Geodeta w Turku

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 970 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 094 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Turku

Geodeta Turek

Wyjątkowy Geodeta

1 opinia

Rozpocznij współpracę z Rezler Construct Sp. z o.o. jeśli szukasz wyjątkowych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Turka oraz w okolicy. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA - Porządna Ewidencja Gruntów Turek

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA

2 opinie

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Patryk Pietrzak - Profesjonalny Geodeta Turek

Patryk Pietrzak

Jeśli szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Patryk Pietrzak perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Rezlers.com - Najlepsza Ewidencja Gruntów Turek

Najlepsza Ewidencja Gruntów

Wciąż szukasz specjalisty od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie Rezlers.com. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

MACK-BUD - Profesjonalna Firma Geodezyjna Turek

Profesjonalna Firma Geodezyjna

Profesjonalna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Turek oraz w rejonie powiatu. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

OCHOCKI OKNA I DRZWI - Doświadczona Firma Geodezyjna Turek

Doświadczona Firma Geodezyjna Turek

Znalezienie doświadczonej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci OCHOCKI OKNA I DRZWI - to prawdziwi fachowcy w kwestii geodezji działający na terenie Turka, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zarezerwuj termin od razu!

GLAZ-DAR - Znakomita Ewidencja Gruntów Turek

Znakomita Ewidencja Gruntów Turek

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia GLAZ-DAR. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Luksmag - Wysokiej Klasy Geodeta Turek

Wysokiej Klasy Geodeta

Wysokiej klasy geodeta z bogatym doświadczeniem z zakresu perfekcyjnych usług geodezyjnych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi Geodezyjne Geo Sebastian Jaroma - Perfekcyjna Geodezja Turek

Perfekcyjna Geodezja

Specjalność Usługi Geodezyjne Geo Sebastian Jaroma to perfekcyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie miejscowości Turek oraz przyległych miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Pracownia Usług Geodezyjnych Atut S.C. M Gmerek A Tutak - Fantastyczne Usługi Geodezyjne w Turku

Fantastyczne Usługi Geodezyjne w Turku

Pragniesz znaleźć solidnego specjalistę od fantastycznych usług geodezyjnych z Turka, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Pracownia Usług Geodezyjnych Atut S.C. M Gmerek A Tutak jest Twoim rozwiązaniem. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Najnowsze z 30 zleceń na geodetów w Turku

Tanie Usługi Geodezyjne Turek

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi specjalista od tanich usług geodezyjnych? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Dobra koło Turku

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Turek

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Turka. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Turek

2022-11-12 do 2022-11-20

Szukam geodety, 4ha, Turek

Cel usług geodezyjnych: odnowienie słupków granicznych Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Turek

2022-11-02 do 2022-11-10

Pierwszorzędny Geodeta Turek

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3.3ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Turek

2022-10-17 do 2022-10-25

Dobra Firma Geodezyjna Turek

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Turek

2022-10-03 do 2022-10-11

Korzystne Prace Geodezyjne Turek

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-09-16...

 • Turek

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Chylin

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wykonanie mapy do celów proje...

 • Chylin

2022-08-16 do 2022-08-22

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 500m², Stawiszyn

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: 4 punkty geodezyjne Termin skorzystania ...

 • Stawiszyn

2022-08-30 do 2022-09-07

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne

Udowodnij Zlecającemu, że lepszej oferty prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Koła, więc jeśli poszukuje pierwszorzędnych prac geodezyjnych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Koło

2022-09-20 do 2022-09-28

Doświadczona Firma Geodezyjna

Jesteś firmą z wieloletnim doświadczeniem? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest szanowana w branży w miejscowości Koło za kompletne wykonywanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m²". Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Koło

2022-10-26 do 2022-11-03

Zlecę usługę geodezyjną, 501m², Koło

Musisz koniecznie odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja firma została założona z zamiłowania do geodezji i świadczy najlepsze usługi geodezyjne na obszarze Koła, jak również pobliskich miast i powiatów. Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Koło

2022-12-27 do 2023-01-04

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Zleceniodawca, który planuje zakup usługi geodezyjnej winien już teraz zgłosić się do Ciebie i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Dąbie

2022-10-23 do 2022-10-31

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 50m², Konin

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Konin i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego zlecenia. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - warto.

 • Konin

2023-01-02 do 2023-01-10

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 112m², Konin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 112m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-12-16 do 2022-12-24

Znakomite Prace Geodezyjne

Zleceniodawca poszukuje świetnej współpracy i pisze - Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Konin

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, poniżej 500m², Konin

Odpowiedz na zlecenie jako firma geodezyjna oferująca swoje usługi na terenie Konina i w pobliskim rejonie. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Konin

2022-12-23 do 2022-12-31

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m², Konin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-08-20 do 2022-08-28

Szukam geodety, podział działki, 16ha, Konin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 16ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-10-19 do 2022-10-27

Profesjonalna Geodezja Turek

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 76m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wy...

 • Konin

2022-09-23 do 2022-10-01

Szukam geodety, 501-1000m², Konin

Cel usług geodezyjnych: wydzielenie KW mieszkań Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesi...

 • Konin

2022-09-07 do 2022-09-15

Solidna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Konin

2022-09-15 do 2022-09-23

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Konin

2022-09-19 do 2022-09-27

Wiarygodna Firma Geodezyjna

Jako wiarygodna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w regionie Wielkopolskiego - skontaktuj się z Klientem i daj sprawdzić mu na własne oczy jak bardzo jesteś dobry! Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim.

 • Zielenie

2022-11-17 do 2022-11-17

Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1052m², Chełmce

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1052m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o kontakt...

 • Chełmce

2022-11-10 do 2022-11-18

Solidna Geodezja

Poszukiwane są solidne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę usługę geodezyjną, 60800ha. Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z dziedziny geodezji, poznaj szczegóły zlecenia. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Szałe

2022-07-15 do 2022-07-23

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1.7ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: dzień dobry chciałem się dowiedzieć o ceny...

 • Warta

2022-11-03 do 2022-11-11

Dobre Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Poddębice

2022-10-25 do 2022-11-02

Doskonała Geodezja

Powinieneś odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja działalność została utworzona z zamiłowania do geodezji i oferuje doskonałe usługi geodezyjne na obszarze miejscowości Poddębice, jak również pobliskich miast i powiatów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Poddębice

2022-11-24 do 2022-12-02

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Poddębice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Poddębice

2022-08-08 do 2022-08-16

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 4ha, Poddębice

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie granic Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Poddębice

2022-10-14 do 2022-10-22

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów