Geodeta w Jarocinie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Jarocinie

Geodeta Jarocin

Solidny Geodeta w Jarocinie

10 opinii

Zwróć się do GEO-CAD Usługi Geodezyjne Daniel Sadowicz jeśli szukasz solidnych geodetów oferujących swoje usługi w miejscowości Jarocin i w okolicy. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński - Wyjątkowy Geodeta Jarocin

Wyjątkowy Geodeta Jarocin

5 opinii

Próbujesz dotrzeć do sprawdzonego wykonawcy oferującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi w mieście Jarocin. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Antum Antoni Filipowicz - Świetna Firma Geodezyjna Jarocin

Antum Antoni Filipowicz

2 opinie

Sprawdź wieloletnie doświadczenie Antum Antoni Filipowicz. Ta renomowana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży na terenie Jarocina za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Przedsiębiorstwo Usługowe "BTS" Sp. z o.o. - Porządna Ewidencja Gruntów Jarocin

Przedsiębiorstwo Usługowe "BTS" Sp. z o.o.

1 opinia

Poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie Przedsiębiorstwo Usługowe BTS Sp. z o.o.. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Miron Wyduba "Mirbud" Firma Remontowo-Budowlana - Kompetentny Geodeta Jarocin

Miron Wyduba "Mirbud" Firma Remontowo-Budowlana

3 opinie

Jeśli wciąż nie wybrałeś geodety, to zwróć uwagę na firmę Miron Wyduba Mirbud Firma Remontowo-Budowlana. Wykonuje szerokie spektrum usług geodezyjnych w bezkonkurencyjnych cenach. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

DAM-BUD - Profesjonalna Geodezja Jarocin

Profesjonalna Geodezja

1 opinia

Geodezja na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Tomasz Szybiak ''TOM-DACH'' - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Jarocin

Perfekcyjna Ewidencja Gruntów

Jesteś zdania, że perfekcyjna ewidencja gruntów to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PHU DACH-MAL - Wysokiej Klasy Geodeta Jarocin

PHU DACH-MAL

Wysokiej klasy geodeta proponuje swoje doświadczenie na terenie Jarocina i w przyległych miastach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

NOW-BEM Jarosław Nowaczyk - Tanie Usługi Geodezyjne Jarocin

NOW-BEM Jarosław Nowaczyk

Ich specjalność to tanie usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Jarocina oraz sąsiednich miast. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Budownictwo i Ekologia Maciej Wasilewski - Staranne Usługi Geodezyjne Jarocin

Staranne Usługi Geodezyjne Jarocin

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę od starannych usług geodezyjnych z Jarocina, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Budownictwo i Ekologia Maciej Wasilewski jest Twoim rozwiązaniem. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 27 zleceń na geodetów w Jarocinie

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Jarocin

Jako geodeta realizując się od wczesnej młodości i specjalista gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m²". Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Jarocin

2022-10-02 do 2022-10-10

Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m², Jarocin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jarocin

2022-09-14 do 2022-09-22

Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m², Pleszew

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Pleszew

2022-12-27 do 2023-01-04

Potrzebuję geodety, podział działki, poniżej 500m², Pleszew

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pleszew

2023-01-20 do 2023-01-28

Prace Geodezyjne Jarocin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Granicą jest w linii ...

 • Krotoszyn

2022-09-23 do 2022-09-23

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, podział działki, 1501-3000m², Śrem

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geodezyjnej Twoja firma wybija się w branży. Reputacja, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zlecających. Przedłóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Śrem

2022-10-05 do 2022-10-13

Potrzebuję geodety, 2ha, Września

Cel usług geodezyjnych: wyznaczenie punktu zero Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wyznaczenie punktu "0" do koncepcji. T...

 • Września

2023-01-17 do 2023-01-17

Zlecę usługę geodezyjną, 0360m², Września

Oczaruj tego Zlecającego fachowym działaniem w rejonie Wrześni. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Zlecę usługę geodezyjną, 0360m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Września

2022-11-17 do 2022-11-25

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3770m², Dalewo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3770m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wznowienie znaków granicznych działka nr ...

 • Dalewo

2022-09-12 do 2022-09-20

Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Jarocin

Cel usług geodezyjnych: MDCP Powierzchnia działki: 23ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę sporządzenia mapy do celów projektowych dla ...

 • Gostyń

2022-08-17 do 2022-08-25

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gostyń

2022-08-19 do 2022-08-27

Perfekcyjna Geodezja Jarocin

Jako utalentowani profesjonaliści macie możliwość spełnić wymagania z zakresu geodezji. Zapytanie ma treść "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 10ha". Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Słupca

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Słupca

Cel usług geodezyjnych: wyznaczenie granic działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Słupca

2022-10-03 do 2022-10-11

Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej Twoja firma wybija się w branży. Marka, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić Klientów. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Słupca

2022-12-14 do 2022-12-14

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 500m², Stawiszyn

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: 4 punkty geodezyjne Termin skorzystania ...

 • Stawiszyn

2022-08-30 do 2022-09-07

Firma Geodezyjna Jarocin

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Dolnośląskiego. Jako znana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Cieszków

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 9 godzin temu

Fachowe Usługi Geodezyjne

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako znana firma geodezyjna, która jest ceniona w branży w miejscowości Ostrów Wielkopolski za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia mówiącego "Potrzebuję geodety, 2073m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-08 do 2022-08-16

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Ostrów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: Zdjecmm Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-18 do 2022-09-26

Geodezja

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja działalność jest utworzona z pasji do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na obszarze Ostrowa Wielkopolskiego, a także okolicznych miast i powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-18 do 2023-01-26

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z ...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-11-09 do 2022-11-17

Solidna Geodezja

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-14 do 2022-10-22

Solidna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Śliwniki

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1ha, Kalisz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kalisz

2022-09-05 do 2022-09-13

Sumienny Geodeta Jarocin

Cel usług geodezyjnych: mapy Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Stacja gazowa Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Kalisz

2022-09-20 do 2022-09-28

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kalisz

2022-11-08 do 2022-11-16

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.09ha Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kalisz

2023-01-23 do 2023-01-31

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1023m², Czerniejewo

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1023m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Czerniejewo

2022-09-27 do 2022-10-05

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów