Geodeta w Ostrzeszowie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 350 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Ostrzeszowie

Geodeta Ostrzeszów

USŁUGI GEODEZYJNE MARCIN SCHNEIDER

2 opinie

Jeżeli poszukujesz współpracy to eksperci z USŁUGI GEODEZYJNE MARCIN SCHNEIDER są dla Ciebie idealni. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Gut Geo Andrzej Gutowski - Staranna Ewidencja Gruntów Ostrzeszów

Staranna Ewidencja Gruntów Ostrzeszów

1 opinia

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od ewidencji gruntów? Skorzystaj z kwalifikacji Gut Geo Andrzej Gutowski. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Euro-Dach - Solidna Ewidencja Gruntów Ostrzeszów

Euro-Dach

1 opinia

Wykonanie ewidencji gruntów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Euro-Dach ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Żeby poznać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Usługi Geodezyjno-Projektowe inż. Tomasz Józefiak - Rewelacyjna Firma Geodezyjna Ostrzeszów

Usługi Geodezyjno-Projektowe inż. Tomasz Józefiak

Firma Usługi Geodezyjno-Projektowe inż. Tomasz Józefiak świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Ostrzeszowa i okolic. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

GEOMAT Mateusz Kowalek - Doświadczony Geodeta Ostrzeszów

Doświadczony Geodeta

Myślisz, że najlepsza ewidencja gruntów to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

GEODEZJA Mateusz Migoń - Świetna Ewidencja Gruntów Ostrzeszów

GEODEZJA Mateusz Migoń

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz ekspertów od ewidencji gruntów to trafiłeś w dobre miejsce - GEODEZJA Mateusz Migoń jest do Twoich usług. Ostrzeszów - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Firma budowlana PRZEMBUD - Dobre Usługi Geodezyjne Ostrzeszów

Dobre Usługi Geodezyjne Ostrzeszów

Nie wątp w fachowość Firma budowlana PRZEMBUD. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w rejonie Ostrzeszowa za gruntowne wykonywanie usług geodezyjnych. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

KENDZIA - Najlepsza Ewidencja Gruntów w Ostrzeszowie

Najlepsza Ewidencja Gruntów w Ostrzeszowie

Planujesz wybrać dobrego profesjonalistę do realizacji swoich planów? KENDZIA z Ostrzeszowa będzie najszybszą drogą. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Daco - Perfekcyjna Geodezja Ostrzeszów

Daco

Wybranie perfekcyjnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci Daco - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii geodezji działający na terenie Ostrzeszowa, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Firma Usługowo-Handlowa Zbimasz - Profesjonalna Firma Geodezyjna Ostrzeszów

Firma Usługowo-Handlowa Zbimasz

Zaufaj ekspertom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Firma Usługowo-Handlowa Zbimasz. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Najnowsze z 29 zleceń na geodetów w Ostrzeszowie

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1ha, Ligota

Geodezja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w fachu geodety. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Ligota

2022-08-11 do 2022-08-19

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Kępno

Ten Klient szukając prac geodezyjnych powinien trafić na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m². Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kępno

2022-11-04 do 2022-11-12

Solidna Geodezja Ostrzeszów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Ostrówiec

2022-08-10 do 2022-08-18

Doskonała Geodezja

Jeśli świadczysz doskonałe usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Łódzkiego oraz pobliskich powiatów to to ogłoszenie jest skierowane do właśnie Ciebie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Kuźnica Skakawska-Wieruszów

2022-09-22 do 2022-09-29

Potrzebuję geodety, 2073m², Ostrów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: pomiar pow. utwardzonej i zielonej Powierzchnia działki: 2073m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Pomiar powierzch...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-08 do 2022-08-16

Dobre Usługi Geodezyjne Ostrzeszów

Cel usług geodezyjnych: Zdjecmm Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-18 do 2022-09-26

Potrzebuję geodety, 994m², Ostrów Wielkopolski

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-18 do 2023-01-26

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m², Ostrów Wielkopolski

Olśnij tego Zlecającego fachowym działaniem na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia "Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie zakończona błyskawicznie. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-11-09 do 2022-11-17

Potrzebuję geodety, 5ha, Ostrów Wielkopolski

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została założona z pasji do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie miejscowości Ostrów Wielkopolski, a także pobliskich miast i powiatów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-14 do 2022-10-22

Opłacalne Prace Geodezyjne Ostrzeszów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Śliwniki

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1ha, Kalisz

Klient, który planuje zakup dobrej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Kalisz

2022-09-05 do 2022-09-13

Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: mapy Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Stacja gazowa Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Kalisz

2022-09-20 do 2022-09-28

Szukam geodety, podział działki, 4ha, Kalisz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kalisz

2022-11-08 do 2022-11-16

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1.09ha, Kalisz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.09ha Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kalisz

2023-01-23 do 2023-01-31

Pierwszorzędny Geodeta Ostrzeszów

Klient, który planuje zakup pierwszorzędnej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Chełmce

2022-11-10 do 2022-11-18

Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne

Poszukujesz dopasowanego do Ciebie Klienta? Jako solidny profesjonalista realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w Łódzkim zapoznaj się ze zleceniem o treści "Potrzebuję geodety, 1501-3000m²". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Włocin-Kolonia

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 7700m², Złoczew

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 7700m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Złoczew

2022-10-21 do 2022-10-29

Świetne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bukowinka

2022-11-10 do 2022-11-18

Dobre Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział domu i działki Powierzchnia działki: około 400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wy...

 • Twardogóra

2022-10-19 do 2022-10-27

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1ha, Twardogóra

Skontaktuj się z Klientem jako geodeta z imponującym doświadczeniem w temacie najlepszych usług geodezyjnych. Dla Twojej firmy wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to rzecz powszednia. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Twardogóra

2022-12-08 do 2022-12-16

Geodeta

Usługi geodezyjne w wykonaniu Twojej firmy to istny majstersztyk? Jako dobry geodeta nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem o treści - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, poniżej 500m². Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Komorzno

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Komorzno

Jeśli geodezja na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Komorzno

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Próchna

Poszukujesz pasującego do Ciebie Klienta? Jako solidny fachowiec realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych z Łódzkiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m²". Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Próchna

2022-10-13 do 2022-10-21

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 900m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wieluń

2022-08-22 do 2022-08-30

Staranne Usługi Geodezyjne

Klient szuka profesjonalnego geodety dla siebie i pisze - Szukam geodety, spór o granice działki, 518m². Jeśli realizujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w dobrych cenach odpowiedz na to zapytanie. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Namysłów

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Namysłów

Pokaż Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty prac geodezyjnych prędko nie znajdzie w miejscowości Namysłów i okolicy, więc jeśli szuka tanich prac geodezyjnych to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Namysłów

2022-08-28 do 2022-09-05

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1405m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Namysłów

2023-01-09 do 2023-01-17

Potrzebuję geodety, podział działki, 892m², Brzostowo

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Brzostowo-

2022-08-08 do 2022-08-16

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, poniżej 500m², Krotoszyn

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Krotoszyn

2022-09-23 do 2022-09-23

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów