Geodeta w Pleszewie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 200 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 159 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Pleszewie

Geodeta Pleszew

Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński

5 opinii

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Aron Filipiak "AR-CON" - Najlepsza Ewidencja Gruntów Pleszew

Najlepsza Ewidencja Gruntów Pleszew

Firma Aron Filipiak AR-CON oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Pleszewa i z sąsiednich miast. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

PHUB AND-BUD - Utalentowany Geodeta Pleszew

PHUB AND-BUD

Wypatrujesz rzetelnego fachowca realizującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych w Pleszewie. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Bud Max Kuś Zbigniew - Doskonała Geodezja Pleszew

Bud Max Kuś Zbigniew

Założona z pasji do geodezji firma świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie Pleszewa, jak również pobliskich miast i powiatów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

KRYSTIAN MIŚKIEWICZ - Tanie Usługi Geodezyjne Pleszew

KRYSTIAN MIŚKIEWICZ

Świetna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne na terenie Pleszewa oraz w rejonie powiatu. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Usługi Geodezyjne, Geodeta Ryszard Wyduba - Najwyższej Klasy Geodeta Pleszew

Najwyższej Klasy Geodeta Pleszew

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, pracujących w miejscowości Pleszew i w całym powiecie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Waldemar Nowaczyk - Profesjonalny Geodeta Pleszew

Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Waldemar Nowaczyk

Zwróć się do Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Waldemar Nowaczyk jeśli szukasz profesjonalnych geodetów działających w miejscowości Pleszew lub w okolicy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

"Bud-Mat" - Świetna Firma Geodezyjna w Pleszewie

Świetna Firma Geodezyjna w Pleszewie

Gdy interesuje Cię świetna firma geodezyjna obsługująca Twój rejon to wykorzystaj kompetencje Bud-Mat. Już nie czekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Fabryka Okien PROFAL Piotr Piorunek Ireneusz Kuzia Sp.J. - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Pleszew

Fabryka Okien PROFAL Piotr Piorunek Ireneusz Kuzia Sp.J.

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów to powierz tę kwestię specjalistom z Fabryka Okien PROFAL Piotr Piorunek Ireneusz Kuzia Sp.J.. Pleszew i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

KLIPER-BAU - Perfekcyjna Firma Geodezyjna Pleszew

KLIPER-BAU

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, świadczących usługi geodezyjne w miejscowości Pleszew i w okolicy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 24 zleceń na geodetów w Pleszewie

Potrzebuję geodety, podział działki, poniżej 500m², Pleszew

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Potrzebuję geodety, podział działki, poniżej 500m²". Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Pleszew

2023-01-20 do 2023-01-28

Usługi Geodezyjne Pleszew

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Pleszew

2022-12-27 do 2023-01-04

Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m², Jarocin

Jeśli oferujesz rewelacyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Jarocina oraz sąsiednich powiatów to to zapytanie jest zorientowane na Ciebie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Jarocin

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Jarocin

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Jarocin

2022-10-02 do 2022-10-10

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 500m², Stawiszyn

Jeśli świadczysz perfekcyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Wielkopolskiego oraz pobliskich miast to to zapytanie jest skierowane do Ciebie. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Stawiszyn

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 4400m², Śliwniki

Wpraw w zachwyt Zlecającego sprawnym działaniem w miejscowości Wielkopolskie. Jako uznana firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 4400m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Śliwniki

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1ha, Kalisz

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży geodezji możesz zaoferować swoje perfekcyjne usługi geodezyjne Klientowi w okolicy Kalisza, który napisał "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1ha". Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kalisz

2022-09-05 do 2022-09-13

Pierwszorzędna Geodezja Pleszew

Cel usług geodezyjnych: mapy Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Stacja gazowa Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Kalisz

2022-09-20 do 2022-09-28

Profesjonalna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kalisz

2022-11-08 do 2022-11-16

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1.09ha, Kalisz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.09ha Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kalisz

2023-01-23 do 2023-01-31

Potrzebuję geodety, 2073m², Ostrów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: pomiar pow. utwardzonej i zielonej Powierzchnia działki: 2073m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Pomiar powierzch...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-08 do 2022-08-16

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Ostrów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: Zdjecmm Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-18 do 2022-09-26

Potrzebuję geodety, 994m², Ostrów Wielkopolski

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac geodezyjnych, pomimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Potrzebuję geodety, 994m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zleceniodawcy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-18 do 2023-01-26

Fachowe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z ...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-11-09 do 2022-11-17

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy jesteście w stanie spełnić oczekiwania odnośnie usług geodezyjnych. Zapytanie ma treść "Potrzebuję geodety, 5ha". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-14 do 2022-10-22

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne Pleszew

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnych prac geodezyjnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który pisze - Potrzebuję geodety, spór o granice działki, poniżej 500m². Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Krotoszyn

2022-09-23 do 2022-09-23

Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1052m², Chełmce

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1052m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o kontakt...

 • Chełmce

2022-11-10 do 2022-11-18

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Zlecający, który potrzebuje doskonałej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Cieszków

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 10 godzin temu

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: wyznaczenie granic działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Słupca

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 10ha, Słupca

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 10ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Słupca

2022-10-18 do 2022-10-26

Dobry Geodeta Pleszew

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako solidny specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Słupca

2022-12-14 do 2022-12-14

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wyznaczenie punktu zero Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wyznaczenie punktu "0" do koncepcji. T...

 • Września

2023-01-17 do 2023-01-17

Zlecę usługę geodezyjną, 0360m², Września

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę tanich prac geodezyjnych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, na pewno przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę usługę geodezyjną, 0360m². Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś.

 • Września

2022-11-17 do 2022-11-25

Dobra Firma Geodezyjna Pleszew

To zlecenie o treści - Potrzebuję geodety, 4100m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Wielkopolskiego i okolic. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Dobra koło Turku

2023-01-18 do 2023-01-26

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów