Geodeta w Suchej Beskidzkiej

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 706 554 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
576 396 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Suchej Beskidzkiej

Geodeta Sucha Beskidzka

Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki

11 opinii

Wybranie profesjonalnej firmy geodezyjnej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki - to prawdziwi specjaliści w kwestii geodezji działający na terenie Suchej Beskidzkiej, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

GEOGRAS Grażyna Siwińska-Wójcik - Dobra Firma Geodezyjna Sucha Beskidzka

Dobra Firma Geodezyjna

1 opinia

Nie wątp w kompetentną kadrę GEOGRAS Grażyna Siwińska-Wójcik. Ta uznana firma geodezyjna jest szanowana w branży na terenie Suchej Beskidzkiej za kompletne realizowanie usług geodezyjnych. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

USŁUGI BUDOWLANE Andrzej Worwa - Doświadczona Firma Geodezyjna Sucha Beskidzka

Doświadczona Firma Geodezyjna Sucha Beskidzka

1 opinia

Sprawdź wykwalifikowaną grupę pracowników USŁUGI BUDOWLANE Andrzej Worwa. Ta renomowana firma geodezyjna jest szanowana w branży na terenie Suchej Beskidzkiej za gruntowne podejście do usług geodezyjnych. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Usługi remontowo-budowlane Śliwa Robert - Dobry Geodeta Sucha Beskidzka

Usługi remontowo-budowlane Śliwa Robert

1 opinia

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze dobrego geodety dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Usługi remontowo-budowlane Śliwa Robert. Realizuje wszechstronne spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Firma Usługowo Budowlana BUDOMAR - Najwyższej Klasy Geodeta Sucha Beskidzka

Firma Usługowo Budowlana BUDOMAR

Zwróć się do Firma Usługowo Budowlana BUDOMAR jeśli szukasz najwyższej klasy geodetów działających na terenie Suchej Beskidzkiej i w sąsiednich miastach. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

Usługi ogólnobudowlane Krzysztof Adamek - Doskonałej Jakości Ewidencja Gruntów Sucha Beskidzka

Usługi ogólnobudowlane Krzysztof Adamek

Usługi ogólnobudowlane Krzysztof Adamek oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Suchej Beskidzkiej i okolic. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Firma Remontowo-Budowlana Nowe Wnętrza - Pierwszorzędny Geodeta Sucha Beskidzka

Pierwszorzędny Geodeta Sucha Beskidzka

Ten pierwszorzędny geodeta posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą przygotowanym do pracy - Firma Remontowo-Budowlana Nowe Wnętrza to doskonały wybór dla Ciebie. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Kosek usługi budowlane, prace wysokościowe - Doskonała Geodezja w Suchej Beskidzkiej

Doskonała Geodezja w Suchej Beskidzkiej

W przypadku, gdy potrzebujesz doskonałej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to firma Kosek usługi budowlane prace wysokościowe jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu geodezji. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

WRON-BUD - Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Sucha Beskidzka

WRON-BUD

Sprawdź wykwalifikowaną grupę pracowników WRON-BUD. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w miejscowości Sucha Beskidzka za dokładne realizowanie usług geodezyjnych. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

MONTANUS - Solidne Usługi Geodezyjne Sucha Beskidzka

MONTANUS

Są obecni w branży usług geodezyjnych od kilkunastu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Sucha Beskidzka, ale także przyległych powiatów. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 31 zleceń na geodetów w Suchej Beskidzkiej

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Krzeszów

Ten Klient szukając prac geodezyjnych powinien trafić na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m². Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Krzeszów

2023-03-23 do 2023-03-31
dodano 4 dni temu

Tanie Prace Geodezyjne Sucha Beskidzka

Cel usług geodezyjnych: Wytyczne granic działki Powierzchnia działki: 3030m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wytyczne granic dzialki, do...

 • Sucha Beskidzka

2023-03-04 do 2023-03-04

Perfekcyjna Geodezja Sucha Beskidzka

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 2000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny ...

 • Sucha Beskidzka

2023-03-02 do 2023-03-10

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Budzów

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie działki leśnej Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Budzów

2023-02-13 do 2023-02-13

Znakomite Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin ...

 • Sucha Beskidzka

2023-02-05 do 2023-02-13

Rewelacyjny Geodeta Sucha Beskidzka

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sucha Beskidzka

2023-01-15 do 2023-01-23

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 480m², Sucha Beskidzka

Klient szuka świetnego geodety dla siebie i pisze - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 480m². Jeśli realizujesz szerokie spektrum usług geodezyjnych w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Sucha Beskidzka

2022-12-30 do 2023-01-07

Szukam geodety, spór o granice działki, 1501-3000m², Zawoja

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Zawoja

2022-12-28 do 2023-01-05

Wysokiej Klasy Geodeta

Jako geodeta działający w rejonie powiatu i oferujący liczne usługi z zakresu doskonałej geodezji podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m²". Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Kuków

2022-12-04 do 2022-12-12

Idealne Prace Geodezyjne

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany specjalista z zakresu prac geodezyjnych sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Sucha Beskidzka

2022-12-01 do 2022-12-09

Geodezja

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma została zawiązana z zamiłowania do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie miejscowości Małopolskie, jak również okolicznych miast i powiatów. Wybierz numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Śłeszowice Sucha Beskidzka

2022-11-04 do 2022-11-12

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Sucha Beskidzka

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej Twoja firma wybija się w branży. Reputacja, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie zadowolić Klientów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Sucha Beskidzka

2022-10-05 do 2022-10-05

Staranne Usługi Geodezyjne Sucha Beskidzka

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1250m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zawoja

2022-09-19 do 2022-09-27

Firma Geodezyjna Sucha Beskidzka

Nie możesz znaleźć dopasowanego do Twojej firmy zlecenia? Jako solidny specjalista wykonujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 5000m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Jaszczurowa

2022-10-24 do 2022-11-01

Pierwszorzędny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Budowa przyłącza Ks Powierzchnia działki: 1000.00m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o ofertę na wykonanie mapy do cel...

 • Świnna poręba

2022-10-24 do 2022-11-01

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: droga konieczna Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kalwaria Zebrzydowska

2022-12-01 do 2022-12-09

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m², Kalwaria Zebrzydowska

Skontaktuj się z Klientem jako firma geodezyjna oferująca swoje doświadczenie na terenie Małopolskiego oraz w przyległych powiatach. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Kalwaria Zebrzydowska

2023-01-25 do 2023-02-02

Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m², Zawadka

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podział dzialki pomiędzy rodzeństwem z wpi...

 • Zawadka

2022-09-26 do 2022-10-04

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1450m², Bachowice

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1450m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bachowice

2022-10-06 do 2022-10-14

Rewelacyjna Firma Geodezyjna

Jako rewelacyjna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Małopolskiego - złóż ofertę i pozwól sprawdzić mu samodzielnie jak bardzo jesteś dobry! Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Klecza dolna

2022-10-07 do 2022-10-15

Tanie Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zawadka

2023-03-21 do 2023-03-21

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Wola Radziszowska

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja firma jest utworzona z zamiłowania do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Małopolskiego, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Wola Radziszowska

2022-11-20 do 2022-11-28

Szukam geodety, 1501-3000m², Myślenice

Cel usług geodezyjnych: Wytyczne granicy działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Chodzi o wytyczenie granicy działki ...

 • Myślenice

2023-01-11 do 2023-01-19

Świetne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Myślenice

2023-01-11 do 2023-01-19

Znakomite Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1.09ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zabudowana Termin skorzystania z oferty...

 • Myślenice

2022-11-07 do 2022-11-15

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Myślenice

Jako geodeta realizując się od wczesnej młodości i specjalista gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m²". Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Myślenice

2022-11-08 do 2022-11-16

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Myślenice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Myślenice

2022-12-27 do 2023-01-04

Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m², Przytkowice

Klient napisał "Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m²". Jako fenomenalna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Przytkowice

2022-09-14 do 2022-09-22

Potrzebuję geodety, 1051m², Wadowice

Jako osoba z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej geodezji. Ten Zleceniodawca napisał - Potrzebuję geodety, 1051m². Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Wadowice

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 5ha, Wadowice

Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 5ha". Jeszcze dziś zadzwoń do niego.

 • Wadowice

2022-11-23 do 2022-12-01

Godna Zaufania Firma Geodezyjna

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Wadowic. Jako znana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Wadowice

2022-11-17 do 2022-11-25

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów