Geodeta we Wrześni

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 999 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 095 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów we Wrześni

Geodeta Września

Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński

5 opinii

Oferuje usługi z zakresu geodezji od lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Września, ale także pobliskich miast. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

GEO-WYMIAR Usługi Geodezyjno-Kartograficzne inż. Paweł Pieczyński - Kompetentny Geodeta Września

GEO-WYMIAR Usługi Geodezyjno-Kartograficzne inż. Paweł Pieczyński

6 opinii

Solidna geodezja to życiowa pasja tych profesjonalistów - są zawodowcami w fachu geodety. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

MALBUD Sp. z o.o. - Solidna Geodezja Września

MALBUD Sp. z o.o.

Eksperci z MALBUD Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży geodezji. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

MaWitt Wynajem Rusztowań Usługi Budowlano-Dociepleniowe - Profesjonalna Firma Geodezyjna Września

Profesjonalna Firma Geodezyjna Września

Profesjonalna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Września oraz w rejonie powiatu. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

PHU Gra-bud - Sumienny Geodeta Września

Sumienny Geodeta

Uważasz, że świetna ewidencja gruntów to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - geodeci z PHU Gra-bud doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Przedsiębiorstwo Usług Instalacyjnych HERMAN - Znakomity Geodeta Września

Znakomity Geodeta

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze znakomitego geodety dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Przedsiębiorstwo Usług Instalacyjnych HERMAN. Świadczy bogaty zakres usług geodezyjnych w atrakcyjnych cenach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Kompleksowe instalacje elektryczne - Rzetelna Firma Geodezyjna Września

Rzetelna Firma Geodezyjna Września

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Września i w okolicy. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Ecoos.pl - Dobry Geodeta Września

Ecoos.pl

Jesteś zdania, że świetna ewidencja gruntów to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - geodeci z tej firmy poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Zakład Remontowo Budowlano Płytkarski - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów we Wrześni

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów we Wrześni

Nadal szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Skorzystaj z kwalifikacji Zakład Remontowo Budowlano Płytkarski. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

BUDMAR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Pierwszorzędne Usługi Geodezyjne Września

Pierwszorzędne Usługi Geodezyjne

Firma BUDMAR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Wrześni i z sąsiednich miast. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Najnowsze z 31 zleceń na geodetów we Wrześni

Geodezja Września

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Września

2023-01-17 do 2023-01-17

Zlecę usługę geodezyjną, 0360m², Września

Cel usług geodezyjnych: Geodeta przestrzenny Powierzchnia działki: 0360m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Września

2022-11-17 do 2022-11-25

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1023m², Czerniejewo

Perfekcyjna geodezja to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w fachu geodety. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Czerniejewo

2022-09-27 do 2022-10-05

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1171m², Skałowo

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1171m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Skałowo

2022-08-23 do 2022-08-23

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Kostrzyn

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ci...

 • Kostrzyn

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Kostrzyn

Cel usług geodezyjnych: Projektant do wodociągów Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Kostrzyn

2022-09-23 do 2022-10-01

Rzetelne Usługi Geodezyjne Września

Chcesz znaleźć Zlecającego jako sprawdzony specjalista od rzetelnych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kostrzyn

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1171m², Skałowo

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1171m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuje: -map...

 • Skałowo

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 945m², Wierzyce

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja powykonawcza Powierzchnia działki: 945m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o oferty wykonani...

 • Wierzyce

2022-07-21 do 2022-07-29

Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m², Słupca

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m², dotarcie do pierwszorzędnych prac geodezyjnych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Słupca

2022-07-18 do 2022-07-26

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Słupca

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę fachowym działaniem w rejonie Słupcy. Jako znana firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko i z dokładnością. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Słupca

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 10ha, Słupca

Jako znakomita firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Słupcy - złóż ofertę i daj sprawdzić mu samodzielnie, że jesteś bezkonkurencyjny! Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Słupca

2022-10-18 do 2022-10-26

Prace Geodezyjne Września

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Słupca

2022-12-14 do 2022-12-14

Wykwalifikowany Geodeta Września

Należąc do geodetów z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi geodezyjne w miejscowości Gniezno i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Gniezno

2022-07-21 do 2022-07-29

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Gniezno

Jako dobry geodeta oferujesz swoje doświadczenie na terenie Gniezna i w rejonie Gniezna? Skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gniezno

2022-08-24 do 2022-09-01

Szukam geodety, 170m², Gniezno

Cel usług geodezyjnych: mapa do celow projektowych tez w wersji dwg . działka 170m2 Żydowo GM Czerniejewo Powierzchnia działki: 170m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Inf...

 • Gniezno

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Gniezno

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja powykonawcza wodociagowa Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Gniezno

2022-11-22 do 2022-11-30

Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gniezno

2022-08-12 do 2022-08-20

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie stawu Powierzchnia działki: 2000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gniezno

2022-12-16 do 2022-12-24

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Gniezno

Dla Klienta namierzenie profesjonalnej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Gniezna, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Gniezno

2022-09-29 do 2022-10-07

Usługa geodezyjna, budowa domu, 945m², Gniezno

Klient szuka dobrego geodety i wysłał zapytanie o treści - Usługa geodezyjna, budowa domu, 945m². Jeśli oferujesz całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gniezno

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Gowarzewo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie ogrodzenia ...

 • Gowarzewo

2022-09-06 do 2022-09-14

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 44ha, Powidz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 44ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Powidz

2022-12-08 do 2022-12-16

Nieprzeciętny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 44ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Powidz

2022-12-13 do 2022-12-21

Potrzebuję geodety, 4600m², Borówiec

Cel usług geodezyjnych: Rograniczenie działki Powierzchnia działki: 4600m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Borówiec

2022-08-20 do 2022-08-28

Szukam geodety, podział działki, 4400m², Borówiec

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako utalentowany geodeta nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które ma treść - Szukam geodety, podział działki, 4400m². Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Borówiec

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Jankowo Dolne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Jankowo dolne

2022-12-13 do 2022-12-14

Świetny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3560m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Mierzewo

2022-10-06 do 2022-10-14

Nieprzeciętny Geodeta

Jako geodeta działający w rejonie Jarocina i świadczący rozmaite usługi geodezyjne zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m²". Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Jarocin

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Jarocin

Jako firma zatrudniająca świetnych geodetów i odznaczająca się wyjątkowym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m² jest idealne do Ciebie. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Jarocin

2022-10-02 do 2022-10-10

Usługa geodezyjna, podział działki, 6900m², Kicin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 6900m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kicin

2022-10-25 do 2022-11-02

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów