Geodeta w Lesznie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 982 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 094 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Lesznie

Geodeta Leszno

Dobry Geodeta Leszno

9 opinii

Dobry geodeta proponuje swoje doświadczenie na terenie Leszna oraz w pobliskim rejonie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Geodezja Krzysztof Wachowski - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Leszno

Geodezja Krzysztof Wachowski

5 opinii

Utalentowani pracownicy firmy Geodezja Krzysztof Wachowski spełnią Państwa wymagania odnośnie usług geodezyjnych. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

P.H.U. Mirosław Alszkiewicz - Godna Zaufania Firma Geodezyjna Leszno

Godna Zaufania Firma Geodezyjna

1 opinia

Wyszukanie godnej zaufania firmy geodezyjnej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się P.H.U. Mirosław Alszkiewicz - to prawdziwi specjaliści działający na terenie Leszna, którzy znają się na swojej robocie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

GEO-RAF - Profesjonalna Geodezja Leszno

GEO-RAF

Znakomici pracownicy GEO-RAF spełnią Państwa oczekiwania w temacie geodezji. Ustal pasujący termin już teraz!

De FuFu - Perfekcyjna Geodezja Leszno

Perfekcyjna Geodezja

Geodezja w najlepszym wydaniu to dla firmy De FuFu pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Usuwanie Eternitu Azbestu - Doskonałej Jakości Ewidencja Gruntów Leszno

Usuwanie Eternitu Azbestu

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów to skorzystaj z kwalifikacji Usuwanie Eternitu Azbestu. Leszno i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Firma Ogólnobudowlana Dariusz Olszewski - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Leszno

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Leszno

Ten geodeta działa na obszarze miejscowości Leszno i świadczy liczne usługi z zakresu doskonałej geodezji. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Puhkris s.c. - Najlepsza Firma Geodezyjna Leszno

Najlepsza Firma Geodezyjna

Nie wątp w doświadczoną kadrę Puhkris s.c.. Ta renomowana firma geodezyjna jest szanowana w branży w okolicy Leszna za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Geobud - Kompetentny Geodeta Leszno

Geobud

Kompetentny geodeta proponuje swoje doświadczenie na terenie Leszna i w rejonie Leszna. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Centrum Kompleksowej Obsługi Nieruchomości Property - Doskonała Geodezja w Lesznie

Doskonała Geodezja w Lesznie

Wysoko wykwalifikowani pracownicy Centrum Kompleksowej Obsługi Nieruchomości Property spełnią Państwa oczekiwania w temacie geodezji. Zachęcamy do zadawania pytań.

Najnowsze z 25 zleceń na geodetów w Lesznie

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, poniżej 500m², Leszno

Oferując usługi z zakresu geodezji od kilku lat, głównie na obszarze Leszna, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedstaw bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś.

 • Leszno

2023-01-04 do 2023-01-12

Szukam geodety, spór o granice działki, poniżej 500m², Leszno

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Leszno

2022-09-27 do 2022-10-05

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne Leszno

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty prac geodezyjnych szybko nie znajdzie na terenie Leszna, więc jeśli szuka bezkonkurencyjnych prac geodezyjnych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Leszno

2022-09-20 do 2022-09-28

Tanie Usługi Geodezyjne Leszno

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granicy działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodn...

 • Leszno

2022-08-03 do 2022-08-11

Świetne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Święciechowa

2022-07-13 do 2022-07-21

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1501-3000m², Żakowo

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Poszukanie kamieni granicznych Ter...

 • Żakowo

2023-01-10 do 2023-01-18

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 5400m², Dąbcze

Geodezja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w fachu geodety. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Dąbcze

2022-10-01 do 2022-10-09

Szukam geodety, budowa domu, 501-1000m², Rydzyna

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę inwentaryzacji powy...

 • Rydzyna

2022-11-14 do 2022-11-22

Dobra Firma Geodezyjna Leszno

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Wschowa

2022-11-23 do 2022-12-01

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Góra

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej geodezji. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Góra

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Śmigiel

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Poszukuję Geodety do podziału d...

 • Śmigiel

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapytanie o usługi geodezyjne, 501-1000m², Pawłowice

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: teren wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Pawłowice

2022-12-13 do 2022-12-21

Firma Geodezyjna

Jako niezawodna firma geodezyjna z miejscowości Wielkopolskie i prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają wieloletnie doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Krzemieniewo

2022-11-12 do 2022-11-20

Szukam geodety, poniżej 500m², Wyszanów

Cel usług geodezyjnych: Projekt powykonawczy Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Wyszanów

2022-10-26 do 2022-11-03

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1362m², Białołęka

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1362m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Geodeta - mapa do celów projektowych. ...

 • Białołęka

2022-09-14 do 2022-09-22

Wykwalifikowany Geodeta Leszno

Jako geodeta działający na obszarze miejscowości Dolnośląskie i świadczący rozmaite usługi geodezyjne poznaj potrzeby zleceniodawcy, który pisze zapytanie o treści "Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Wąsosz

2022-09-20 do 2022-09-28

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Wąsosz

Przez zapewnianie solidnej usługi geodezyjnej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Sława, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania Klientów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Wąsosz

2022-09-20 do 2022-09-28

Usługa geodezyjna, podział działki, 4.1ha, Darnowo

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4.1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Darnowo

2022-11-11 do 2022-11-11

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1200m², Kościan

Odpowiedz na zapytanie jako geodeta z wieloletnim doświadczeniem w temacie geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kościan

2022-09-17 do 2022-09-25

Dobra Firma Geodezyjna

Poszukiwana jest dobra firma geodezyjna obsługująca Twój rejon. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, poniżej 500m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Sława

2022-12-29 do 2023-01-06

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł prac geodezyjnych, mimo że szuka od wielu dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Szukam geodety, 501-1000m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Puszczykowo

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 2.97ha, Gostyń

Poszukujesz pasującego do Ciebie Klienta? Jako solidny fachowiec realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych z Gostynia poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 2.97ha". Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Gostyń

2022-07-16 do 2022-07-24

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 23ha, Gostyń

Cel usług geodezyjnych: MDCP Powierzchnia działki: 23ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę sporządzenia mapy do celów projektowych dla ...

 • Gostyń

2022-08-17 do 2022-08-25

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gostyń

2022-08-19 do 2022-08-27

Profesjonalne Usługi Geodezyjne

Wyślij ofertę Klientowi jako profesjonalna firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Głogowa oraz w rejonie powiatu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Głogów

2022-08-10 do 2022-08-18

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów