Geodeta w Pile

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 721 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 136 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Pile

Geodeta Piła

GEO-PORT Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna

18 opinii

Zwróć się do GEO-PORT Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna jeśli szukasz profesjonalnych geodetów działających w miejscowości Piła lub w okolicy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Geo-Port - Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Piła

Geo-Port

1 opinia

Sprawdź kompetentną kadrę Geo-Port. Ta uznana firma geodezyjna jest ceniona w branży w okolicy Piły za kompletne podejście do usług geodezyjnych. Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Pil-dom,Paweł Subotkiewicz - Pierwszorzędna Geodezja Piła

Pierwszorzędna Geodezja

6 opinii

Utworzona z zamiłowania do geodezji firma oferuje pierwszorzędne usługi geodezyjne na obszarze Piły, a także pobliskich miast i powiatów. Zachęcamy do kontaktu.

Firma remontowo-budowlana "KOMPLEKS" Edward Brzeski - Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Piła

Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów

1 opinia

Znakomici pracownicy firmy Firma remontowo-budowlana KOMPLEKS Edward Brzeski spełnią Państwa oczekiwania w temacie geodezji. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Biuro Geodezji M. Fenger, A. Maćkowski - S. C - Doskonały Geodeta w Pile

Doskonały Geodeta w Pile

Doskonały geodeta proponuje swoje usługi na terenie Piły i w pobliskich powiatach. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Mich-Bud - Doświadczony Geodeta Piła

Doświadczony Geodeta Piła

Jeśli wciąż nie wybrałeś geodety dla siebie, to zerknij na firmę Mich-Bud. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w dobrych cenach. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

SOLID- Plus - Perfekcyjna Geodezja Piła

SOLID- Plus

Oferuje usługi z zakresu geodezji od lat, zwłaszcza na obszarze Piły, ale także przyległych powiatów. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Firma Usługowa Kinga Tuzinkiwicz - Najlepsza Ewidencja Gruntów Piła

Najlepsza Ewidencja Gruntów Piła

Planujesz wybrać dobrego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Firma Usługowa Kinga Tuzinkiwicz z Piły będzie najszybszą drogą. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Construction-Company Andrzej Paterek - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Piła

Construction-Company Andrzej Paterek

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Construction-Company Andrzej Paterek. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

MIR-BUD - Znakomita Ewidencja Gruntów Piła

Znakomita Ewidencja Gruntów

Według Ciebie znakomita ewidencja gruntów to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Najnowsze z 28 zleceń na geodetów w Pile

Potrzebuję geodety, podział działki, 4ha, Piła

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Piła

2023-01-25 do 2023-02-02

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 772m², Piła

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 772m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Brak słupka graniczącego d...

 • Piła

2023-01-24 do 2023-02-01

Szukam geodety, 501-1000m², Piła

Skontaktuj się z Klientem jako geodeta z imponującym doświadczeniem w temacie najlepszych usług geodezyjnych. Dla Twojej firmy wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to rzecz powszednia. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Piła

2022-12-15 do 2022-12-23

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Piła

Nawiąż współpracę jako geodeta z wieloletnim doświadczeniem z zakresu geodezji. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to zwykła rzecz. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Piła

2022-11-21 do 2022-11-29

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Piła

Chcesz znaleźć Klienta jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Piła

2022-11-12 do 2022-11-20

Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m², Piła

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Piła

2022-11-06 do 2022-11-14

Zlecę usługę geodezyjną, 10000m², Osiek Nad Notecią

Cel usług geodezyjnych: Granice pla Powierzchnia działki: 10000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Osiek nad notecią

2022-10-18 do 2022-10-26

Nieprzeciętny Geodeta Piła

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1650m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie w...

 • Piła

2022-09-28 do 2022-10-06

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Szydłowo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: ChciałbymOdnowić grani...

 • Szydłowo

2022-09-25 do 2022-10-03

Znakomite Prace Geodezyjne Piła

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, pomimo że szuka od niezliczonych dni, napisał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Szydłowo

2022-09-12 do 2022-09-20

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 122m², Piła

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 122m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Piła

2022-09-01 do 2022-09-09

Szukam geodety, 3.9ha, Szydłowo

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty prac geodezyjnych nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeśli poszukuje korzystnych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Szydłowo

2022-08-23 do 2022-08-26

Usługi Geodezyjne Piła

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma jest założona z zamiłowania do geodezji i oferuje perfekcyjne usługi geodezyjne na terenie Wielkopolskiego, a także okolicznych miast i powiatów. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Szydłowo

2022-08-16 do 2022-08-23

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Złotów

Udowodnij Klientowi, że równie dobrej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Złotowa, więc jeżeli szuka odpowiednich prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Złotów

2022-10-19 do 2022-10-27

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, podział działki, 1ha, Złotów

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Złotów

2023-01-03 do 2023-01-11

Firma Geodezyjna Piła

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako znana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Wągrowiec za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Potrzebuję geodety, budowa domu, 1500m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Wągrowiec

2022-10-05 do 2022-10-13

Doświadczony Geodeta

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2500m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Nakło nad Notecią oraz przyległych powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Nakło nad Notecią

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Nakło Nad Notecią

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², wybranie najwyższej klasy prac geodezyjnych może być skomplikowane, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Nakło nad Notecią

2022-11-21 do 2022-11-29

Doświadczona Firma Geodezyjna

Zleceniodawca zgłosił "Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²". Jako doświadczona firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie podjęciem współpracy, a Klienci przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Przedłóż propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Nakło nad Notecią

2022-12-09 do 2022-12-17

Tanie Usługi Geodezyjne

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi specjalista od tanich usług geodezyjnych? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Nakło nad Notecią

2022-08-31 do 2022-09-08

Świetna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nakło nad Notecią

2022-10-11 do 2022-10-19

Rewelacyjny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Więcbork

2022-07-29 do 2022-08-06

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Wałcz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Wałcz

2022-10-04 do 2022-10-12

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 4ha, Wałcz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wałcz

2023-01-05 do 2023-01-13

Świetne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 3300m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie ścian nośnych jednorodzinnego domu wolno...

 • Witankowo

2022-08-16 do 2022-08-24

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Klient zgłosił "Usługa geodezyjna, podział działki, 3.6ha". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Klienci przekonają się o doskonałej obsłudze. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Strączno

2022-10-20 do 2022-10-28

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Tur

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-09-01...

 • Tur

2022-08-31 do 2022-09-08

Solidna Geodezja Piła

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5800ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-10-03...

 • Świdwie

2022-09-14 do 2022-09-22

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów