Geodeta w Szamotułach

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 172 140 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 142 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodety z geologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Szamotułach

Geodeta Szamotuły

Doskonały Geodeta

23 opinie

Geodeta z obszerną wiedzą z zakresu doskonałych usług geodezyjnych dbający o zadowolenie swoich Klientów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Łukasz Ren - Perfekcyjna Geodezja Szamotuły

Perfekcyjna Geodezja Szamotuły

13 opinii

Jeżeli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Łukasz Ren perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński - Świetna Ewidencja Gruntów Szamotuły

Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński

5 opinii

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz ekspertów od ewidencji gruntów to trafiłeś w dobre miejsce - Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński jest do Twoich usług. Szamotuły - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Best Karol Stankowski - Rewelacyjna Firma Geodezyjna Szamotuły

Best Karol Stankowski

4 opinie

Firma Best Karol Stankowski świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Szamotuł i okolic. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna "Razem" w Szamotułach - Solidna Geodezja Szamotuły

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna "Razem" w Szamotułach

2 opinie

Eksperci z Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna Razem w Szamotułach to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży geodezji. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

STA-HA Firma Handlowo-Usługowa - Dobra Firma Geodezyjna Szamotuły

Dobra Firma Geodezyjna Szamotuły

1 opinia

Planujesz powierzyć prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy geodezyjnej? STA-HA Firma Handlowo-Usługowa to wspaniały wybór. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Domy Naturalne - Najlepsza Ewidencja Gruntów w Szamotułach

Najlepsza Ewidencja Gruntów w Szamotułach

4 opinie

Uwierz fachowcom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Domy Naturalne. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Ustal pasujący termin już teraz!

Biuro Geodezyjne GEO-PROJEKT Tomasz Najderek - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Szamotuły

Biuro Geodezyjne GEO-PROJEKT Tomasz Najderek

Firma geodezyjna Biuro Geodezyjne GEO-PROJEKT Tomasz Najderek to prawdziwi wyjadacze w temacie geodezji. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy Szamotuł. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

Profesjonalne Stawianie Budynków Hancyk Waldemar - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Szamotuły

Profesjonalne Stawianie Budynków Hancyk Waldemar

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów to powierz tę kwestię specjalistom z Profesjonalne Stawianie Budynków Hancyk Waldemar. Szamotuły i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

EL-Complex - Profesjonalna Geodezja Szamotuły

Profesjonalna Geodezja

Z chwilą, gdy będziesz szukać profesjonalnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu geodezji. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 47 zleceń na geodetów w Szamotułach

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Szamotuły

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szamotuły

2022-11-13 do 2022-11-21

Szukam geodety, budowa domu, 1001-1500m², Szamotuły

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szamotuły

2022-09-05 do 2022-09-13

Szukam geodety, 501-1000m², Pniewy

Cel usług geodezyjnych: Inwertaryzacja Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Inwentaryzacja budynku do zakonc...

 • Pniewy

2022-07-17 do 2022-07-25

Perfekcyjna Geodezja Szamotuły

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Z działki o powierzchni 1,9 ha planujemy wydzielić...

 • Wronki

2022-07-05 do 2022-07-13

Perfekcyjna Geodezja

Szukane są perfekcyjne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 730m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z zakresu geodezji, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Pamiątkowo

2022-06-08 do 2022-06-16

Wykwalifikowany Geodeta Szamotuły

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Wielkopolskie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zapytania. Zaprezentuj wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Mieściska

2022-06-24 do 2022-07-02

Znakomite Usługi Geodezyjne Szamotuły

Jeśli usługi geodezyjne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Ciebie. Polegając na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Oborniki

2022-07-14 do 2022-07-22

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 960m², Oborniki

Jeśli dobre usługi geodezyjne na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. zainteresowany napisał "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 960m²". Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Oborniki

2022-09-10 do 2022-09-18

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1600m², Mrowino

Jako geodeta z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Potrzebuję geodety, budowa domu, 1600m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Mrowino

2022-06-06 do 2022-06-14

Niezawodna Firma Geodezyjna Szamotuły

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub późnie...

 • Rokietnica

2022-11-13 do 2022-11-21

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 441000m², Kobylniki

Dla Klienta wyszukanie pierwszorzędnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający na terenie Wielkopolskiego, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kobylniki

2022-12-03 do 2022-12-11
dodano 6 dni temu

Szukam geodety, 1760m², Golęczewo

Cel usług geodezyjnych: wznowienie granic, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1760m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę wznowienie grani...

 • Golęczewo

2022-08-15 do 2022-08-23

Fantastyczne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nowy zatom

2022-06-01 do 2022-06-09

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 2ha, Skórzewo

Jako firma zatrudniająca najlepszych geodetów i odznaczająca się nieprzeciętnym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 2ha jest skierowane do Ciebie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Skórzewo

2022-09-09 do 2022-09-17

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 4913m², Konarzewo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4913m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Konarzewo

2022-08-06 do 2022-08-06

Szukam geodety, 6.5ha, Dopiewo

Cel usług geodezyjnych: wykonanie mapy do celów projektowych Powierzchnia działki: 6.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie mapy do cel...

 • Dopiewo

2022-07-14 do 2022-07-22

Pierwszorzędny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wznowienie granic Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: działka jest w posiadaniu rodziny od 194...

 • Siedlisko Carnkowskie

2022-07-23 do 2022-07-31

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bolewice

2022-06-10 do 2022-06-18

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 400m², Opalenica

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako znana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Wielkopolskie za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 400m²". Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Opalenica

2022-09-01 do 2022-09-09

Świetne Prace Geodezyjne Szamotuły

Cel usług geodezyjnych: analiza działki Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Poznań

2022-08-01 do 2022-08-09

Znakomite Prace Geodezyjne

Dla Zlecającego, który pisze - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 760m², dotarcie do znakomitych prac geodezyjnych może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Poznań

2022-08-05 do 2022-08-13

Doświadczona Firma Geodezyjna

Jesteś firmą z wieloletnim doświadczeniem? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest szanowana w branży w miejscowości Poznań za kompletne wykonywanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Potrzebuję geodety, budowa domu, 713m²". Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Poznań

2022-06-26 do 2022-07-04

Znakomite Prace Geodezyjne

Jako profesjonalista przedstaw bezkonkurencyjną ofertę prac geodezyjnych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Poznań

2022-09-13 do 2022-09-21

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Wydzielenie garażu z księgi wieczystej mieszkania Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzysta...

 • Poznań

2022-10-13 do 2022-10-21

Znakomite Prace Geodezyjne

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, pomimo że szuka od niezliczonych dni, napisał nam zlecenie o treści - Szukam geodety, 1ha. To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Poznań

2022-11-29 do 2022-12-07

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 923m², Poznań

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 923m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie granic działki (obe...

 • Poznań

2022-05-24 do 2022-06-01

Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m², Poznań

Dla Klienta wyszukanie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Poznania, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Poznań

2022-06-05 do 2022-06-13

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 900m², Poznań

Jako firma zatrudniająca świetnych geodetów i odznaczająca się wyjątkowym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 900m² jest idealne do Ciebie. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Poznań

2022-08-31 do 2022-09-08

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów