Żerków) Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jarocin

2022-09-23 do 2022-10-01

Szukam ekipy do wykopania studni, Jarocin

Jeżeli wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy budowanie studni w rejonie Jarocina i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam ekipy do wykopania studni", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Jarocin

2022-07-14 do 2022-07-15

Zapytanie o wykopanie studni, Jarocin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Wymagania dodatkowe: 8-10 pracowników + stacja uzdatniania wody Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Jarocin

2022-10-25 do 2022-10-25

Potrzebuję wykopać studnię, Chłapowo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Domek holenderski Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Chłapowo

2022-11-04 do 2022-11-12

Szukam ekipy do wykopania studni, Luboń

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Studnia o głębokości Ok 8/10 MB średnica do ustalenia. Wąski dojazd Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Luboń

2022-10-17 do 2022-10-25

Szukam ekipy do wykopania studni, Luboń

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Luboń

2022-08-26 do 2022-09-03

Doskonałej Jakości Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 80m Umiejscowienie studni: Gospodarstwo rolne Wymagania dodatkowe: Studnia głębinowa do podlewania warzyw w gospodarstwie rolnym. Interesuje mnie kompleksowa usługa z uzyskaniem pozwol...

 • Żerków

2022-07-28 do 2022-08-05

Studnia Głębinowa

Przygotowanie studni głębinowej dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o wykopanie studni. Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Swarzędz

2022-08-10 do 2022-08-18

Wykonanie studni głębinowej, 20m, Swarzędz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: działka -altana Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Swarzędz

2022-07-24 do 2022-08-01

Najwyższej Klasy Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Swarzędz

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 2 godziny temu

Potrzebuję wykopać studnię, Swarzędz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Swarzędz

2022-08-07 do 2022-08-15

Dam zlecenie na wykopanie studni, Skałowo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Skałowo

2023-01-17 do 2023-01-25

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 50m, Kostrzyn

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny zaufania specjalista z zakresu najlepszego kopania studni z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kostrzyn

2022-08-21 do 2022-08-29

Zapytanie o wykopanie studni, Chyby/kolo Poznania

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: jako drugie zrodlo wody Termin zakupu: Klient nie wie...

 • chyby/kolo poznania

2022-07-29 do 2022-08-06

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych