Ocieplenie pianą w Międzychodzie

Porównaj oferty od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 437 240 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 564 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pianka PUR w przeciwieństwie do wełny i styropianu tworzy idealnie szczelną termoizolację wnikającą w nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Wykonanie ocieplenia poddasza z wykorzystaniem pianki PUR ciągle zyskuje na popularności. Ta stosunkowo nowa metoda zapewnia idealne wypełnienie wszelkich szczelin i uzyskanie wysokich parametrów termoizolacyjnych całego domu. Dzięki temu nie ma mowy o mostkach termicznych, które bardzo często powstają w wyniku nieumiejętnego stosowania innych materiałów termoizolacyjnych.

Cena ocieplenia pianką PUR nie jest wygórowana, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że cały proces zajmuje nie więcej niż kilka godzin, wyjdzie nam, że inne metody termoizolacji nie są warte swojej ceny.

Ocieplenie pianką PUR ma bardzo dobre opinie, a wyższy koszt bardzo szybko rekompensowany jest niższymi rachunkami za ogrzewanie w sezonie zimowym. Materiały takie jak styropian i wełna również zapewniają bardzo dobre parametry izolacyjne, ale mimo wszystko powinniśmy je zostawić do ocieplania elewacji i fundamentów, bo tam sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż na poddaszu.

Koszty ocieplenia pianką PUR w dużej mierze zależne są od powierzchni poddasza oraz grubości powłoki, jaką zamierzamy umieścić między krokwiami dachu. Im grubsze ocieplenie, tym większa będzie cena ocieplenia pianką PUR. Nie ważne czy Śląsk czy Podlasie, ostateczny koszt zależy również od rodzaju wybranej piany. Zdecydowanie droższa jest piana zamkniętokomórkowa, która nie wchłania wilgoci, ale bardzo rzadko wykorzystywana jest na poddaszach domów jednorodzinnych. Zdecydowanie większą popularnością cieszy się materiał otwartokomórkowy i z powodzeniem można go wykorzystać na poddaszach użytkowych.

Zanim wybierzemy wykonawcę, warto dokładnie rozeznać rynek i poprosić kilka firm o przedstawienie oferty. Dopiero gdy dojdzie do nas wycena ocieplenia pianką PUR, możemy wybrać najkorzystniejszą ofertę i umówić się na termoizolację naszego poddasza. Zanim jednak do tego dojdzie, warto zadbać, by ocieplenie ścian zewnętrznych wykonane było ponad poziom murłat. Takie wykonanie elewacji sprawi, że bez trudu uzyskamy perfekcyjne połączenie ocieplenia dachu i ścian nośnych, co zapobiegnie powstawaniu mostków termicznych i przyczyni się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym. Warto pamiętać, że skuteczna termoizolacja to również przyjemniejsza temperatura w czasie wzmożonych upałów. Powinniśmy więc zrobić wszystko, by była ona wykonana zgodnie z najwyższymi standardami.

Ranking najlepszych specjalistów od ocieplenia i izolacji pianką pur w Międzychodzie

Ocieplanie Pianką PUR Międzychód

Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką w Międzychodzie

87 opinii

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę z zakresu pierwszorzędnego ocieplania pianką z Międzychodu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Dipam sp. z o.o. jest do Twojej dyspozycji. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

JETPUR - Najlepsze Ocieplenie Pianką Poliuretanową Międzychód

JETPUR

35 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy JETPUR, która świadczy usługi ocieplenia pianką poliuretanową na ponadprzeciętnym poziomie. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

IZOLPOZ - Wyjątkowe Ocieplanie Pianką Międzychód

Wyjątkowe Ocieplanie Pianką

20 opinii

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy IZOLPOZ, która świadczy usługi ocieplania pianką na wysokim poziomie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SPEEDPUR S.C. - Najlepsze Ocieplanie Pianką PUR Międzychód

SPEEDPUR S.C.

10 opinii

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii ocieplania pianką PUR z Międzychodu. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

EKOPIAN Ocieplanie pianką PUR - Profesjonalne Ocieplenie Poddasza Pianką Międzychód

EKOPIAN Ocieplanie pianką PUR

9 opinii

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy EKOPIAN Ocieplanie pianką PUR, która świadczy usługi ocieplania pianką na wysokim poziomie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

RECOLTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką PUR Międzychód

Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką PUR Międzychód

9 opinii

Od lat pracownicy RECOLTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ świadczą usługi z zakresu ocieplania pianką PUR, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Advanced Polymer Solutions s.c. - Wyjątkowe Ocieplenie Pianką Poliuretanową Międzychód

Wyjątkowe Ocieplenie Pianką Poliuretanową Międzychód

8 opinii

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii ocieplenia pianką poliuretanową z miejscowości Międzychód. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

PROXIMO-IZOLACJE - Perfekcyjne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Międzychód

Perfekcyjne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową

2 opinie

Już od kilku lat pracownicy firmy PROXIMO-IZOLACJE świadczą usługi z zakresu ocieplenia poddasza pianką poliuretanową, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

IzoTech - izolacje natryskowe - Najlepsze Ocieplanie Pianką Międzychód

IzoTech - izolacje natryskowe

1 opinia

Powierz prace dotyczące ocieplania pianką specjalistom firmy IzoTech - izolacje natryskowe z miejscowości Międzychód. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Międzychodu nie mają sobie równych. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

AR-BUD - Najwyższej Klasy Ocieplanie Pianką Międzychód

AR-BUD

1 opinia

Pragniesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu najwyższej klasy ocieplania pianką z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma AR-BUD jest Twoim rozwiązaniem. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 27 zleceń na ocieplanie pianką pur w Międzychodzie

Rewelacyjne Ocieplenie Pianką Poliuretanową Międzychód

Przekonaj się, że Konsumenci zlecający ocieplenie pianką poliuretanową są wiarygodni. Skontaktuj się z nim jako profesjonalista od ocieplenia pianką poliuretanową. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Chrzypsko Wielkie

2023-01-23 do 2023-01-23

Dam zlecenie na ocieplenie, 251-300m², Sieraków

Jesteś w stanie zaoferować dobrą propozycję dotyczącą ocieplenia pianką? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Sieraków

2023-01-08 do 2023-01-16

Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 110m², Zatom Stary

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 110m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpocz...

 • Zatom stary

2022-11-21 do 2022-11-29

Fantastyczne Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Radgoszcz

2022-11-09 do 2022-11-17

Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Międzychód

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Zlecającego jako dobra firma od izolacji pianką. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Międzychód

2022-09-07 do 2022-09-08

Pierwszorzędne Ocieplenie Pianką Międzychód

Jako profesjonalista przedstaw doskonałą ofertę ocieplenia pianką. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zapytanie o treści "Szukam firmy na ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m²" jest idealne dla Twojej firmy. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Pniewy

2022-10-03 do 2022-10-11

Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², Konin

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Konstrukc...

 • Konin

2023-01-21 do 2023-01-29

Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką PUR Międzychód

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na wysokiej klasy ocieplanie pianką PUR w i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m²", jest gotowy zlecić Ci pracę jako profesjonalnej firmie. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Lwówek

2022-07-31 do 2022-08-08

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 201-250m², Zębowo

Zakres prac ociepleniowych: wymiana istniejącej izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoc...

 • Zębowo

2022-12-12 do 2022-12-20

Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Pszczew

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Domek ...

 • Pszczew

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 251-300m², Żychlin

Oszczędź czas i wybierz zlecenie na profesjonalne ocieplenie pianką poliuretanową z miejscowościWielkopolskie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Żychlin

2022-08-27 do 2022-09-04

Zlecę izolację fundamentów, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m², Stare Miasto

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: izolacja fundamentów, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej T...

 • Stare Miasto

2022-11-17 do 2022-11-25

Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m², Przytoczna

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

 • Przytoczna

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Przytoczna

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin roz...

 • Przytoczna

2023-01-24 do 2023-02-01

Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia pr...

 • Bolewice

2022-10-03 do 2022-10-11

Najlepsza Izolacja Pianką Międzychód

Ten Klient jest zdania, że najlepsza izolacja pianką to niełatwy temat. Napisał zapytanie o treści "Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Bolewice

2022-10-03 do 2022-10-11

Porządna Izolacja Poddasza Międzychód

Zrealizowanie izolacji poddasza z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Lulinek

2022-11-13 do 2022-11-21

Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m², Wronki

Zleceniodawca poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Wronki

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Wronki

Klient napisał "Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m²". Przyjmij usługę pierwszorzędnego ocieplania pianką jako fachowiec w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania działalności z Wielkopolskiego i okolicznych powiatów. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Wronki

2022-11-20 do 2022-11-28

Szukam firmy na ocieplenie poddasza, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 350m², Kłodzisko

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 350m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termi...

 • Kłodzisko

2022-12-30 do 2023-01-07

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Drawsko

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ci...

 • Drawsko

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

Porządna Izolacja Poddasza

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: Budynek Garażowy Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 50m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Izolac...

 • Drezdenko

2022-09-21 do 2022-09-29

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Drezdenko

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Drezdenko

2022-10-09 do 2022-10-17

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², Drezdenko

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zaproponuj termin od razu!

 • Drezdenko

2023-01-04 do 2023-01-12

Perfekcyjna Izolacja Pianką

Na wypadek jeśli jako dobra firma od izolacji pianką szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, 125m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Lubuskie na pewno pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Drezdenko

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Stare Bielice

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł ocieplenia pianką, choć szuka od wielu dni, napisał nam ogłoszenie o treści - Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zlecającego. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Stare bielice

2022-09-20 do 2022-09-28

Zapytanie o ocieplenie, 50m², Drezdenko

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, izolacja fundamentów, ocieplenie posadzki Powierzchnia prac: 50m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: os...

 • Drezdenko

2022-09-09 do 2022-09-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR

Najczęstsze pytania o ocieplaniu pianką PUR

Ile kosztuje ocieplanie pianką PUR?

Użycie pianki poliuretanowej do ocieplenia poddasza waha się od 44 do 76 zł za m2 (w zależności od województwa). Najtaniej jest na Podlasiu, najdrożej na Warmii i Mazurach. Cena ocieplenia poddasza pianką PUR zależy od grubości izolacji i rodzaju pianki (zamknięto- lub otwartokomórkowa).

Pamiętaj, że poszukiwania wykonawcy do izolacji metodą natryskową trzeba rozpocząć nawet pół roku wcześniej. Firmy z reguły za samą usługę ocieplania pianką poliuretanową oczekują zapłaty w wysokości 30 - 40 zł/m2.

Pianka PUR czy wełna – co lepsze?

Trudno jednoznacznie określić. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, ocieplenie pianką poliuretanową będzie strzałem w dziesiątkę. Pianka aplikowana jest w ciągu 1-2 dni.

Pianka poliuretanowa jest też lekkim materiałem termoizolacyjnym, więc nie obciąża konstrukcji budynku.

Natomiast ocieplając wełną mineralną, zapewnisz sobie praktycznie całkowitą odporność na ogień oraz dobrą izolację akustyczną.

Ocieplenie wełną mineralną jest też tańszym rozwiązaniem, jednak izolacja natryskowa i tak mniej kosztuje niż przed laty, a dodatkowo eliminuje mostki termiczne. Poza tym sprawdza się w izolowaniu konstrukcji stalowych, np. hal.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR