Geodeta w Słupcy

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 844 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Słupcy

Geodeta Słupca

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Słupca

1 opinia

Namierzenie pierwszorzędnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Usługi geodezyjne NADGEO - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii geodezji działający na terenie Słupcy, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

GEO-Center Usługi Geodezyjne inż. Krzysztof Koszarek - Perfekcyjna Geodezja Słupca

GEO-Center Usługi Geodezyjne inż. Krzysztof Koszarek

8 opinii

Utworzona z pasji do geodezji firma oferuje perfekcyjne usługi geodezyjne na obszarze Słupcy, jak również okolicznych miast i powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

AQUA KAN P.B. MACIEJ WLAZIK - Solidna Geodezja Słupca

AQUA KAN P.B. MACIEJ WLAZIK

2 opinie

Geodeta z wymaganym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Biuro Geodezji - Pierwszorzędne Usługi Geodezyjne Słupca

Pierwszorzędne Usługi Geodezyjne Słupca

Starasz się odnaleźć wartego zaufania profesjonalistę od pierwszorzędnych usług geodezyjnych z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Biuro Geodezji jest Twoim rozwiązaniem. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

F.U.H Wektor - Porządna Ewidencja Gruntów Słupca

F.U.H Wektor

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie F.U.H Wektor. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

GEO-POMIAR Weronika Burda - Fenomenalny Geodeta w Słupcy

Fenomenalny Geodeta w Słupcy

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy GEO-POMIAR Weronika Burda to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To fenomenalny geodeta. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Firma Ogólnobudowlana - Dobry Geodeta Słupca

Firma Ogólnobudowlana

Próbujesz dotrzeć do solidnego fachowca świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi na terenie Słupcy. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Budohand - Rewelacyjna Firma Geodezyjna Słupca

Budohand

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Budohand. Ta renomowana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Słupcy za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

EURODOM zaklad remontowo budowlany - Profesjonalna Geodezja Słupca

EURODOM zaklad remontowo budowlany

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy EURODOM zaklad remontowo budowlany to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To fenomenalny geodeta. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Komplex Firma Remontowo -Budowlana lidia Liczbińska - Świetna Firma Geodezyjna Słupca

Komplex Firma Remontowo -Budowlana lidia Liczbińska

Założona z pasji do geodezji firma oferuje solidne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Słupca, a także okolicznych miast i powiatów. Ustal pasujący termin od razu!

Najnowsze z 26 zleceń na geodetów w Słupcy

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne Słupca

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Słupca

2022-12-14 do 2022-12-14

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 44ha, Powidz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 44ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Powidz

2022-12-13 do 2022-12-21

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 44ha, Powidz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 44ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Powidz

2022-12-08 do 2022-12-16

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 10ha, Słupca

Dla Zlecającego, który napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 10ha, dotarcie do korzystnych prac geodezyjnych jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Słupca

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Słupca

Wybranie prac geodezyjnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m². Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Słupca

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m², Słupca

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Słupca

2022-07-18 do 2022-07-26

Sumienny Geodeta Słupca

Cel usług geodezyjnych: wyznaczenie punktu zero Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wyznaczenie punktu "0" do koncepcji. T...

 • Września

2023-01-17 do 2023-01-17

Zlecę usługę geodezyjną, 0360m², Września

Cel usług geodezyjnych: Geodeta przestrzenny Powierzchnia działki: 0360m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Września

2022-11-17 do 2022-11-25

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 50m², Konin

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 50m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Konin

2023-01-02 do 2023-01-10

Opłacalne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 112m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-12-16 do 2022-12-24

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Konin

Klient szuka dobrego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m². Jeśli realizujesz szeroki zakres usług geodezyjnych w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Konin

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, poniżej 500m², Konin

Cel usług geodezyjnych: mapę dla celów projektowych Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Robimy opracowan...

 • Konin

2022-12-23 do 2022-12-31

Usługi Geodezyjne Słupca

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie geodezji możesz zaoferować swoje fachowe usługi geodezyjne Zleceniodawcy w okolicy Konina, który pisze "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m²". Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Konin

2022-08-20 do 2022-08-28

Szukam geodety, podział działki, 16ha, Konin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 16ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-10-19 do 2022-10-27

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 76m², Konin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 76m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wy...

 • Konin

2022-09-23 do 2022-10-01

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m², Konin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Konin

2022-09-15 do 2022-09-23

Szukam geodety, 501-1000m², Konin

Cel usług geodezyjnych: wydzielenie KW mieszkań Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesi...

 • Konin

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Konin

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Konin

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1023m², Czerniejewo

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1023m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Czerniejewo

2022-09-27 do 2022-10-05

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 5500m², Mikorzyn

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mikorzyn

2022-09-29 do 2022-10-07

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Gniezno

2022-07-21 do 2022-07-29

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Gniezno

Zapytanie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z miejscowości Gniezno i z sąsiednich miast. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Gniezno

2022-08-24 do 2022-09-01

Nieprzeciętny Geodeta

Jako geodeta działający w rejonie Gniezna i świadczący rozmaite usługi geodezyjne zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Szukam geodety, 170m²". Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Gniezno

2023-01-09 do 2023-01-17

Tanie Usługi Geodezyjne

Szukasz Klienta jako dobry profesjonalista od tanich usług geodezyjnych? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Gniezno

2022-11-22 do 2022-11-30

Doskonały Geodeta

Poszukujesz pasującego do Ciebie zlecenia? Jako solidny wykonawca realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w mieście Gniezno poznaj szczegóły zapytania o treści "Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Gniezno

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2000m², Gniezno

Poszukujesz skrojonego pod Ciebie zlecenia? Jako godny uwagi wykonawca realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w Gnieźnie poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2000m²". Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Gniezno

2022-12-16 do 2022-12-24

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów