Geodeta w Środzie Wielkopolskiej

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 844 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Środzie Wielkopolskiej

Geodeta Środa Wielkopolska

Fachowe Usługi Geodezyjne w Środzie Wielkopolskiej

13 opinii

Ta firma świadczy fachowe usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Środy Wielkopolskiej oraz pobliskich powiatów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz!

GEO-WYMIAR Usługi Geodezyjno-Kartograficzne inż. Paweł Pieczyński - Dobra Firma Geodezyjna Środa Wielkopolska

GEO-WYMIAR Usługi Geodezyjno-Kartograficzne inż. Paweł Pieczyński

6 opinii

Sprawdź doświadczoną kadrę GEO-WYMIAR Usługi Geodezyjno-Kartograficzne inż. Paweł Pieczyński. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży na terenie Środy Wielkopolskiej za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

POZ-GEO - Profesjonalna Geodezja Środa Wielkopolska

POZ-GEO

6 opinii

Znakomici pracownicy POZ-GEO spełnią Państwa oczekiwania w temacie geodezji. Ustal pasujący termin już teraz!

Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński - Doskonała Geodezja Środa Wielkopolska

Doskonała Geodezja Środa Wielkopolska

5 opinii

W przypadku, gdy potrzebujesz doskonałej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to firma Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu geodezji. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Michał Rybarski - Rzetelna Firma Geodezyjna Środa Wielkopolska

Rzetelna Firma Geodezyjna Środa Wielkopolska

4 opinie

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Środa Wielkopolska i w okolicy. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Natgeo Geodezja - Profesjonalna Firma Geodezyjna Środa Wielkopolska

Profesjonalna Firma Geodezyjna

1 opinia

Profesjonalna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Środa Wielkopolska oraz w rejonie powiatu. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

PIOTR DUDEK Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna - Doświadczony Geodeta Środa Wielkopolska

Doświadczony Geodeta

13 opinii

Ten geodeta oferuje swoje doświadczenie na terenie Środy Wielkopolskiej oraz w rejonie Środy Wielkopolskiej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

MONBUD - Utalentowany Geodeta Środa Wielkopolska

MONBUD

1 opinia

Chcesz znaleźć godnego uwagi specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? MONBUD będzie najszybszą drogą. Mają propozycję dla każdego.

ECO-EuroDOM - Fantastyczny Geodeta Środa Wielkopolska

ECO-EuroDOM

1 opinia

Fantastyczny geodeta z obszerną wiedzą w kwestii fantastycznych usług geodezyjnych cieszący się uznaniem wśród Klientów. Ażeby uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Szarzyński - Kompetentny Geodeta Środa Wielkopolska

Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Szarzyński

5 opinii

Usługi geodezyjne to życiowa pasja ekipy z firmy Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Szarzyński - są niekwestionowanym liderem w fachu geodety. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Najnowsze z 26 zleceń na geodetów w Środzie Wielkopolskiej

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3770m², Dalewo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3770m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wznowienie znaków granicznych działka nr ...

 • Dalewo

2022-09-12 do 2022-09-20

Geodeta Środa Wielkopolska

Cel usług geodezyjnych: wyznaczenie punktu zero Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wyznaczenie punktu "0" do koncepcji. T...

 • Września

2023-01-17 do 2023-01-17

Zlecę usługę geodezyjną, 0360m², Września

Cel usług geodezyjnych: Geodeta przestrzenny Powierzchnia działki: 0360m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Września

2022-11-17 do 2022-11-25

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Śrem

Należąc do geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Śrem i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym ekspertem do tego ogłoszenia. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Śrem

2022-07-18 do 2022-07-26

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, podział działki, 1501-3000m², Śrem

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac geodezyjnych, choć szuka od dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, podział działki, 1501-3000m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Śrem

2022-10-05 do 2022-10-13

Potrzebuję geodety, 4600m², Borówiec

Cel usług geodezyjnych: Rograniczenie działki Powierzchnia działki: 4600m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Borówiec

2022-08-20 do 2022-08-28

Doskonały Geodeta

Klient szuka doskonałego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Szukam geodety, podział działki, 4400m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Borówiec

2022-08-24 do 2022-09-01

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie ogrodzenia ...

 • Gowarzewo

2022-09-06 do 2022-09-14

Tanie Usługi Geodezyjne Środa Wielkopolska

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1171m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Skałowo

2022-08-23 do 2022-08-23

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Kostrzyn

Klient, który planuje kupno starannej usługi geodezyjnej powinien niezwłocznie zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz oferowaną jakość. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Kostrzyn

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Kostrzyn

Dla Klienta znalezienie perfekcyjnej firmy geodezyjnej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, niezależnie jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający na terenie Wielkopolskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Kostrzyn

2022-09-23 do 2022-10-01

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja wykonania przyłącza wod-kan Powierzchnia działki: 1m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Poszukuję g...

 • Kostrzyn

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1171m², Skałowo

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1171m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuje: -map...

 • Skałowo

2023-01-02 do 2023-01-10

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jarocin

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Jarocin

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Jarocin

2022-10-02 do 2022-10-10

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Gortatowo

Jako utalentowani pracownicy dacie radę spełnić oczekiwania odnośnie usług geodezyjnych. Ogłoszenie brzmi "Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m²". Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Gortatowo

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano wczoraj o 19:21

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1023m², Czerniejewo

Składający zapytanie napisał "Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1023m²". Jako dobra firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, musisz tylko wyrazić zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Zleceniodawcy przekonają się o doskonałej obsłudze. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Czerniejewo

2022-09-27 do 2022-10-05

Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako pierwszorzędny geodeta poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Czapury

2022-08-22 do 2022-08-30

Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m², Luboń

Jako dobra firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Wielkopolskiego - odpowiedz Klientowi i daj przekonać mu się na własne oczy o tym, że jesteś bezkonkurencyjny! Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Luboń

2022-12-08 do 2022-12-16

Dobre Prace Geodezyjne Środa Wielkopolska

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Luboń

2022-10-18 do 2022-10-18

Pierwszorzędny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja powykonawcza Powierzchnia działki: 945m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o oferty wykonani...

 • Wierzyce

2022-07-21 do 2022-07-29

Znakomite Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Rosnówko

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 3 dni temu

Świetne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: analiza działki Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Poznań

2022-08-01 do 2022-08-09

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 760m², Poznań

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 760m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Mapa inwentaryzacyjna Termin skorzystan...

 • Poznań

2022-08-05 do 2022-08-13

Świetny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Wydzielenie garażu z księgi wieczystej mieszkania Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzysta...

 • Poznań

2022-10-13 do 2022-10-21

Potrzebuję geodety, budowa domu, podział działki, poniżej 500m², Poznań

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient ...

 • Poznań

2022-12-22 do 2022-12-23

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów