Geodeta w Wągrowcu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 737 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 136 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Wągrowcu

Geodeta Wągrowiec

Usługi Ogólnobudowlane

3 opinie

Szukasz godnego uwagi fachowca wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Wanecki - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Wągrowiec

Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Wanecki

2 opinie

Wykonanie ewidencji gruntów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Wanecki ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

POL-MAL - Staranna Ewidencja Gruntów Wągrowiec

POL-MAL

4 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij POL-MAL. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Rem-Putz Firma Ogólnobudowlana - Rewelacyjne Usługi Geodezyjne Wągrowiec

Rem-Putz Firma Ogólnobudowlana

2 opinie

Usługi geodezyjne w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "DAMA" - Godna Zaufania Firma Geodezyjna Wągrowiec

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "DAMA"

Firma geodezyjna Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy DAMA to prawdziwi wyjadacze w temacie geodezji. Swoje usługi oferują w okolicy Wągrowca. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Tom Bud Tomasz Januchowski - Fantastyczny Geodeta Wągrowiec

Fantastyczny Geodeta Wągrowiec

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze fantastycznego geodety dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Tom Bud Tomasz Januchowski. Wykonuje bogaty zakres usług w korzystnych cenach. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

FUH " Walmar" Waldemar Klimas - Solidna Ewidencja Gruntów Wągrowiec

Solidna Ewidencja Gruntów

Zrealizowanie ewidencji gruntów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. FUH Walmar Waldemar Klimas ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

TB INWEST - Profesjonalna Ewidencja Gruntów Wągrowiec

Profesjonalna Ewidencja Gruntów Wągrowiec

Jeśli wciąż potrzebujesz ekspertów od ewidencji gruntów to wykorzystaj kompetencje TB INWEST. Wągrowiec i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

F.R remont-budowlana - Wybitny Geodeta Wągrowiec

Wybitny Geodeta

Nie możesz znaleźć fachowca wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

PPH Mega-Pack - Doświadczona Firma Geodezyjna w Wągrowcu

Doświadczona Firma Geodezyjna w Wągrowcu

Sprawdź wykwalifikowaną grupę pracowników PPH Mega-Pack. Ta renomowana firma geodezyjna jest szanowana w branży na terenie Wągrowca za gruntowne podejście do usług geodezyjnych. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 30 zleceń na geodetów w Wągrowcu

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1500m², Wągrowiec

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wągrowiec

2022-10-05 do 2022-10-13

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 3560m², Mierzewo

Należąc do geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym realizujesz prace w miejscowości Wielkopolskie i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego ogłoszenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Mierzewo

2022-10-06 do 2022-10-14

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 945m², Wierzyce

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja powykonawcza Powierzchnia działki: 945m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o oferty wykonani...

 • Wierzyce

2022-07-21 do 2022-07-29

Geodeta Wągrowiec

Zleceniodawca, który planuje kupno usługi geodezyjnej musi już dziś zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Oborniki

2022-09-10 do 2022-09-18

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Żnin

Jeśli twoja specjalność to perfekcyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie miejscowości Żnin oraz sąsiednich miast to to ogłoszenie jest skierowane do właśnie Ciebie. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Żnin

2022-11-02 do 2022-11-10

Szukam geodety, 1760m², Golęczewo

Cel usług geodezyjnych: wznowienie granic, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1760m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę wznowienie grani...

 • Golęczewo

2022-08-15 do 2022-08-23

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Gniezno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Gniezno

2022-07-21 do 2022-07-29

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Gniezno

Cel usług geodezyjnych: dobudowanie garażu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gniezno

2022-08-24 do 2022-09-01

Dobra Firma Geodezyjna Wągrowiec

Cel usług geodezyjnych: mapa do celow projektowych tez w wersji dwg . działka 170m2 Żydowo GM Czerniejewo Powierzchnia działki: 170m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Inf...

 • Gniezno

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Gniezno

Jako wiarygodny specjalista i fenomenalny geodeta oferujesz swoje usługi w miejscowości Gniezno i w okolicy? Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Gniezno

2022-11-22 do 2022-11-30

Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m², Gniezno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gniezno

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2000m², Gniezno

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja firma jest utworzona z zamiłowania do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Gniezna, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Gniezno

2022-12-16 do 2022-12-24

Prace Geodezyjne Wągrowiec

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gniezno

2022-09-29 do 2022-10-07

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Zainteresowany zgłosił "Usługa geodezyjna, budowa domu, 945m²". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gniezno

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Jankowo Dolne

Dla Klienta wyszukanie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Wielkopolskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Jankowo dolne

2022-12-13 do 2022-12-14

Usługa geodezyjna, podział działki, 6900m², Kicin

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako uznana firma geodezyjna, która jest ceniona w branży w rejonie Wielkopolskiego za dokładne realizowanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Usługa geodezyjna, podział działki, 6900m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Kicin

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Czerwonak

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: odszukanie slupka gran...

 • Czerwonak

2022-12-31 do 2023-01-08

Sumienny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Granice pla Powierzchnia działki: 10000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Osiek nad notecią

2022-10-18 do 2022-10-26

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 10000m², Jelonek

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 10000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Jelonek

2023-01-18 do 2023-01-18

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1171m², Skałowo

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1171m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Skałowo

2022-08-23 do 2022-08-23

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Kostrzyn

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kostrzyn

2022-09-12 do 2022-09-20

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Projektant do wodociągów Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Kostrzyn

2022-09-23 do 2022-10-01

Potrzebuję geodety, 1m², Kostrzyn

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja wykonania przyłącza wod-kan Powierzchnia działki: 1m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Poszukuję g...

 • Kostrzyn

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1171m², Skałowo

Jako geodeta realizując się od wczesnej młodości i specjalista gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1171m²". Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Skałowo

2023-01-02 do 2023-01-10

Niezawodna Firma Geodezyjna

Jesteś firmą fachową? Jako uznana firma geodezyjna, która jest szanowana w branży na terenie Wielkopolskiego za dokładne podejście do usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia o treści "Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m²". Przedstaw dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Gortatowo

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 3 dni temu

Geodezja Wągrowiec

Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1023m²". Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Czerniejewo

2022-09-27 do 2022-10-05

Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Głęboczek

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Rokietnica

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub późnie...

 • Rokietnica

2022-11-13 do 2022-11-21

Geodezja

Skontaktuj się z Klientem jako geodeta z wyjątkową wiedzą w kwestii geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Ustal pasujący termin od razu!

 • Kobylniki

2022-12-03 do 2022-12-11

Geodezja

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja działalność jest utworzona z pasji do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na obszarze Poznania, a także okolicznych miast i powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Poznań

2022-08-01 do 2022-08-09

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów