Geodeta w Kępnie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 970 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 094 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Kępnie

Geodeta Kępno

USŁUGI GEODEZYJNE BANGEO

8 opinii

Jeśli jeszcze szukasz ekspertów od ewidencji gruntów to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom USŁUGI GEODEZYJNE BANGEO. Kępno i okolice to główny obszar ich działania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Madar- bud - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Kępno

Madar- bud

1 opinia

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów to powierz tę kwestię specjalistom z Madar- bud. Kępno i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

MA-PA Geodezja Mariusz Paluszek - Dobry Geodeta Kępno

Dobry Geodeta Kępno

Dobry geodeta oferuje swoje doświadczenie na terenie Kępna oraz w przyległych powiatach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Plastersystem - Najlepsza Ewidencja Gruntów w Kępnie

Najlepsza Ewidencja Gruntów w Kępnie

Wykonanie ewidencji gruntów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Plastersystem ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Pracownia Geodezyjna ArtGeo. Geodezja, rozgraniczenia - Dobra Firma Geodezyjna Kępno

Pracownia Geodezyjna ArtGeo. Geodezja, rozgraniczenia

Uwierz w kompetentną kadrę Pracownia Geodezyjna ArtGeo. Geodezja rozgraniczenia. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w miejscowości Kępno za gruntowne podejście do usług geodezyjnych. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Geomos Maciej Moska - Kompetentny Geodeta Kępno

Geomos Maciej Moska

Jeśli jeszcze szukasz kompetentnego geodety, to zwróć uwagę na firmę Geomos Maciej Moska. Realizuje szeroki zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Geodezja Balcer Michał - Pierwszorzędna Geodezja Kępno

Geodezja Balcer Michał

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę do realizacji swoich planów? Geodezja Balcer Michał jest na to skuteczną metodą. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Zakład Ogólnobudowlany - Rewelacyjny Geodeta Kępno

Zakład Ogólnobudowlany

Rozpocznij współpracę z Zakład Ogólnobudowlany jeśli szukasz rewelacyjnych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Kępna i w sąsiednich miastach. Mają ofertę dla każdego.

Malbud - Znakomita Ewidencja Gruntów Kępno

Znakomita Ewidencja Gruntów Kępno

Zrealizowanie ewidencji gruntów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Malbud ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

ART-\-BUD - Perfekcyjna Firma Geodezyjna Kępno

ART-\-BUD

Sprawdź doświadczoną kadrę ART--BUD. Ta renomowana firma geodezyjna jest szanowana w branży na terenie Kępna za dokładne realizowanie usług geodezyjnych. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 29 zleceń na geodetów w Kępnie

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Kępno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Kępno

2022-11-04 do 2022-11-12

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Ostrówiec

Jako firma zatrudniająca fenomenalnych geodetów i wykazująca się szczególnym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m² jest idealne do Ciebie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Ostrówiec

2022-08-10 do 2022-08-18

Doskonały Geodeta Kępno

Poszukujesz pasującego do Ciebie zlecenia? Jako solidny wykonawca realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w mieście Wielkopolskie poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1ha". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Ligota

2022-08-11 do 2022-08-19

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, poniżej 500m², Komorzno

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania ...

 • Komorzno

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Komorzno

Zachwyć tego Klienta fachowym działaniem w okolicach Opolskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia "Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Komorzno

2022-12-27 do 2023-01-04

Najlepszy Geodeta

Jako sprawdzona firma oraz najlepszy geodeta oferujesz swoje usługi na terenie Ostrzeszowa oraz w okolicy? Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Ostrzeszów

2022-07-11 do 2022-07-19

Dobre Prace Geodezyjne Kępno

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Szukam geodety, spór o granice działki, 518m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Już nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Namysłów

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Namysłów

Usługi geodezyjne w wykonaniu Twojej firmy to autentyczny majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy o treści - Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m². Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Namysłów

2022-08-28 do 2022-09-05

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1405m², Namysłów

Musisz koniecznie poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja firma została utworzona z pasji do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na obszarze miejscowości Namysłów, jak również pobliskich miast i powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Namysłów

2023-01-09 do 2023-01-17

Sumienna Firma Geodezyjna Kępno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Odmierzenie drogi i gruntu od...

 • Kuźnica Skakawska-Wieruszów

2022-09-22 do 2022-09-29

Wykwalifikowany Geodeta

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Kluczbork i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zapytania. Zaprezentuj wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Kluczbork

2022-12-05 do 2022-12-13

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Święciny

Zleceniodawcę interesuje dobra firma geodezyjna z Opolskiego. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m². Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Święciny

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1876m², Zdziechowice

Klient szuka kompetentnego geodety dla siebie i napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1876m². Jeśli wykonujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Zdziechowice

2022-08-30 do 2022-09-07

Potrzebuję geodety, budowa domu, 501-1000m², Bukowinka

Jako sprawdzony wykonawca oraz dobry geodeta działasz w miejscowości Dolnośląskie i w sąsiednich miastach? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Bukowinka

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, około 400m², Twardogóra

Poszukujesz skrojonego pod Ciebie zlecenia? Jako godny uwagi wykonawca realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w Dolnośląskim poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, około 400m²". Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Twardogóra

2022-10-19 do 2022-10-27

Usługi Geodezyjne Kępno

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie działki olszówka koło Twardogóry ...

 • Twardogóra

2022-12-08 do 2022-12-16

Usługa geodezyjna, podział działki, 3900m², Tarnowiec

Pracując w branży usług geodezyjnych od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Opolskiego, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Tarnowiec

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 5931m², Zagwiździe

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 5931m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: czy jest mozliwe ze od kupna dzialki gra...

 • Zagwiździe

2022-09-09 do 2022-09-17

Usługi Geodezyjne

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest szanowana w branży w rejonie Opolskiego za dokładne realizowanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie o treści "Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, poniżej 500m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Stare budkowice

2022-07-22 do 2022-07-30

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 900m², Wieluń

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z dziedziny prac geodezyjnych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 900m². Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wieluń

2022-08-22 do 2022-08-30

Pierwszorzędny Geodeta

Jako pierwszorzędny geodeta oferujesz swoje doświadczenie na terenie Dolnośląskiego i w okolicznych miastach? Pokaż dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Dobroszyce

2022-10-26 do 2022-11-03

Znakomity Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 985m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowosiedlice

2022-09-27 do 2022-10-05

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 3400m², Dobrzeń

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Dobrzeń

2022-10-09 do 2022-10-17

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Miłoszyce

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Miłoszyce

2022-10-23 do 2022-10-31

Świetne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie budynku jednorodzinn...

 • Miłoszyce

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano wczoraj o 11:31

Szukam geodety, 140ha, Czepielowice

Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia o treści "Szukam geodety, 140ha". Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Czepielowice

2022-07-18 do 2022-07-26

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 5700m², Lubsza

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, podział działki Powierzchnia działki: 5700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do u...

 • Lubsza

2022-07-20 do 2022-07-28

Profesjonalna Geodezja Kępno

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 900m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Mierzyce

2022-08-22 do 2022-08-30

Wyjątkowa Firma Geodezyjna

Dla Klienta znalezienie wyjątkowej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii geodezji działający na terenie Dolnośląskiego, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Borowa

2022-10-09 do 2022-10-17

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów