Geodeta w Kościanie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 200 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 159 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Kościanie

Geodeta Kościan

GEO-CAD Usługi Geodezyjne Daniel Sadowicz

10 opinii

Planujesz wybrać godnego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? GEO-CAD Usługi Geodezyjne Daniel Sadowicz jest na to skuteczną metodą. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

GEONIT USŁUGI GEODEZYJNE I KARTOGRAFICZNE - Perfekcyjna Geodezja Kościan

GEONIT USŁUGI GEODEZYJNE I KARTOGRAFICZNE

10 opinii

Oferuje usługi z zakresu geodezji od lat, zwłaszcza na obszarze Kościana, ale także przyległych powiatów. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński - Perfekcyjny Geodeta Kościan

Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński

5 opinii

Perfekcyjny geodeta z obszerną wiedzą z zakresu geodezji cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Michał Rybarski - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Kościan

Perfekcyjna Ewidencja Gruntów

4 opinie

Potrzebujesz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Zaufaj doświadczeniu Michał Rybarski. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ELBUD M. Dworzyński, nr tel. - Dobra Firma Geodezyjna Kościan

ELBUD M. Dworzyński, nr tel.

3 opinie

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace na terenie miejscowości Kościan i w okolicy. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

AL_AN BUD - Kompetentny Geodeta w Kościanie

Kompetentny Geodeta w Kościanie

5 opinii

Chcesz znaleźć sprawdzonego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? AL_AN BUD z Kościana jest na to skuteczną metodą. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

Przedsiębiorstwo Usługowe - Profesjonalna Ewidencja Gruntów Kościan

Przedsiębiorstwo Usługowe

Myślisz, że profesjonalna ewidencja gruntów to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

F.H.U."ROBAS" Robert Musielak - Pierwszorzędna Geodezja Kościan

Pierwszorzędna Geodezja

Utworzona z zamiłowania do geodezji firma oferuje pierwszorzędne usługi geodezyjne na obszarze Kościana, a także pobliskich miast i powiatów. Zachęcamy do kontaktu.

Firma Ogolnobudowlana A.L. - Solidna Geodezja Kościan

Solidna Geodezja Kościan

Założona z pasji do geodezji firma oferuje solidne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Kościan, a także okolicznych miast i powiatów. Ustal pasujący termin od razu!

SPEC-DACH, DANIEL SZULC - Najlepsza Ewidencja Gruntów Kościan

SPEC-DACH, DANIEL SZULC

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z SPEC-DACH DANIEL SZULC są dla Ciebie stworzeni. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Najnowsze z 31 zleceń na geodetów w Kościanie

Geodeta Kościan

Klient szuka profesjonalnego geodety i napisał - Usługa geodezyjna, podział działki, 4.1ha. Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług geodezyjnych w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Darnowo

2022-11-11 do 2022-11-11

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1200m², Kościan

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie w...

 • Kościan

2022-09-17 do 2022-09-25

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Śmigiel

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Poszukuję Geodety do podziału d...

 • Śmigiel

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapytanie o usługi geodezyjne, 501-1000m², Pawłowice

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: teren wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Pawłowice

2022-12-13 do 2022-12-21

Szukam geodety, 501-1000m², Puszczykowo

Cel usług geodezyjnych: Dom po pozarze Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Puszczykowo

2023-01-08 do 2023-01-16

Firma Geodezyjna Kościan

Klienta interesuje dobra firma geodezyjna działająca na terenie Wielkopolskiego. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1501-3000m². Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Żakowo

2023-01-10 do 2023-01-18

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3770m², Dalewo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3770m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wznowienie znaków granicznych działka nr ...

 • Dalewo

2022-09-12 do 2022-09-20

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Kościan

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgo...

 • Śrem

2022-10-05 do 2022-10-13

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Krzemieniewo

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Krzemieniewo

2022-11-12 do 2022-11-20

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Leszno

Powiedz Zlecającemu, że równie dobrej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Leszna, więc jeśli poszukuje doskonałych prac geodezyjnych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Leszno

2022-08-03 do 2022-08-11

Szukam geodety, spór o granice działki, poniżej 500m², Leszno

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Leszno

2022-09-27 do 2022-10-05

Świetne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Sporządzenie mapy do celów proje...

 • Leszno

2023-01-04 do 2023-01-12

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 2600m², Leszno

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 2600m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Leszno

2022-09-20 do 2022-09-28

Solidna Geodezja Kościan

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Grodzisk Wielkopolski

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Grodzisk Wielkopolski

Jeśli geodezja na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Grodzisk Wielkopolski

2023-01-12 do 2023-01-20

Doskonałe Prace Geodezyjne Kościan

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², wybranie doskonałych prac geodezyjnych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Grodzisk Wielkopolski

2022-10-06 do 2022-10-14

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 23ha, Gostyń

Cel usług geodezyjnych: MDCP Powierzchnia działki: 23ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę sporządzenia mapy do celów projektowych dla ...

 • Gostyń

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Gostyń

Olśnij Zleceniodawcę fachowym działaniem w rejonie Gostynia. Jako uznana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko i z dokładnością. Nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Gostyń

2022-08-19 do 2022-08-27

Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka rolna czesciowo zabudowana Termin skor...

 • Dąbcze

2022-10-01 do 2022-10-09

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę inwentaryzacji powy...

 • Rydzyna

2022-11-14 do 2022-11-22

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m², Rosnówko

Dla Zlecającego, który napisał - Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m², dotarcie do korzystnych prac geodezyjnych jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Rosnówko

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 5 dni temu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 4913m², Konarzewo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4913m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Konarzewo

2022-08-06 do 2022-08-06

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 2ha, Skórzewo

Pokaż Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty prac geodezyjnych prędko nie znajdzie w miejscowości Wielkopolskie i okolicy, więc jeśli szuka tanich prac geodezyjnych to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Skórzewo

2022-09-09 do 2022-09-17

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 400m², Opalenica

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geodezyjnej Twoja firma wybija się w branży. Reputacja, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zlecających. Przedłóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Opalenica

2022-09-01 do 2022-09-09

Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m², Opalenica

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Opalenica

2022-12-12 do 2022-12-20

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Czapury

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Czapury

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Luboń

Odpowiedz na zlecenie jako dobra firma geodezyjna świadcząca swoje usługi na terenie Wielkopolskiego oraz na obszarze Wielkopolskiego. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Luboń

2022-10-18 do 2022-10-18

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne

Ten Klient szukając prac geodezyjnych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Luboń

2022-12-08 do 2022-12-16

Dobre Prace Geodezyjne

Spowoduj, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z dziedziny prac geodezyjnych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Potrzebuję geodety, 4600m². Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Borówiec

2022-08-20 do 2022-08-28

Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne

Poszukujesz dopasowanego do Ciebie Klienta? Jako solidny profesjonalista realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w Wielkopolskim zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam geodety, podział działki, 4400m²". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Borówiec

2022-08-24 do 2022-09-01

Świetny Geodeta

Zlecający szuka dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, podział działki, 1501-3000m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedłóż propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś.

 • Wschowa

2022-11-23 do 2022-12-01

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów