Ocieplenie pianą w Wągrowcu

Porównaj oferty od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 392 580 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 330 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pianka PUR w przeciwieństwie do wełny i styropianu tworzy idealnie szczelną termoizolację wnikającą w nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Wykonanie ocieplenia poddasza z wykorzystaniem pianki PUR ciągle zyskuje na popularności. Ta stosunkowo nowa metoda zapewnia idealne wypełnienie wszelkich szczelin i uzyskanie wysokich parametrów termoizolacyjnych całego domu. Dzięki temu nie ma mowy o mostkach termicznych, które bardzo często powstają w wyniku nieumiejętnego stosowania innych materiałów termoizolacyjnych.

Cena ocieplenia pianką PUR nie jest wygórowana, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że cały proces zajmuje nie więcej niż kilka godzin, wyjdzie nam, że inne metody termoizolacji nie są warte swojej ceny.

Ocieplenie pianką PUR ma bardzo dobre opinie, a wyższy koszt bardzo szybko rekompensowany jest niższymi rachunkami za ogrzewanie w sezonie zimowym. Materiały takie jak styropian i wełna również zapewniają bardzo dobre parametry izolacyjne, ale mimo wszystko powinniśmy je zostawić do ocieplania elewacji i fundamentów, bo tam sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż na poddaszu.

Koszty ocieplenia pianką PUR w dużej mierze zależne są od powierzchni poddasza oraz grubości powłoki, jaką zamierzamy umieścić między krokwiami dachu. Im grubsze ocieplenie, tym większa będzie cena ocieplenia pianką PUR. Nie ważne czy Śląsk czy Podlasie, ostateczny koszt zależy również od rodzaju wybranej piany. Zdecydowanie droższa jest piana zamkniętokomórkowa, która nie wchłania wilgoci, ale bardzo rzadko wykorzystywana jest na poddaszach domów jednorodzinnych. Zdecydowanie większą popularnością cieszy się materiał otwartokomórkowy i z powodzeniem można go wykorzystać na poddaszach użytkowych.

Zanim wybierzemy wykonawcę, warto dokładnie rozeznać rynek i poprosić kilka firm o przedstawienie oferty. Dopiero gdy dojdzie do nas wycena ocieplenia pianką PUR, możemy wybrać najkorzystniejszą ofertę i umówić się na termoizolację naszego poddasza. Zanim jednak do tego dojdzie, warto zadbać, by ocieplenie ścian zewnętrznych wykonane było ponad poziom murłat. Takie wykonanie elewacji sprawi, że bez trudu uzyskamy perfekcyjne połączenie ocieplenia dachu i ścian nośnych, co zapobiegnie powstawaniu mostków termicznych i przyczyni się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym. Warto pamiętać, że skuteczna termoizolacja to również przyjemniejsza temperatura w czasie wzmożonych upałów. Powinniśmy więc zrobić wszystko, by była ona wykonana zgodnie z najwyższymi standardami.

Ranking najlepszych specjalistów od ocieplenia i izolacji pianką pur w Wągrowcu

Ocieplanie Pianką PUR Wągrowiec

Solidne Ocieplanie Pianką PUR

20 opinii

Jeśli szukasz solidnego ocieplania pianką PUR i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to skorzystaj z doświadczenia IZOLPOZ. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

EKOPIAN Ocieplanie pianką PUR - Fantastyczne Ocieplanie Pianką Wągrowiec

EKOPIAN Ocieplanie pianką PUR

9 opinii

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii ocieplania pianką z Wągrowca. Już teraz umów się z nimi na rozmowę.

Advanced Polymer Solutions s.c. - Doskonałe Ocieplenie Dachu Pianką Wągrowiec

Doskonałe Ocieplenie Dachu Pianką

8 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od ocieplenia dachu pianką to skorzystaj z kwalifikacji Advanced Polymer Solutions s.c.. Wągrowiec i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Artur Frel-Izolacje i Ocieplenia Natryskowe. Usługi Budowlane - Świetna Pianka Polietylenowa Wągrowiec

Świetna Pianka Polietylenowa Wągrowiec

6 opinii

Pragniesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu fantastycznego ocieplania pianką z Wągrowca do realizacji zaplanowanych działań? Firma Artur Frel-Izolacje i Ocieplenia Natryskowe. Usługi Budowlane jest Twoim rozwiązaniem. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Pian-Bud izolacje i ocieplenia - Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką PUR Wągrowiec

Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką PUR Wągrowiec

2 opinie

W przypadku, gdy interesuje Cię pierwszorzędne ocieplanie pianką PUR w rejonie Wągrowca i szukasz najlepszych ofert to wykorzystaj doświadczenie Pian-Bud izolacje i ocieplenia. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PROXIMO-IZOLACJE - Solidne Ocieplenie Dachu Pianką w Wągrowcu

Solidne Ocieplenie Dachu Pianką w Wągrowcu

2 opinie

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do ocieplania pianką ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

IZOLACJE NATRYSKOWE -WĄGROWIEC - Najwyższej Klasy Ocieplenie Pianką Poliuretanową Wągrowiec

Najwyższej Klasy Ocieplenie Pianką Poliuretanową

1 opinia

Zleć zadanie najwyższej klasy ocieplenia pianką poliuretanową specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Wągrowca i przyległych powiatów. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

IzoTech - izolacje natryskowe - Perfekcyjne Ocieplenie Pianką Poliuretanową Wągrowiec

IzoTech - izolacje natryskowe

1 opinia

Właśnie wybierasz godnego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? IzoTech - izolacje natryskowe będzie najszybszą drogą. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Izolacje natryskowe - Rewelacyjne Ocieplenie Pianką Wągrowiec

Izolacje natryskowe

1 opinia

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz ekspertów od ocieplenia pianką to trafiłeś w dobre miejsce - Izolacje natryskowe jest do Twoich usług. Wągrowiec - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

Domy z Drewna - Solidne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Wągrowiec

Domy z Drewna

3 opinie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od ocieplenia dachu pianką to skorzystaj z kwalifikacji Domy z Drewna. Wągrowiec i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 27 zleceń na ocieplanie pianką pur w Wągrowcu

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Skoki

Ocieplanie budynków pianką to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Skoki

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 5 godzin temu

Zapotrzebowanie na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 101-150m², Wągrowiec

Ten Klient myśli, że znakomita izolacja poddasza to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Wągrowiec

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 11 godzin temu

Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką Wągrowiec

Planujesz przyjąć zlecenie na ocieplanie pianką, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m² to świetny pomysł. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Wągrowiec

2023-01-19 do 2023-01-27
dodano 8 dni temu

Wyjątkowe Ocieplanie Pianką

Chcesz przyjąć zlecenie na ocieplanie pianką, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, 251-300m² to wspaniały pomysł. Przedłóż ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Skoki

2022-12-31 do 2022-12-31

Fantastyczne Ocieplenie Pianką Poliuretanową Wągrowiec

Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 1 Rodzaj materiału: pianka PUR Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofert...

 • Popowo Kościelne

2022-11-22 do 2022-11-30

Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, budynek pow. ok. 10m², Wapno

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 10m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby...

 • Wapno

2022-10-23 do 2022-10-31

Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i wykonujesz usługi z zakresu ocieplenia pianką poliuretanową odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m² i zostało napisane przez pewnego Konsumenta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Skoki

2022-10-20 do 2022-10-28

Zlecę ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 151-200m², Skoki

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia pra...

 • Skoki

2022-10-19 do 2022-10-27

Dobra Pianka Polietylenowa Wągrowiec

Zakup dobrej pianki polietylenowej dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista posłuż Klientowi radą i znajdź dostosowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Wągrowiec

2022-10-06 do 2022-10-14

Pierwszorzędna Izolacja Poddasza Wągrowiec

Ten Klient myśli, że pierwszorzędna izolacja poddasza to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Damasławek

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m², Stołężyn

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Stołężyn

2022-09-30 do 2022-09-30

Solidne Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze cechy jako eksperta od ocieplenia pianką poliuretanową to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 251-300m². Zachęcamy do kontaktu.

 • Dźwierszno małe

2022-09-21 do 2022-09-29

Dam zlecenie na ocieplenie, 151-200m², Gołańcz

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Rodzaj materiału: pianka PUR Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Gołańcz

2022-09-17 do 2022-09-25

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Wągrowiec

Szukasz pracy jako ekspert od wysokiej klasy ocieplania pianką w rejonie Wągrowca lub w pobliskich miastach? Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Wągrowiec

2022-09-14 do 2022-09-22

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Ceradz Dolny

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Przedłóż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Ceradz dolny

2022-09-06 do 2022-09-14

Wyjątkowe Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Pragniesz znaleźć zlecenia jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Wielkopolskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaprezentuj ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Potrzanowo

2022-08-30 do 2022-09-07

Dobra Pianka Polietylenowa

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 120m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

 • Wągrowiec

2022-08-17 do 2022-08-25

Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: Garaz samachodowy Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 40m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 m...

 • Wapno

2022-07-31 do 2022-08-08

Pianka Polietylenowa

Rodzaj budynku: Ośrodek terapii i dla bezdomnych Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: prace na budynku o pow. ok. 1200m² Liczba kondygnacji: 1 Rodzaj materiału: pianka PUR Dostawca materiałów: wykonawc...

 • Jaracz

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m², Rogoźno

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: do uzg...

 • Rogoźno

2022-11-01 do 2022-11-09

Solidne Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: budynek biurowy Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 50m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 mie...

 • Jeziorki kosztowskie

2022-11-18 do 2022-11-26

Szukam firmy na ocieplenie dachu, izolację fundamentów pianką PUR, do 100m², Wysoka

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje profesjonalistów od izolacji pianką. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam firmy na ocieplenie dachu, izolację fundamentów pianką PUR, do 100m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

 • Wysoka

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 201-250m², Sepno

Zdecydowanie o wyborze ocieplenia pianką nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 201-250m². Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Sepno

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 5 dni temu

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Janowiec Wielkopolski

Zrealizuj usługę profesjonalnego ocieplania pianką o treści "Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m²", jako fachowiec z miejscowości Kujawsko-pomorskie. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Kujawsko-pomorskiego jesteś jednym z najlepszych. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Janowiec Wielkopolski

2022-10-02 do 2022-10-10

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 140m², Juncewo

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony profesjonalista z zakresu doskonałego ocieplania pianką z Kujawsko-pomorskiego. Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi - Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 140m². Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Juncewo

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapytanie o ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Kłecko

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Kłecko

2022-09-20 do 2022-09-28

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Rybno Wielkie

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: budynek na garaz Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w cią...

 • Rybno wielkie

2023-01-17 do 2023-01-25

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR

Najczęstsze pytania o ocieplaniu pianką PUR

Ile kosztuje ocieplanie pianką PUR?

Użycie pianki poliuretanowej do ocieplenia poddasza waha się od 44 do 76 zł za m2 (w zależności od województwa). Najtaniej jest na Podlasiu, najdrożej na Warmii i Mazurach. Cena ocieplenia poddasza pianką PUR zależy od grubości izolacji i rodzaju pianki (zamknięto- lub otwartokomórkowa).

Pamiętaj, że poszukiwania wykonawcy do izolacji metodą natryskową trzeba rozpocząć nawet pół roku wcześniej. Firmy z reguły za samą usługę ocieplania pianką poliuretanową oczekują zapłaty w wysokości 30 - 40 zł/m2.

Pianka PUR czy wełna – co lepsze?

Trudno jednoznacznie określić. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, ocieplenie pianką poliuretanową będzie strzałem w dziesiątkę. Pianka aplikowana jest w ciągu 1-2 dni.

Pianka poliuretanowa jest też lekkim materiałem termoizolacyjnym, więc nie obciąża konstrukcji budynku.

Natomiast ocieplając wełną mineralną, zapewnisz sobie praktycznie całkowitą odporność na ogień oraz dobrą izolację akustyczną.

Ocieplenie wełną mineralną jest też tańszym rozwiązaniem, jednak izolacja natryskowa i tak mniej kosztuje niż przed laty, a dodatkowo eliminuje mostki termiczne. Poza tym sprawdza się w izolowaniu konstrukcji stalowych, np. hal.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR