Geodeta w Grodzisku Wielkopolskim

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Grodzisku Wielkopolskim

Geodeta Grodzisk Wielkopolski

GEONIT USŁUGI GEODEZYJNE I KARTOGRAFICZNE

10 opinii

Utalentowani pracownicy firmy GEONIT USŁUGI GEODEZYJNE I KARTOGRAFICZNE spełnią Państwa wymagania odnośnie usług geodezyjnych. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

GEO-CAD Usługi Geodezyjne Daniel Sadowicz - Solidna Geodezja Grodzisk Wielkopolski

GEO-CAD Usługi Geodezyjne Daniel Sadowicz

10 opinii

Geodezja na najwyższym poziomie to dla firmy GEO-CAD Usługi Geodezyjne Daniel Sadowicz pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Geodezja Rabiega - Świetna Firma Geodezyjna w Grodzisku Wielkopolskim

Świetna Firma Geodezyjna w Grodzisku Wielkopolskim

5 opinii

Gdy interesuje Cię świetna firma geodezyjna obsługująca Twój rejon to wykorzystaj kompetencje Geodezja Rabiega. Już nie czekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Usługi budowlane Michał Frąckowiak - Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Grodzisk Wielkopolski

Usługi budowlane Michał Frąckowiak

1 opinia

Nadal szukasz specjalisty od ewidencji gruntów? Trafiłeś w dobre miejsce - Usługi budowlane Michał Frąckowiak jest do Twoich usług. Wybierz ich numer i poznaj ofertę.

GEO-WYCENA - Tanie Usługi Geodezyjne Grodzisk Wielkopolski

GEO-WYCENA

GEO-WYCENA to wybitni specjaliści z branży tanich usług geodezyjnych, świadczący usługi dla Klientów z Grodziska Wielkopolskiego i przyległych powiatów. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

FRBIW Julian Oltmann - Staranna Ewidencja Gruntów Grodzisk Wielkopolski

Staranna Ewidencja Gruntów

Z chwilą, gdy będziesz szukać starannej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to FRBIW Julian Oltmann są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z dziedziny ewidencji gruntów. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Firma ogólnobudowlana - Rewelacyjny Geodeta Grodzisk Wielkopolski

Firma ogólnobudowlana

Ten, kto potrzebuje rewelacyjnej usługi geodezyjnej powinien już dziś zgłosić się do tego geodety i poznać atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

R&H.BUD - Świetna Ewidencja Gruntów Grodzisk Wielkopolski

Świetna Ewidencja Gruntów Grodzisk Wielkopolski

Wciąż potrzebujesz specjalisty od ewidencji gruntów? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom RH.BUD. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

P.P.H.U K-Serwis wlkp - Wysokiej Klasy Geodeta Grodzisk Wielkopolski

P.P.H.U K-Serwis wlkp

Usługi geodezyjne w wykonaniu P.P.H.U K-Serwis wlkp to majstersztyk. To najlepszy partner do współpracy. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA DAWID JEŻEWSKI - Dobry Geodeta Grodzisk Wielkopolski

Dobry Geodeta Grodzisk Wielkopolski

Założona z pasji do geodezji firma oferuje solidne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Grodzisk Wielkopolski, a także okolicznych miast i powiatów. Ustal pasujący termin od razu!

Najnowsze z 30 zleceń na geodetów w Grodzisku Wielkopolskim

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Grodzisk Wielkopolski

Szukasz skrojonego pod Twojej firmy zlecenia? Jako specjalista realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych z Grodziska Wielkopolskiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²". Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Grodzisk Wielkopolski

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Grodzisk Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Grodzisk Wielkopolski

2022-10-06 do 2022-10-14

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Grodzisk Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Hektar ziemi do podziału na 11...

 • Grodzisk Wielkopolski

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 400m², Opalenica

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Wielkopolskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Opalenica

2022-09-01 do 2022-09-09

Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m², Opalenica

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej Twoja firma wybija się w branży. Reputacja, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie zadowolić Klientów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Opalenica

2022-12-12 do 2022-12-20

Szukam geodety, 501-1000m², Puszczykowo

Jeśli geodezja w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca zgłosił "Szukam geodety, 501-1000m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Puszczykowo

2023-01-08 do 2023-01-16

Geodezja Grodzisk Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4913m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Konarzewo

2022-08-06 do 2022-08-06

Świetne Prace Geodezyjne Grodzisk Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie granic działki w c...

 • Skórzewo

2022-09-09 do 2022-09-17

Doskonałe Prace Geodezyjne

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z dziedziny prac geodezyjnych sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Potrzebuję geodety, budowa domu, 1ha. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Nowy Tomyśl

2022-10-07 do 2022-10-15

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Grodzisk Wielkopolski

Klient szuka wyjątkowego geodety i pisze - Potrzebuję geodety, 1001-1500m². Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług geodezyjnych w dobrych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zapraszamy do kontaktu.

 • Nowy Tomyśl

2022-09-17 do 2022-09-25

Doskonała Geodezja

Poszukiwane są doskonałe usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 100m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu geodezji, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Nowy Tomyśl

2022-11-15 do 2022-11-23

Potrzebuję geodety, 3152m², Nowy Tomyśl

Cel usług geodezyjnych: aktualizacja ksiegi wieczystej Powierzchnia działki: 3152m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Nowy Tomyśl

2022-10-04 do 2022-10-12

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Nowy Tomyśl

Geodezja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w fachu geodety. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Nowy Tomyśl

2022-11-28 do 2022-12-06

Firma Geodezyjna Grodzisk Wielkopolski

Wyślij ofertę Klientowi jako firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Nowego Tomyśla i w rejonie Nowego Tomyśla. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Nowy Tomyśl

2022-12-12 do 2022-12-20

Pierwszorzędna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4.1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Darnowo

2022-11-11 do 2022-11-11

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1200m², Kościan

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie w...

 • Kościan

2022-09-17 do 2022-09-25

Doskonały Geodeta Grodzisk Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1040m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję mapy do celów projektowyc...

 • Sierosław

2023-01-03 do 2023-01-11

Opłacalne Prace Geodezyjne

Podjęcie decyzji o wyborze prac geodezyjnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m². Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Rosnówko

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 5 dni temu

Nieprzeciętny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Tłoki

2022-07-27 do 2022-08-04

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1.5ha, Wolsztyn

Wyślij ofertę Klientowi jako profesjonalna firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Wolsztyna i w pobliskich miastach. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Wolsztyn

2022-07-28 do 2022-08-05

Doskonałe Prace Geodezyjne

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Szukam geodety, spór o granice działki, 501-1000m², wybranie doskonałych prac geodezyjnych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Konin

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 3 dni temu

Najlepsza Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Poszukuję Geodety do podziału d...

 • Śmigiel

2022-08-22 do 2022-08-30

Doświadczona Firma Geodezyjna

Zleceniodawca zgłosił "Zapytanie o usługi geodezyjne, 501-1000m²". Jako doświadczona firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie podjęciem współpracy, a Klienci przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Przedłóż propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Pawłowice

2022-12-13 do 2022-12-21

Tanie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Luboń

2022-12-08 do 2022-12-16

Perfekcyjna Geodezja

Jeśli geodezja na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten zainteresowany zgłosił "Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m²". Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Luboń

2022-10-18 do 2022-10-18

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Czapury

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Czapury

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Rokietnica

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub późnie...

 • Rokietnica

2022-11-13 do 2022-11-21

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 441000m², Kobylniki

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 441000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Kobylniki

2022-12-03 do 2022-12-11

Zlecę usługę geodezyjną, 4ha, Silna Nowa

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży geodezji możesz zaoferować swoje perfekcyjne usługi geodezyjne Klientowi w okolicy Wielkopolskiego, który napisał "Zlecę usługę geodezyjną, 4ha". Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Silna nowa

2022-09-07 do 2022-09-15

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty prac geodezyjnych szybko nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeśli szuka bezkonkurencyjnych prac geodezyjnych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Zachodzko

2022-11-25 do 2022-12-03

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów