Geodeta w Nowym Tomyślu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 087 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 152 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Nowym Tomyślu

Geodeta Nowy Tomyśl

GEONIT USŁUGI GEODEZYJNE I KARTOGRAFICZNE

10 opinii

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze dobrego geodety dla siebie, to zwróć uwagę na firmę GEONIT USŁUGI GEODEZYJNE I KARTOGRAFICZNE. Oferuje szeroki zakres usług w korzystnych cenach. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

POZ-GEO - Staranne Usługi Geodezyjne Nowy Tomyśl

POZ-GEO

6 opinii

Oferuje usługi geodezyjne od lat, głównie na obszarze miejscowości Nowy Tomyśl, ale także okolicznych powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński - Tanie Usługi Geodezyjne Nowy Tomyśl

Tanie Usługi Geodezyjne

5 opinii

Starasz się odnaleźć solidnego profesjonalistę od tanich usług geodezyjnych z Nowego Tomyśla, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński jest Twoim rozwiązaniem. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Geodezja Janusz Dymowłok - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Nowy Tomyśl

Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Nowy Tomyśl

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Geodezja Janusz Dymowłok. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Ustal pasujący termin!

P.H.WASSER MANN II Alina Czapracka-Bodus - Dobra Firma Geodezyjna Nowy Tomyśl

Dobra Firma Geodezyjna Nowy Tomyśl

136 opinii

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników P.H.WASSER MANN II Alina Czapracka-Bodus. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Nowego Tomyśla za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Woodlife - Fenomenalna Firma Geodezyjna Nowy Tomyśl

Fenomenalna Firma Geodezyjna

1 opinia

Ta fenomenalna firma geodezyjna to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Geodezyjna Obsługa Inwestycji - Solidna Geodezja Nowy Tomyśl

Geodezyjna Obsługa Inwestycji

Znalezienie solidnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci Geodezyjna Obsługa Inwestycji - to prawdziwi specjaliści w kwestii geodezji działający na terenie Nowego Tomyśla, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

FACHMAL - Staranna Ewidencja Gruntów w Nowym Tomyślu

Staranna Ewidencja Gruntów w Nowym Tomyślu

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od ewidencji gruntów? Skorzystaj z kwalifikacji FACHMAL. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Firma Ogólnobudowlana Norbert Jaworski - Perfekcyjna Geodezja Nowy Tomyśl

Perfekcyjna Geodezja

Firma geodezyjna oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Nowy Tomyśl i w przyległych powiatach. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Budownictwo-pawel - Niezawodna Firma Geodezyjna Nowy Tomyśl

Budownictwo-pawel

Niezawodna firma geodezyjna oferująca swoje usługi w miejscowości Nowy Tomyśl oraz w rejonie Nowego Tomyśla. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 24 zleceń na geodetów w Nowym Tomyślu

Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m², Opalenica

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Opalenica

2022-12-12 do 2022-12-20

Geodezja Nowy Tomyśl

Oferując usługi z zakresu geodezji od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Nowy Tomyśl, ale także przyległych miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Nowy Tomyśl

2022-12-12 do 2022-12-20

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Nowy Tomyśl

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy Tomyśl

2022-11-28 do 2022-12-06

Fachowe Usługi Geodezyjne Nowy Tomyśl

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, podział działki Powierzchnia działki: 16ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z W...

 • Zachodzko

2022-11-25 do 2022-12-03

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 100m², Nowy Tomyśl

Poszukiwane są perfekcyjne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 100m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu geodezji, poznaj szczegóły zlecenia. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Nowy Tomyśl

2022-11-15 do 2022-11-23

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1ha, Nowy Tomyśl

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Potrzebuję geodety, budowa domu, 1ha", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Nowy Tomyśl

2022-10-07 do 2022-10-15

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne Nowy Tomyśl

Spowoduj, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z zakresu prac geodezyjnych znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję geodety, 3152m². Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Nowy Tomyśl

2022-10-04 do 2022-10-12

Doskonałe Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Nowy Tomyśl

2022-09-17 do 2022-09-25

Pierwszorzędna Geodezja

Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zlecę usługę geodezyjną, 4ha". Zachęcamy do kontaktu.

 • Silna nowa

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 400m², Opalenica

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Odnowienie kamieni granicznych...

 • Opalenica

2022-09-01 do 2022-09-09

Szukam geodety, spór o granice działki, 501-1000m², Konin

Ten Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Szukam geodety, spór o granice działki, 501-1000m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Konin

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Grodzisk Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Hektar ziemi do podziału na 11...

 • Grodzisk Wielkopolski

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Grodzisk Wielkopolski

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z Grodziska Wielkopolskiego i z sąsiednich miast. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Grodzisk Wielkopolski

2023-01-12 do 2023-01-20

Geodeta Nowy Tomyśl

Jako rewelacyjny geodeta z wieloletnim doświadczeniem i specjalista przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający zgłosił potrzebę "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m²". Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Grodzisk Wielkopolski

2022-10-06 do 2022-10-14

Usługa geodezyjna, podział działki, 501-1000m², Tłoki

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Tłoki

2022-07-27 do 2022-08-04

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1.5ha, Wolsztyn

Jako dobry geodeta oferujesz swoje doświadczenie na terenie Wolsztyna i w rejonie Wolsztyna? Skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wolsztyn

2022-07-28 do 2022-08-05

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Międzychód

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została stworzona z pasji do geodezji i świadczy tanie usługi geodezyjne na terenie Międzychodu, jak również pobliskich miast i powiatów. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Międzychód

2022-12-08 do 2022-12-16

Dobra Firma Geodezyjna Nowy Tomyśl

Cel usług geodezyjnych: mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: dotyczy terenu NADLEŚNICTWA MIĘ...

 • Międzychód

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m², Chociszewo

Jako fenomenalna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Lubuskiego - odpowiedz Klientowi i pozwól sprawdzić mu samodzielnie o tym, że jesteś dobry! Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Chociszewo

2023-01-12 do 2023-01-20

Szukam geodety, 501-1000m², Puszczykowo

Cel usług geodezyjnych: Dom po pozarze Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Puszczykowo

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Szczaniec

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży geodezji możesz zaoferować swoje perfekcyjne usługi geodezyjne Klientowi w okolicy Lubuskiego, który napisał "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m²". Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szczaniec

2022-08-08 do 2022-08-16

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 4913m², Konarzewo

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Konarzewo

2022-08-06 do 2022-08-06

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 2ha, Skórzewo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie granic działki w c...

 • Skórzewo

2022-09-09 do 2022-09-17

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1040m², Sierosław

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1040m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję mapy do celów projektowyc...

 • Sierosław

2023-01-03 do 2023-01-11

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów