Geodeta w Wadowicach

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 670 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 642 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Wadowicach

Geodeta Wadowice

PK GEODETA Patryk Kunkel

20 opinii

Firma geodezyjna PK GEODETA Patryk Kunkel to prawdziwi profesjonaliści w branży geodezji. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w okolicy Wadowic. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki - Solidna Geodezja Wadowice

Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki

11 opinii

Eksperci z Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny geodezji. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan - Profesjonalna Geodezja w Wadowicach

Profesjonalna Geodezja w Wadowicach

8 opinii

Ten specjalista działa na obszarze województwa i oferuje różnorodne usługi z zakresu profesjonalnej geodezji. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Piotr Bednarz - Tanie Usługi Geodezyjne Wadowice

Piotr Bednarz

3 opinie

Stworzona z pasji do geodezji firma świadczy tanie usługi geodezyjne na terenie Wadowic, jak również pobliskich miast i powiatów. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Usługi Geodezyjne Skowronek Piotr - Dobra Firma Geodezyjna Wadowice

Usługi Geodezyjne Skowronek Piotr

1 opinia

Sprawdź fachowość Usługi Geodezyjne Skowronek Piotr. Ta uznana firma geodezyjna jest szanowana w branży na terenie Wadowic za kompletne wykonywanie usług geodezyjnych. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

Firma Bud-Mat C. Mateusz Misiek - Pierwszorzędna Geodezja Wadowice

Firma Bud-Mat C. Mateusz Misiek

1 opinia

Znakomici pracownicy firmy Firma Bud-Mat C. Mateusz Misiek spełnią Państwa oczekiwania w temacie geodezji. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Gunia-Bud - Wysokiej Klasy Geodeta Wadowice

Gunia-Bud

1 opinia

Usługi geodezyjne w wykonaniu Gunia-Bud to majstersztyk. To najlepszy partner do współpracy. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

FHU BRUK-BUD - Fenomenalny Geodeta Wadowice

Fenomenalny Geodeta Wadowice

1 opinia

Geodeta z wieloletnim doświadczeniem z zakresu geodezji cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zarezerwuj termin od razu!

Firma GODBUD Piotr Godawa - Fachowe Usługi Geodezyjne Wadowice

Firma GODBUD Piotr Godawa

1 opinia

Ten specjalista działa na obszarze województwa i oferuje różnorodne usługi z zakresu profesjonalnej geodezji. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

KOMPAS Usługi Geodezyjne - Perfekcyjna Geodezja Wadowice

KOMPAS Usługi Geodezyjne

Oferuje usługi z zakresu geodezji od lat, zwłaszcza na obszarze Wadowic, ale także przyległych powiatów. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 28 zleceń na geodetów w Wadowicach

Odpowiednie Prace Geodezyjne Wadowice

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesię...

 • Kalwaria Zebrzydowska

2023-01-25 do 2023-02-02

Wyjątkowa Firma Geodezyjna Wadowice

Dla Klienta znalezienie wyjątkowej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii geodezji działający na terenie Małopolskiego, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Kalwaria Zebrzydowska

2022-12-01 do 2022-12-09

Potrzebuję geodety, 1051m², Wadowice

Cel usług geodezyjnych: Mapa poinwentaryzacyjna Powierzchnia działki: 1051m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wadowice

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 5ha, Wadowice

Wybranie prac geodezyjnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 5ha. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Wadowice

2022-11-23 do 2022-12-01

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne Wadowice

Szukasz zlecenia do wykonania jako sprawdzony specjalista od rewelacyjnych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Wadowice

2022-11-21 do 2022-11-29

Tanie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z...

 • Wadowice

2022-11-17 do 2022-11-25

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m², Ryczów

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z...

 • Ryczów

2022-11-15 do 2022-11-23

Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne

Jako fachowiec działający na terenie Małopolskiego i oferujący wszechstronne usługi geodezyjne zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Brzeźnica

2022-10-24 do 2022-11-01

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 5000m², Jaszczurowa

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jaszczurowa

2022-10-24 do 2022-11-01

Rzetelne Usługi Geodezyjne

Chcesz znaleźć Zlecającego jako sprawdzony specjalista od rzetelnych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Świnna poręba

2022-10-24 do 2022-11-01

Firma Geodezyjna

Jako niezawodna firma geodezyjna z miejscowości Małopolskie i prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają wieloletnie doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Klecza dolna

2022-10-07 do 2022-10-15

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1450m², Bachowice

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1450m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bachowice

2022-10-06 do 2022-10-14

Usługa geodezyjna, podział działki, poniżej 500m², Marcyporęba

Poszukiwane są profesjonalne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Usługa geodezyjna, podział działki, poniżej 500m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji wymagań Klienta z zakresu geodezji, poznaj szczegóły zlecenia. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Marcyporęba

2022-10-03 do 2022-10-06

Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m², Przytkowice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Przytkowice

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Ryczów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ryczów

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 36m², Wadowice

Cel usług geodezyjnych: poprawa znaku granicznego Powierzchnia działki: 36m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: slupek graniczny jest tylko jest niewid...

 • Wadowice

2022-09-04 do 2022-09-12

Potrzebuję geodety, 8250m², Wadowice

Zleceniodawca, który planuje kupno najwyższej klasy usługi geodezyjnej powinien niezwłocznie zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i poznać atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wadowice

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Wysoka

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie granic Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wysoka

2022-08-19 do 2022-08-27

Szukam geodety, 1501-3000m², Przybradz

Odpowiedz na zlecenie jako firma geodezyjna oferująca swoje usługi na terenie Małopolskiego i w pobliskim rejonie. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Przybradz

2022-08-16 do 2022-08-16

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Ryczów

Zainteresowany napisał "Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m²". Jako wiarygodna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie złożeniem oferty, a Zlecający przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Ryczów

2022-08-16 do 2022-08-24

Potrzebuję geodety, 35m², Lanckorona Kolo Krakowa

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Potrzebuję geodety, 35m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Lanckorona kolo Krakowa

2022-08-09 do 2022-08-17

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Wola Radziszowska

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Wola Radziszowska

2022-11-20 do 2022-11-28

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 3200m², Wola Radziszowska

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka o dużym nachyleniu, ...

 • Wola Radziszowska

2022-08-10 do 2022-08-10

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 20m², Sucha Beskidzka

Cel usług geodezyjnych: wznowienie znaków granicznych Powierzchnia działki: 20m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszc...

 • Sucha Beskidzka

2022-08-24 do 2022-09-01

Usługi Geodezyjne

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma jest założona z zamiłowania do geodezji i oferuje perfekcyjne usługi geodezyjne na terenie Suchej Beskidzkiej, a także okolicznych miast i powiatów. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Sucha Beskidzka

2022-12-30 do 2023-01-07

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 6000m², Sucha Beskidzka

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sucha Beskidzka

2023-01-15 do 2023-01-23

Usługi Geodezyjne

Chcesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania specjalista od najwyższej klasy usług geodezyjnych z Suchej Beskidzkiej? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Sucha Beskidzka

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano wczoraj o 21:45

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Sucha Beskidzka

Cel usług geodezyjnych: Ustalenie działek leśnych Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Sucha Beskidzka

2022-12-01 do 2022-12-09

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów