Geodeta w Złotowie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 782 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 142 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Złotowie

Geodeta Złotów

GEO-PORT Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna

18 opinii

Założona z pasji do geodezji firma świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie Złotowa, jak również pobliskich miast i powiatów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Geopomiar Usługi Geodezyjne Inż. Łukasz Olejarz - Rewelacyjna Firma Geodezyjna Złotów

Geopomiar Usługi Geodezyjne Inż. Łukasz Olejarz

2 opinie

Firma Geopomiar Usługi Geodezyjne Inż. Łukasz Olejarz świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Złotowa i okolic. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Drobpol - Wybitny Geodeta Złotów

Drobpol

4 opinie

Zwróć się do Drobpol jeśli szukasz wybitnych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Złotowa lub w okolicy. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Topbud - Utalentowany Geodeta Złotów

Utalentowany Geodeta Złotów

1 opinia

Geodeta z bogatym doświadczeniem w temacie fachowych usług geodezyjnych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

GEO-KONCEPT DAMIAN WÓJCIK - Perfekcyjna Geodezja Złotów

Perfekcyjna Geodezja

Osoby z GEO-KONCEPT DAMIAN WÓJCIK to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej geodezji. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

USŁUGI OGRODNICZO-BUDOWLANE - Solidna Ewidencja Gruntów Złotów

USŁUGI OGRODNICZO-BUDOWLANE

Wykonanie ewidencji gruntów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. USŁUGI OGRODNICZO-BUDOWLANE ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Żeby poznać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

TIVOLO sp.j. M.Gniot & R.Zdrenka - Dobra Firma Geodezyjna w Złotowie

Dobra Firma Geodezyjna w Złotowie

Ta dobra firma geodezyjna to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Mozpar Inlays Style - Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Złotów

Mozpar Inlays Style

Ta firma świadczy najwyższej klasy usługi geodezyjne na terenie Złotowa oraz pobliskich powiatów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Murarz - Najwyższej Klasy Geodeta Złotów

Najwyższej Klasy Geodeta

Specjalność Murarz to perfekcyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie miejscowości Złotów oraz przyległych miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

AUTO-EXPERT - Pierwszorzędna Geodezja Złotów

Pierwszorzędna Geodezja Złotów

Geodezja to życiowa pasja tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu geodety. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Najnowsze z 28 zleceń na geodetów w Złotowie

Wysokiej Klasy Geodeta Złotów

Szukasz skrojonego pod Twojej firmy zlecenia? Jako specjalista realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych z Złotowa poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, podział działki, 1ha". Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Złotów

2023-01-03 do 2023-01-11

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne Złotów

Podjęcie decyzji o wyborze prac geodezyjnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista posłuż radą i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m². Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Złotów

2022-10-19 do 2022-10-27

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 122m², Piła

Jako osoba z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej geodezji. Ten Zleceniodawca napisał - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 122m². Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Piła

2022-09-01 do 2022-09-09

Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m², Piła

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Piła

2022-11-06 do 2022-11-14

Prace Geodezyjne

Zleceniodawca poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Piła

2022-11-12 do 2022-11-20

Szukam geodety, 501-1000m², Piła

Jako wiarygodny specjalista oraz wysokiej klasy geodeta oferujesz swoje usługi na terenie Piły oraz w okolicy? Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Piła

2022-12-15 do 2022-12-23

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1650m², Piła

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1650m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie w...

 • Piła

2022-09-28 do 2022-10-06

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne

Udowodnij Zlecającemu, że lepszej oferty prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Piły, więc jeśli poszukuje pierwszorzędnych prac geodezyjnych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Piła

2023-01-25 do 2023-02-02

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Piła

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie+ mapa dla celów projekt...

 • Piła

2022-11-21 do 2022-11-29

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 772m², Piła

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 772m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Brak słupka graniczącego d...

 • Piła

2023-01-24 do 2023-02-01

Szukam geodety, 3.9ha, Szydłowo

Jako dobra firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w regionie Wielkopolskiego - skontaktuj się z Klientem i pozwól sprawdzić mu na własne oczy jak bardzo jesteś bezkonkurencyjny! Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szydłowo

2022-08-23 do 2022-08-26

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Szydłowo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: ChciałbymOdnowić grani...

 • Szydłowo

2022-09-25 do 2022-10-03

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę za wykonanie podziału dz...

 • Szydłowo

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Szydłowo

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako najlepszy geodeta poznaj szczegóły zlecenia, które ma treść - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m². Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Szydłowo

2022-08-16 do 2022-08-23

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Złotów

Dla Klienta wybranie pierwszorzędnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy specjalista działający w rejonie Wałcza, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Aby poznać Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Wałcz

2022-10-04 do 2022-10-12

Znakomite Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Wałcz

2023-01-05 do 2023-01-13

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Więcbork

Jeśli oferujesz rewelacyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Kujawsko-pomorskiego oraz sąsiednich powiatów to to zapytanie jest zorientowane na Ciebie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Więcbork

2022-07-29 do 2022-08-06

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 3300m², Witankowo

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 3300m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie ścian nośnych jednorodzinnego domu wolno...

 • Witankowo

2022-08-16 do 2022-08-24

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Osiek nad notecią

2022-10-18 do 2022-10-26

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 5800ha, Świdwie

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5800ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-10-03...

 • Świdwie

2022-09-14 do 2022-09-22

Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Kujawsko-pomorskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Świdwie

2023-01-03 do 2023-01-11

Usługa geodezyjna, podział działki, 3.6ha, Strączno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3.6ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Strączno

2022-10-20 do 2022-10-28

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 526m², Człuchów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 526m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Człuchów

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, poniżej 500m², Szczecinek

Wpraw w zachwyt tego Zlecającego fachowym działaniem w okolicach Szczecinka. Jako uznana firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, poniżej 500m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie zakończona błyskawicznie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Szczecinek

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebuję geodety, 1001-1500m², Szczecinek

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: m...

 • Szczecinek

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 5.8ha, Szczecinek

Chcesz znaleźć Klienta jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Szczecinek

2022-10-01 do 2022-10-09

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Rzeczenica

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Rzeczenica

2022-10-06 do 2022-10-14

Doskonały Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic Powierzchnia działki: 2500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Zlecę wytyczenie granic działki i naniesienie...

 • Nakło nad Notecią

2022-09-09 do 2022-09-17

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów