Geodeta w Nowym Targu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 452 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 417 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Nowym Targu

Geodeta Nowy Targ

Kancelaria Geodezyjno - Prawna "Lex&Geo" inż. Daniel Mruczek

1 opinia

Firma Kancelaria Geodezyjno - Prawna LexGeo inż. Daniel Mruczek oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Nowego Targu oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

TEDY Usługi Budowlane - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Nowy Targ

TEDY Usługi Budowlane

1 opinia

Wciąż szukasz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Trafiłeś w dobre miejsce - TEDY Usługi Budowlane jest do Twoich usług. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

"BRACHA" Ciesielstwo Roboty Ogólnobudowlane - Perfekcyjna Firma Geodezyjna w Nowym Targu

Perfekcyjna Firma Geodezyjna w Nowym Targu

7 opinii

Nie wątp w kompetentną kadrę BRACHA Ciesielstwo Roboty Ogólnobudowlane. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Nowego Targu za dokładne realizowanie usług geodezyjnych. Już teraz określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Artbudarturdudzik - Godna Zaufania Firma Geodezyjna Nowy Targ

Godna Zaufania Firma Geodezyjna

1 opinia

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy geodezyjnej XYZ to istny majstersztyk. To najlepszy partner do współpracy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Ogólnobudowlane Mateusz Szaflarski - Porządna Ewidencja Gruntów Nowy Targ

Porządna Ewidencja Gruntów Nowy Targ

1 opinia

Uwierz specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Usługi Ogólnobudowlane Mateusz Szaflarski. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

F.U.JAGIEŁA - Doskonała Ewidencja Gruntów Nowy Targ

F.U.JAGIEŁA

1 opinia

Jeśli jeszcze szukasz ekspertów od ewidencji gruntów to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom F.U.JAGIEŁA. Nowy Targ i okolice to główny obszar ich działania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

ZRB JANUSZ GORECKI - Solidna Geodezja Nowy Targ

Solidna Geodezja Nowy Targ

1 opinia

Założona z pasji do geodezji firma oferuje solidne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Nowy Targ, a także okolicznych miast i powiatów. Ustal pasujący termin od razu!

Geoon Bartłomiej Skoczyk - Perfekcyjna Geodezja Nowy Targ

Perfekcyjna Geodezja

Jeśli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Geoon Bartłomiej Skoczyk perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz ofertę.

GEODEZJA MARIA KNECHTA - Profesjonalna Geodezja Nowy Targ

Profesjonalna Geodezja

Założona z pasji do geodezji firma świadczy profesjonalne usługi geodezyjne na obszarze miejscowości Nowy Targ, jak również okolicznych miast i powiatów. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Roboty ogolnobudowlane - Świetna Firma Geodezyjna Nowy Targ

Roboty ogolnobudowlane

Gdy poszukujesz doskonałej współpracy to eksperci z Roboty ogolnobudowlane są dla Ciebie idealni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Najnowsze z 25 zleceń na geodetów w Nowym Targu

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Nowy Targ

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Nowy Targ

2023-01-11 do 2023-01-19

Szukam geodety, budowa domu, 501-1000m², Nowy Targ

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Nowy Targ

2023-01-07 do 2023-01-15

Rzetelne Usługi Geodezyjne Nowy Targ

Chcesz znaleźć Zlecającego jako sprawdzony specjalista od rzetelnych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Trybsz

2022-11-27 do 2022-12-05

Firma Geodezyjna Nowy Targ

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy Targ

2022-11-20 do 2022-11-28

Tanie Prace Geodezyjne Nowy Targ

Cel usług geodezyjnych: Wyznaczenie granic Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Nowy Targ

2022-10-20 do 2022-10-28

Geodezja Nowy Targ

Cel usług geodezyjnych: Wykonanie drogi, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5052m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję wytyczyć granice...

 • Sieniawa

2022-10-17 do 2022-10-25

Usługi Geodezyjne

Szukane są profesjonalne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Usługa geodezyjna, budowa domu, 4000m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji wymagań Klienta z dziedziny geodezji, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Nowy Targ

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Nowy Targ

Cel usług geodezyjnych: Ustalenie znaków granicznych działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka jest wpisan...

 • Nowy Targ

2022-08-25 do 2022-09-02

Usługi Geodezyjne

Zlecenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy staranne usługi geodezyjne uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Nowego Targu i okolic. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Nowy Targ

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, poniżej 500m², Nowy Targ

Jeśli świadczysz tanie usługi geodezyjne na terenie miejscowości Nowy Targ oraz okolicznych miast to to zapytanie ofertowe jest skierowane do Ciebie. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Nowy Targ

2022-08-10 do 2022-08-18

Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: Wykaz zmian gruntowych celem sprostowania oznaczenia dzialki w ksiegach wieczystych Powierzchnia działki: 5309m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski...

 • Rabka-Zdrój

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Szlachtowa

Usługi geodezyjne w wykonaniu Twojej firmy to autentyczny majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które brzmi - Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Szlachtowa

2022-07-26 do 2022-08-03

Pierwszorzędny Geodeta Nowy Targ

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy Targ

2022-07-25 do 2022-08-02

Doskonała Geodezja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Nowy Targ

2022-07-20 do 2022-07-28

Szukam geodety, 501-1000m², Olszówka

Cel usług geodezyjnych: Odbiór Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Olszówka

2022-10-19 do 2022-10-27

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Bukowina Tatrzańska

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie punktów przy budowie 4 budynków rekreacji indywidualnej Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski ...

 • Bukowina Tatrzańska

2022-07-22 do 2022-07-30

Solidny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: 1.17ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Miłkowa

2022-11-15 do 2022-11-18

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1450m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bachowice

2022-10-06 do 2022-10-14

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Szczawa

2023-01-14 do 2023-01-22

Świetny Geodeta

Poszukujesz idealnego dla Ciebie Klienta? Jako fachowiec oferujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w Małopolskim zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m²". Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Wysoka

2022-08-19 do 2022-08-27

Szukam geodety, poniżej 500m², Zakopane

Cel usług geodezyjnych: Znalezienie działek po uwłaszczeniu, podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje do...

 • Zakopane

2022-07-21 do 2022-07-29

Tanie Usługi Geodezyjne

Jeśli usługi geodezyjne w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. zainteresowany napisał "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m²". Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Zakopane

2023-01-17 do 2023-01-25

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej propozycji prac geodezyjnych nie znajdzie w miejscowości Zakopane i okolicy, więc jeżeli poszukuje bezkonkurencyjnych prac geodezyjnych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Zakopane

2022-11-05 do 2022-11-13

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Zakopane

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z ...

 • Zakopane

2022-10-31 do 2022-11-08

Potrzebuję geodety, budowa domu, 800m², Zakopane

Zachwyć tego Klienta fachowym działaniem w okolicach Zakopanego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia "Potrzebuję geodety, budowa domu, 800m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Zakopane

2022-07-28 do 2022-08-05

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów