Geodeta w Koninie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 350 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Koninie

Geodeta Konin

Doskonały Geodeta

1 opinia

Geodeta z obszerną wiedzą z zakresu doskonałych usług geodezyjnych dbający o zadowolenie swoich Klientów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

PSW Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane - Perfekcyjna Geodezja Konin

Perfekcyjna Geodezja

3 opinie

Jeżeli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z PSW Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

MADRO Sławomir Majtczak - Dobry Geodeta Konin

Dobry Geodeta Konin

1 opinia

Dobry geodeta proponuje swoje doświadczenie na terenie Konina oraz w pobliskim rejonie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

GE0-TECH Kaczmarek Dariusz - Staranne Usługi Geodezyjne Konin

GE0-TECH Kaczmarek Dariusz

Szukasz godnego uwagi wykonawcy realizującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi w Koninie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

BUGiP Głowacki Romuald - Rzetelne Usługi Geodezyjne Konin

BUGiP Głowacki Romuald

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę od rzetelnych usług geodezyjnych, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma BUGiP Głowacki Romuald jest Twoim rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

Blanka - Sumienny Geodeta Konin

Sumienny Geodeta

Jesteś zdania, że świetna ewidencja gruntów to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - geodeci z tej firmy poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Tomasz Pogorzelski - Doskonałe Usługi Geodezyjne w Koninie

Doskonałe Usługi Geodezyjne w Koninie

Przez zapewnianie doskonałej usługi geodezyjnej Tomasz Pogorzelski prześciga konkurentów. Sławę tworzą rekomendacje zadowolonych odbiorców. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

BUDIMPRO Sp. z o.o. - Sumienna Firma Geodezyjna Konin

Sumienna Firma Geodezyjna

Dzięki precyzji wykonania usługi geodezyjnej BUDIMPRO Sp. z o.o. przewyższa konkurentów. Renomę tworzą oceny zadowolonych odbiorców. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Alton Piotr Łuczak Profesjonalny Montaż Wykładzin - Fenomenalna Firma Geodezyjna Konin

Fenomenalna Firma Geodezyjna Konin

Próbujesz dotrzeć do godnego uwagi specjalisty oferującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi wśród firm geodezyjnych z Konina. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

ENBUD Waldemar Grobelny - Doświadczony Geodeta Konin

Doświadczony Geodeta

ENBUD Waldemar Grobelny oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Konina oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 30 zleceń na geodetów w Koninie

Dobra Firma Geodezyjna Konin

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii geodezji działający na terenie Konina, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Przedstaw dobrą propozycję dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie.

 • Konin

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, poniżej 500m², Konin

Cel usług geodezyjnych: mapę dla celów projektowych Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Robimy opracowan...

 • Konin

2022-12-23 do 2022-12-31

Rewelacyjne Prace Geodezyjne Konin

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z zakresu prac geodezyjnych sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 112m². Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Konin

2022-12-16 do 2022-12-24

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Konin

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Cel usług geodezyjnych: Usługa techniczna Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski I...

 • Konin

2022-12-06 do 2022-12-14

Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 16ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-10-19 do 2022-10-27

Solidny Geodeta Konin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 76m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wy...

 • Konin

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Konin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Konin

2022-09-19 do 2022-09-27

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m², Konin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Konin

2022-09-15 do 2022-09-23

Szukam geodety, 501-1000m², Konin

Cel usług geodezyjnych: wydzielenie KW mieszkań Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesi...

 • Konin

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m², Konin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-08-20 do 2022-08-28

Solidny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mikorzyn

2022-09-29 do 2022-10-07

Geodeta

Jako geodeta działający na obszarze Wielkopolskiego i oferujący rozmaite usługi geodezyjne podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m²". Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Chylin

2022-08-16 do 2022-08-22

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m², Zielenie

Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia o treści "Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m²". Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Zielenie

2022-11-17 do 2022-11-17

Szukam geodety, 70m², Koło

Cel usług geodezyjnych: garaż Powierzchnia działki: 70m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Koło

2022-09-20 do 2022-09-28

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m², Koło

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawc...

 • Koło

2022-10-26 do 2022-11-03

Zlecę usługę geodezyjną, 501m², Koło

Cel usług geodezyjnych: sieci energetyczne Powierzchnia działki: 501m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Potrzebujemy mapę dl...

 • Koło

2022-12-27 do 2023-01-04

Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Konin

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej Twoja firma wybija się w branży. Marka, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić Klientów. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Sadlno

2022-10-19 do 2022-10-27

Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m², Słupca

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Słupca

2022-07-18 do 2022-07-26

Dobra Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 10ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Słupca

2022-10-18 do 2022-10-26

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, mimo iż poszukuje od dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Słupca

2022-10-03 do 2022-10-11

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1ha, Słupca

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Słupca

2022-12-14 do 2022-12-14

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 501-1000m², Celinowo

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Celinowo

2022-07-28 do 2022-08-05

Potrzebuję geodety, 4100m², Dobra Koło Turku

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Wielkopolskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Dobra koło Turku

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 3.3ha, Turek

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3.3ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Turek

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 6000m², Turek

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-09-16...

 • Turek

2022-08-16 do 2022-08-24

Potrzebuję geodety, podział działki, 4500m², Turek

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Turek

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Turek

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Turek

2022-11-12 do 2022-11-20

Wysokiej Klasy Geodeta

Jako geodeta działający w rejonie powiatu i oferujący liczne usługi z zakresu doskonałej geodezji podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Szukam geodety, 4ha". Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Turek

2022-11-02 do 2022-11-10

Geodeta

Usługi geodezyjne w wykonaniu Twojej firmy to istny majstersztyk? Jako dobry geodeta nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem o treści - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 44ha. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Powidz

2022-12-08 do 2022-12-16

Perfekcyjna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 44ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Powidz

2022-12-13 do 2022-12-21

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów