Geodeta w Kole

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 737 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 136 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Kole

Geodeta Koło

Firma budowlana matik mateusz kacprzak

1 opinia

Solidna geodezja to życiowa pasja tych profesjonalistów - są zawodowcami w fachu geodety. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

M-Bud Murakowski Marcin - Dobra Firma Geodezyjna Koło

Dobra Firma Geodezyjna

1 opinia

Ta dobra firma geodezyjna z Koła to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Ark89 - Fenomenalny Geodeta Koło

Ark89

1 opinia

Uważasz, że doskonała ewidencja gruntów to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z Ark89 pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

Antkiewicz Zbigniew - Pierwszorzędna Geodezja Koło

Pierwszorzędna Geodezja Koło

Utworzona z zamiłowania do geodezji firma oferuje pierwszorzędne usługi geodezyjne na obszarze Koła, a także pobliskich miast i powiatów. Zachęcamy do kontaktu.

F.H.U. ELDE - Świetne Usługi Geodezyjne Koło

Świetne Usługi Geodezyjne Koło

Przez zapewnianie świetnej usługi geodezyjnej F.H.U. ELDE prześciga konkurentów. Markę budują oceny szczęśliwych zleceniodawców. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

RETOM Tomasz Kasprzycki - Solidna Geodezja Koło

RETOM Tomasz Kasprzycki

Usługi geodezyjne w wykonaniu RETOM Tomasz Kasprzycki to majstersztyk. To kompetentny geodeta. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Biuro Projektów i Kosztorysów - Pierwszorzędny Geodeta Koło

Pierwszorzędny Geodeta

Ten pierwszorzędny geodeta posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą przygotowanym do pracy - Biuro Projektów i Kosztorysów to doskonały wybór dla Ciebie. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Firma remontowo-budowlana "Schabek" - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Koło

Fantastyczne Usługi Geodezyjne

Są obecni w branży usług geodezyjnych od lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Koło, ale także pobliskich miast. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

PRZEDSIEBIORSTWO BUDOWLANE "JUREK" ANDRZEJ MARCINIAK - Rewelacyjne Usługi Geodezyjne w Kole

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne w Kole

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geodezyjnej PRZEDSIEBIORSTWO BUDOWLANE JUREK ANDRZEJ MARCINIAK przewyższa konkurentów. Renomę tworzą referencje szczęśliwych odbiorców. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Grzegorz - Sumienny Geodeta Koło

Grzegorz

Myślisz, że profesjonalna ewidencja gruntów to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Najnowsze z 28 zleceń na geodetów w Kole

Zlecę usługę geodezyjną, 501m², Koło

Jako wiarygodny specjalista i fenomenalny geodeta oferujesz swoje usługi w miejscowości Koło i w okolicy? Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Koło

2022-12-27 do 2023-01-04

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m², Zielenie

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Zielenie

2022-11-17 do 2022-11-17

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m², Koło

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawc...

 • Koło

2022-10-26 do 2022-11-03

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Dąbie

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Dąbie

2022-10-23 do 2022-10-31

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne Koło

Spowoduj, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z zakresu prac geodezyjnych znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Szukam geodety, 70m². Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Koło

2022-09-20 do 2022-09-28

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wykonanie mapy do celów proje...

 • Chylin

2022-08-16 do 2022-08-22

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Sadlno

Cel usług geodezyjnych: Odwiert Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Sadlno

2022-10-19 do 2022-10-27

Geodezja Koło

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 50m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Konin

2023-01-02 do 2023-01-10

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 112m², Konin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 112m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-12-16 do 2022-12-24

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Konin

Pokaż Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty prac geodezyjnych prędko nie znajdzie w miejscowości Konin i okolicy, więc jeśli szuka tanich prac geodezyjnych to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Konin

2022-12-06 do 2022-12-14

Doskonałe Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: mapę dla celów projektowych Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Robimy opracowan...

 • Konin

2022-12-23 do 2022-12-31

Geodeta Koło

Klient szuka profesjonalnego geodety i napisał - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług geodezyjnych w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Konin

2022-08-20 do 2022-08-28

Perfekcyjna Geodezja

Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Szukam geodety, podział działki, 16ha". Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Konin

2022-10-19 do 2022-10-27

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 76m², Konin

Klient, który planuje zakup dobrej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Konin

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Konin

Olśnij Zlecającego profesjonalnym działaniem w okolicach Konina. Jako uznana firma geodezyjna wykonaj zlecenie "Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Konin

2022-09-19 do 2022-09-27

Szukam geodety, 501-1000m², Konin

Cel usług geodezyjnych: wydzielenie KW mieszkań Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesi...

 • Konin

2022-09-07 do 2022-09-15

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m², Konin

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł prac geodezyjnych, mimo iż próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Aby poznać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Konin

2022-09-15 do 2022-09-23

Firma Geodezyjna Koło

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-09-16...

 • Turek

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 3.3ha, Turek

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży geodezji możesz zaoferować swoje rewelacyjne usługi geodezyjne Zlecającemu w pobliżu miejscowości Turek, który pisze "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 3.3ha". Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Turek

2022-10-17 do 2022-10-25

Potrzebuję geodety, podział działki, 4500m², Turek

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Potrzebuję geodety, podział działki, 4500m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Turek

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Turek

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Turek

2022-11-12 do 2022-11-20

Szukam geodety, 4ha, Turek

Jeśli geodezja na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Zleceniodawca napisał "Szukam geodety, 4ha". Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Turek

2022-11-02 do 2022-11-10

Dobre Usługi Geodezyjne Koło

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mikorzyn

2022-09-29 do 2022-10-07

Potrzebuję geodety, 4100m², Dobra Koło Turku

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie działki Powierzchnia działki: 4100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Dobra koło Turku

2023-01-18 do 2023-01-26

Potrzebuję geodety, 1001-1500m², Lubraniec

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Mapa do celów proje...

 • Lubraniec

2022-09-28 do 2022-10-06

Doskonałe Prace Geodezyjne

Dla Klienta, który napisał - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 950ha, znalezienie doskonałych prac geodezyjnych może być trudne, jednak Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Kłobia

2022-09-24 do 2022-10-02

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 1200m², Lubień Kujawski

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-09-30...

 • Lubień Kujawski

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 3200m², Bąków Górny

Starasz się odnaleźć zlecenia jako sprawdzony specjalista od profesjonalnych usług geodezyjnych z Łódzkiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Bąków górny

2022-11-14 do 2022-11-22

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów