Geodeta w Poznaniu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 141 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Poznaniu

Geodeta Poznań

Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna GRAMAR

13 opinii

Firma Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna GRAMAR oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Poznania oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

GEO-TECH Usługi Geodezyjne - Solidna Firma Geodezyjna Poznań

GEO-TECH Usługi Geodezyjne

11 opinii

Znalezienie solidnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego polecamy Ci GEO-TECH Usługi Geodezyjne - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Poznania, którzy znają się na swojej robocie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

GEO-CAD Usługi Geodezyjne Daniel Sadowicz - Dobry Geodeta Poznań

Dobry Geodeta Poznań

10 opinii

Usługi geodezyjne w wykonaniu tej firmy to istny majstersztyk. To dobry geodeta. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Łukasz Ren - Tanie Usługi Geodezyjne Poznań

Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Łukasz Ren

13 opinii

Ich specjalność to tanie usługi geodezyjne na terenie Poznania oraz sąsiednich miast. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

GEO-WYMIAR Usługi Geodezyjno-Kartograficzne inż. Paweł Pieczyński - Doskonały Geodeta Poznań

GEO-WYMIAR Usługi Geodezyjno-Kartograficzne inż. Paweł Pieczyński

6 opinii

Próbujesz dotrzeć do specjalisty oferującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem wśród firm geodezyjnych z Poznania. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

POZ-GEO - Doskonała Ewidencja Gruntów Poznań

POZ-GEO

6 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Skorzystaj z kwalifikacji POZ-GEO. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi Geodezyjno - Kartograficzne - Michał Gensler - Doświadczony Geodeta w Poznaniu

Doświadczony Geodeta w Poznaniu

5 opinii

Poszukujesz solidnego specjalisty świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych z Poznania. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Michał Rybarski - Perfekcyjna Geodezja Poznań

Perfekcyjna Geodezja

4 opinie

Zawodowcy z Michał Rybarski to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od geodezji. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Best Karol Stankowski - Rewelacyjny Geodeta Poznań

Rewelacyjny Geodeta Poznań

4 opinie

Ten geodeta działa na terenie miejscowości Poznań i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałej geodezji. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Natgeo Geodezja - Profesjonalna Geodezja Poznań

Natgeo Geodezja

1 opinia

Znalezienie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego polecamy Ci Natgeo Geodezja - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii geodezji działający w rejonie Poznania, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Najnowsze z 23 zleceń na geodetów w Poznaniu

Geodeta Poznań

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Poznań

2023-01-26 do 2023-02-03

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Poznań

Skontaktuj się z Klientem jako dobra firma geodezyjna oferująca swoje usługi w miejscowości Poznań oraz w przyległych powiatach. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Poznań

2023-01-26 do 2023-02-03

Odpowiednie Prace Geodezyjne Poznań

Zlecenie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1ha jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Poznania oraz przyległych powiatów. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Poznań

2023-01-12 do 2023-01-20

Potrzebuję geodety, 24m², Poznań

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie 3 naroży dobudowy Powierzchnia działki: 24m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Ul.•.Żegockiego Termin ...

 • Poznań

2023-01-09 do 2023-01-17

Solidna Geodezja Poznań

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient ...

 • Poznań

2022-12-22 do 2022-12-23

Rewelacyjne Prace Geodezyjne

Podjęcie decyzji o wyborze prac geodezyjnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 721m². Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Poznań

2022-12-21 do 2022-12-29

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Poznań

Jeśli geodezja w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca zgłosił "Potrzebuję geodety, poniżej 500m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Poznań

2022-12-11 do 2022-12-12

Odpowiednie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Poznań

2022-12-07 do 2022-12-15

Usługi Geodezyjne Poznań

Zlecenie o treści - Szukam geodety, 700m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy staranne usługi geodezyjne uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Poznania i okolic. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Poznań

2022-12-02 do 2022-12-10

Szukam geodety, 1ha, Poznań

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Poznań

2022-11-29 do 2022-12-07

Szukam geodety, podział działki, 5900m², Poznań

Zainteresowany napisał "Szukam geodety, podział działki, 5900m²". Jako wiarygodna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie złożeniem oferty, a Zlecający przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Poznań

2022-11-07 do 2022-11-08

Dobre Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Poznań

2022-10-31 do 2022-11-08

Usługi Geodezyjne

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako godny uwagi profesjonalista od perfekcyjnych usług geodezyjnych z Poznania? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Już nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Poznań

2022-10-13 do 2022-10-21

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Poznań

Cel usług geodezyjnych: Budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Dzień d...

 • Poznań

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m², Poznań

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Poznań

2022-09-13 do 2022-09-21

Dobra Firma Geodezyjna Poznań

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 900m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Poznań

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 480m², Poznań

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Ciebie. Opierając się na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Poznań

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 9300m², Poznań

Nie możesz znaleźć dobranego pod Ciebie Klienta? Jako sprawdzony fachowiec realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy wśród firm geodezyjnych poznaj treść zlecenia o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 9300m²". Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Poznań

2022-08-07 do 2022-08-15

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 760m², Poznań

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 760m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Mapa inwentaryzacyjna Termin skorzystan...

 • Poznań

2022-08-05 do 2022-08-13

Wykwalifikowany Geodeta

Jako sprawdzony wykonawca oraz wykwalifikowany geodeta oferujesz swoje usługi na terenie Poznania lub w sąsiednich miastach? Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Poznań

2022-08-01 do 2022-08-09

Potrzebuję geodety, 1248m², Poznań

Skontaktuj się z Klientem jako profesjonalny geodeta z wymaganym doświadczeniem z zakresu geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Poznań

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Poznań

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebuję geodety, poniżej 500m², dotarcie do pierwszorzędnych prac geodezyjnych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Poznań

2022-07-27 do 2022-08-04

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, 1ha, Poznań

Ten Klient poszukując prac geodezyjnych powinien trafić na Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, 1ha. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Poznań

2022-07-20 do 2022-07-28

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów